در تلاش برای بازگشایی هر چه زودتر Napa County می پرسد کالیفرنیا به محدودیت در از wineries

Napa County, خانه بیش از 130,000 کالیفرنیا است منحصر به فرد درخواست در کاربرد آن به فرماندار به بازگشایی: اجازه دهید از wineries باز هر چه زودتر به جای بعد.

در حالی که رستوران ها در سراسر کشور شده اند مجاز به آرامی بازگشایی در زیر برخی از دستورالعمل ها برای حفظ coronavirus اعداد پایین wineries در دره نپا هنوز هم باقی می ماند توقیف محروم شده از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom فاز 2 از بازگشایی گفت: رکس Stults, معاون رئیس جمهور از صنعت روابط دره نپا Vintners که نشان دهنده از بیش از 550 wineries.

“منطق معنا ندارد” او در مصاحبه با گفت: ساکرامنتو زنبور عسل. “شما می توانید مهمانان خود را می آیند کارخانه شراب سازی اگر شما یک وعده غذایی کامل اما شما نمی توانید فقط بریزید مزه?”

در نامه ای از پشتیبانی نوشته شده توسط هیئت مدیره شهرستان سرپرستان صندلی دایان Dillion او گفت: “ما به شدت به تشویق و حمایت از گنجاندن Wineries و مزه اتاق به عنوان کسب و کار است که دولت بداند واجد شرایط برای بازگشایی در مرحله 2.”

صنعت شراب استخدام بیش از 40,000 نفر Stults گفت و “حیاتی اقتصادی” از شهرستان. بسیاری از wineries در حال teetering در آستانه بسته شدن و نگران امنیت مالی کارکنان خود را به عنوان مستند همچنان ادامه دارد.

“آنها نگران نگه داشتن درهای خود را باز کنید,” او گفت:. “ما باید در دولت نهایی برکت و ثبت نام کردن به کمک ما نیاز به آن را به زودی.”

Napa County آخرین پیشنهاد خود را برای پیوستن به 28 استان ها در حال حاضر در مسیر سریعتر بازگشایی. در آن برنامه مسئولان شهرستان اشاره شيوع COVID-19 در Napa County باقی مانده است نسبتا کم با 94 موارد مثبت سه کشته و بیش از 4000 تست منفی.

Napa County صادر شده خود را پناهگاه در خانه سفارش در مارس 18, یک روز قبل از Newsom را در سطح ایالت و چهار روز قبل از شهرستان اولین مورد مثبت.

Stults گفت: از آن خواهد بود “فوق العاده” به دره نپا بیش از 500 wineries بازگشایی با روز یادبود, اما او در حال از دست دادن امید است.

“ما فقط امیدواریم که روز به زودی,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de