مهاجران صورت اضطراب به عنوان آنها در انتظار دیوان عالی کشور IF تصمیم

ققنوس — Reyna مونتویا دست گرفتن عرق و گلو او احساس می کند مانند آن را بسته فقط صحبت کردن در مورد اضطراب از هر دوشنبه در این بهار.

مهاجر فعال حقوق که محافظت از اخراج و از نظر قانونی مجاز به کار در ایالات متحده تحت یک اوباما-دوران برنامه مجموعه 6 صبح زنگ بنابراین او هشدار زمانی که آخرین تصمیم دیوان عالی کشور ممکن است نوشته حاضر حدود یک ساعت بعد.

مونتویا مانند 650,000 دیگران ثبت نام اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه در حال انتظار برای قضات برای آزادی خود را از تصمیم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای پایان دادن به حمایت. دادگاه عالی شنیده استدلال پاییز گذشته و به طور معمول منتشر احکام در روزهای دوشنبه در بهار. اما معلوم نیست دقیقا زمانی که پاسخ خواهد آمد چرا که دادگاه گاهی اوقات مسائل تصمیم گیری در روزهای دیگر به عنوان کار کاری برای تابستان.

“دل و روده من لطمه می زند” گفت: مونتویا, 29, که در اصل از مکزیک است اما رشد در منطقه ققنوس. “این ثابت سطح اضطراب.”

مونتویا را گروه حمایت Aliento فراهم می کند هنر و شفا کارگاه های آموزشی برای سایر IF گیرندگان که مبارزه با دانستن سرنوشت خود را. او آشکارا در مورد رفتن به درمانی برای سرکوب او اضطراب است. عوارض ناشناخته — که از او مراقبت و مالی دارایی های وام مسکن — وزن آن سنگین است.

“هنگامی که شما در واقع توقف و فکر می کنم در مورد تمام چیزهایی که شما نیاز به فکر می کنم آن را بسیار دلهره آور” گفت: مونتویا که گاهی اوقات احساس گناه به خاطر دیگران نیز کودکان به نگرانی در مورد.

تحت فشار شدید از فعالان جوان و سپس رئیس جمهور باراک اوباما اعلام کرد IF در سال 2012. معمولا شناخته شده به عنوان “خیال” پس از شکست قوانین است که باید با ارائه یک مسیر به شهروندی این مهاجران شده اند در ایالات متحده از آنها کودکان بودند. دریافت کنندگان رفت و از طریق زمینه های گسترده غربالگری به دو سال اجازه کار و حفاظت از اخراج.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2017 اعلام کرد تا پایان برنامه و در نتیجه چالش های قانونی در حال حاضر در دست دیوان عالی کشور است. کسانی که در حال حاضر ثبت نام هنوز هم حمایت و می تواند خود را تمدید دو سال مجوز, اما هیچ کس جدید می توانید عضویت.

مثل مونتویا, Adrián Escárate بیدار است زود ترین روزهای دوشنبه در این سال است. 31 ساله که در اصل از شیلی بوده ولی در آمریکا پس از او 3 بلافاصله منازعه تلفن خود و یا کامپیوتر و شروع به پیمایش یک وبلاگ است که آهنگ دیوان عالی کشور احکام.

Escárate که زندگی در سانتا کروز کالیفرنیا چک در با دوستان در یک گروه پیام و طراوت نگه می دارد توییتر و وبلاگ.

“هنگامی که آن را نه پایین آمده شما نوع تنفس آه امداد و بگو: خوب ما برای این هفته,'” گفت: Escárate که شده بخشی از DACA پس از 2014 و ارتباطات هماهنگ کننده برای مهاجرت سازمان حقوق تعریف آمریکایی است.

Escárate گفت: آن را سخت به فکر می کنم در مورد آنچه در زندگی خواهد بود اگر دادگاه عالی طرف با مغلوب ساختن پیشی جستن. او را محافظت می شود تا 2022 و او امیدوار است که اگر برنامه پایان دادگاه اجازه خواهد داد که مردم برای حفظ مجوز خود را تا زمانی که آنها به پایان می رسد.

روشن نیست چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد پایان برنامه اما دادگاه عالی محافظه کار اکثریت به نظر می رسد حمایت از اجازه می دهد او را به انجام این کار.

مقامات اداره مهاجرت کرده اند گفت: آنها را اخراج هر IF گیرندگان که یک موجود دادگاه مهاجرت. در کنگره شنوایی شنبه دیابت, کیر, دوربین, ایلینوی از حزب دموکرات خواسته ایالات متحده مهاجرت و گمرک رسمی در مورد پتانسیل اخراج IF گیرندگان اگر دیوان عالی کشور طرف با مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>