IMC تعيين

غرب استرالیا
Independent Media Council
آیکون دوربینرسانه های مستقل شورای اعتبار: ناشناخته/عرضه

در نوامبر 13, 2019, thewest.com.au منتشر شده با تیتر “ترینیتی کالج کشاله ران صفر: نخبگان پرت پسران خصوصی, معلم مدرسه, مجبور به ممنوعیت عجیب و غریب” شیر “شوخی”.

این مقاله که بر اساس یک ایمیل به پدر و مادر از سر از 7 سال در کالج ترینیتی در مورد “برخی از نگرانی وقوع است که شروع به ظهور در میان سال گروه” به خصوص ضربه زدن دوستان خود را در کشاله ران با پشت دست خود را.

دکتر دبرا Sayce اجرایی, مدیر آموزش و پرورش کاتولیک و شکایت در مورد استفاده از یک عکس در thewest.com.au و مرتبط با Facebook صفحه از سه تثلیث دانش آموزان با سر خود را مبهم برای پنهان کردن هویت خود را.

آنلاین مقاله شامل عنوان زیر عکس بیان دانش آموزان به تصویر کشیده نمی شد و موضوع اتهامات. وجود چنین سلب مسئولیت تحت Facebook پست که به نمایش عکس و شامل یک لینک به مقاله آنلاین که در آن سلب ظاهر می شود.

IMC پیدا کردم که با استفاده از عکس نقض اصول اخلاقی و به این دلیل که تصویر ایجاد شده و استفاده شده توسط مدرسه برای مقاصد تبلیغاتی استفاده از آن خواهد, بنابراین, فعال بسیاری در جامعه برای شناسایی پسران با وجود چهره خود را در حال مبهم است.

هفت رسانه های غرب, سیاست حفظ حریم خصوصی است که گنجانیده شده IMC اصول اخلاقی که نیاز به مراقبت های ویژه باید در استفاده از مواد مربوط به یک کودک (16 سال سن و یا در زیر).

این شورا با اشاره به نقض شد اما ameliorated اقدامات این روزنامه در اسرع وقت حذف عکس زمانی که این موضوع کشیده شد به توجه خود را.

کامل تعیین می شود در independentmediacouncil.com.au.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im