در coronavirus هرج و مرج برخی از پیدا کردن آرامش, هدف در کمک به دیگران

نیویورک >> در ماه آوریل به عنوان coronavirus شد ravaging نیویورک سوزان جونز آموخته برادر بزرگتر مبتلا به بیماری سرطان خون.

سرپرست خود در محل کار, راه اندازی یک GoFundMe صفحه برای کمک به هزینه و جونز به اشتراک گذاشته و آن را در Facebook. چه اتفاقی افتاد بعد حیرت زده او.

در حالی که جونز که با این نسخهها کار به عنوان اصلی باله, معشوقه, در آمریکا باله تئاتر اعتماد به نفس بود دوستان نزدیک او کمک خواهد کرد که او را حیرت زده برای دیدن نمرات همکاران — برخی او حتی نمی دانند که به خوبی و حتی نمی دانند که او یک برادر — اهدای وجود خود را در چالش های اقتصادی در تلاش رقص جامعه است.

جونز خودش را پرسیدن: آیا این پاسخ که فقط دو ماه زودتر و قبل از همه گیر? او نسبتا خاص آن را نمی خواهد. در عوض او فکر می کند که غریزه برای کمک به نشان می دهد همراه با ساده مهربانی چگونه مردم در حال تلاش برای ایجاد یک تفاوت. در یک زمان درماندگی او می گوید: کمک کردن به دیگران باعث می شود یک علامت در جهان است که به نظر می رسد قریب به اتفاق همه ما است.

“مردم در همه جا در حال تلاش برای نگه داشتن کنترل زندگی خود را بتواند در هر چیزی برای حفظ آنها چه کسانی هستند,” جونز می گوید.

که کمک به دیگران می توانید احساس خوب است و نه فقط یک موردی حقیقت اما یک ایده حمایت تحقیقات می گوید: لوری سانتوس استاد روانشناسی در دانشگاه ییل و معلم مدرسه محبوب ترین دوره تاریخ: “روانشناسی و زندگی خوب است.”

“شهود که کمک به دیگران است کلیدی برای ما خوب بودن در حال حاضر متناسب با علم” سانتوس می گوید. “وجود دارد بسیاری از تحقیقات نشان می دهد که صرف وقت و پول ما بر دیگر مردم اغلب می تواند ما را شادتر از هزینه های که در همان زمان و یا پول در خودمان است.”

“با در نظر گرفتن زمان برای انجام کاری خوب برای شخص دیگری,” او می گوید: “یک استراتژی قدرتمند برای بهبود ما خوب بودن.”

در یکی از روزهای اخیر دامین Escobar معاصر ویولونیست مستقر در نیویورک که تور کنسرتهایی متوقف شده است با این بیماری همه گیر شد و به عنوان یک محله زنجیره داروخانه هنگامی که او را دیدم یک مرد بی خانمان التماس خارج است.

Escobar rifled از طریق جیب خود را در بر داشت و یک دلار یا دو قبل از او متوجه آنچه که او واقعا به دنبال: یک ماسک بنابراین او می تواند ورود به فروشگاه و خرید آب و ملزومات.

“که منفجر ذهن من می گوید:” اسکوبار, 33, که خود بی خانمان کمتر از یک دهه پیش در مترو. او همچنین نشان داد که کارکنان در نزدیکی یک پارکینگ گاراژ درخواست شد برای یدکی ماسک.

“وجود دارد یک نیاز بزرگ اینجا را,” او می گوید. او در حال حاضر می خواهم اخذ شده است تجهیزات حفاظتی به اولین پاسخ دهندگان بالا بردن $50,000 از یک کنسرت خیریه اما چرخد و به یک کمپین جدید “ماسک برای توده ها” برای دریافت ماسک برای بی خانمان ها و خانواده های کم درآمد.

Escobar روشن است در مورد مزایای نه تنها به کسانی که در پایان دریافت اما به خود است.

“من اساسا بیکار. من پول در جاده ها است. اگر من نمی انجام این کار من احتمالا می خواهم گیر در خانه مبارزه با تقلا از افسردگی,” او می گوید. “آنها می گویند هنگامی که شما خارج از این جهان به جهان دیگری خود مشکلات واقعا وجود ندارد.”

در عمل روانشناس کاترین لوئیس است اغلب مردم شادتر هستند زمانی که آنها می توانید اقدام کنید.

“در کار تروما ما می دانیم که افرادی که نتایج خوب هستند افرادی که در حال انجام کاری — بسیج مبارزه,” او می گوید. “سخت ترین قطعه ای است که زمانی که شما گیر کرده است محدود منجمد.”

زمانی که این بیماری همه گیر رخ داد بلیک راس 37 ساله و مادر از یک کودک نو پا در نیویورک بود تست آب برای ورود مجدد به بازار کار در زمینه رویداد برنامه نویسی آن را به عنوان اتفاق می افتد. در طول تعطیلات خود را, او می شده است با بهره گیری این شرکت از دیگر مادران جوان است. مانند بسیاری از Manhattanites آن بسیار چگالی شهرستان است که تا به حال منجر به بزرگترین لذت وجود دارد.

ناگهان “تمام که شد دور گرفته شده بسیار سریع است.” راس تعجب که چگونه او می تواند باقی می ماند و در ارتباط با جهان و نه فقط با دوستان و خانواده بلکه مردم او را نمی دانم کسانی که تصادفی, اتفاقی برخورد که در شهرستان زندگی جذاب برای بسیاری از. او آمار بر اساس این ایده از یک وب سایت برای اتصال به مردم که می خواستند برای کمک به کسانی که به آن نیاز دارید.

در نظر گرفتن یک نشانه از او تئاتر-صنعت پس زمینه به نام او به سایت “مهربانی با غریبه” پس از خط در تنسی ویلیامز “اتوبوسی به نام هوس.” برخی از 500 نفر از نیویورک و سراسر جهان امضا کرده اند.

“این همه چیز از” من فقط می خواهم یک چهره دوستانه را با خنده به ارائه یک آموزش یوگای به انرژی شفا دهنده ارائه می دهد به خرید مواد غذایی, جستجوی کار مربیگری, تدریس خصوصی, کودکان و خواندن داستان” راس میگه. این سرویس متصل به کر معلم که می خواستم به نگه داشتن موسیقی با یک خواننده و یک کتابدار در میشیگان با یک کتابدار در آلاسکا است.

راس با همکاری Enlivant اجرا می شود که ارشد خانه در 20 متحده و راه اندازی یک adopt-a-پدربزرگ و مادر بزرگ برنامه.

“ماهیت داوطلبانه است که شما احساس می کنید فوق العاده پس از دادن خودتان” راس میگه. “شما قطعا دریافت به عنوان بسیاری به عنوان شما بدهد.”

وجود دارد بسیاری از جمله اقدامات سازمان یافته تر از آنهایی که ساده ناخوانا نشانه ها در آپارتمان, آسانسور, بانک از ساکنان ارائه به خرید بروید برای آنهایی که مسن تر. این بدان معنا نیست که انسان دوستی سنتی در شکل خوب است.

“مطمئن شوید که افراد و برخی از سازمان های غیر انتفاعی پله به جلو برای کمک به می گوید:” مارسیا, استپانک استاد در دانشگاه کلمبیا غیر انتفاعی مدیریت برنامه. اما در بیشتر قسمت ها, او می گوید: بررسی های اخیر از سازمان های غیر انتفاعی نشان می دهد که کمک های مالی در حال انداختن شتاب از آنجا که اهدا کنندگان هستند “حفظ در مورد اقتصاد و همچنین بازار کار.”

“COVID-19 است پایان بخشیدن به بخش” او می گوید.

بود که آن را به عنوان ممکن است بسیاری از افراد در حال پیدا کردن روند رسیدن به دیگران نه تنها رضایت و هدف بلکه شاید وسیله ای برای دفاع از هویت خود را. این که چگونه جونز, رقص باله, معشوقه, آن را می بیند. دوستان و همکاران باید کمک نزدیک به 6000 دلار به برادرش مراقبت.

“این ویروس به سرقت ما را از هویت ما,” او می گوید. به او می گوید: “باعث می شود یک احساس شامل نه به تنهایی و آشنایی ما یک نوع هویت جدید.”

او می افزاید: “من احساس عمیقا لمس بود و در پایان دریافت که.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de