“من قصد دارم به شما ضربه f—ing سر’: پلیس ازدحام سیاه شناگر در خارج از اتوبوس تیم

تیم شنا هنوز ساعت به رفتن در تاریکی ایلینوی بزرگراه زمانی که اتوبوس کشیده به استراحت توقف پارکینگ و Jaylan ساقی و هم تیمی های خود زمینه را برای از بین بردن خسته استخوان.

ساقی و سپس یک جوان 19 ساله دانشجوی سال اول در زمان این فرصت برای عکاسی از خود در نزدیکی یک ثبت نام کامل رسانه های اجتماعی علوفه برای نشان دادن پدر و مادر و طرفداران Eastern Illinois University زیر سفر طولانی خود را از یک منطقه ای شنا رقابت در داکوتای جنوبی در ماه فوریه 2019.

بعد چه اتفاقی افتاد که بازگو در یک طرح دعوی در دادگاه بود تاری از فلاش چراغ پلیس و جیغ افسران که به نظر می رسید به تحقق از هوا نازک قبل از ساقی می تواند بازگشت به درب اتوبوس. آنها دستور داد ساقی به دروغ بر روی زمین و شنود خود را با پیشانی سرد تفنگ در هر بشکه رسید.

“اگر شما در حفظ و در حال حرکت, من قصد دارم به شما ضربه f–ing سر” یک افسر هشدار داد ساقی با توجه به طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه در ماه گذشته که ادعا افسران از سه سازمان, تجاوز به دانش آموز, حقوق مدنی, زمانی که آنها به اشتباه بازداشت او در حالی که به دنبال شخص دیگری است.

ساقی, در حال حاضر 20 نیست مقاومت در برابر آن شب خاموش ایلینوی شمالی بزرگراه در ایست مولین با توجه به کت و شلوار. او تا به حال درونی پدرش درس از “بحث” — این anguishing موروثی از مشاوره است که بسیاری از پدر و مادر سیاه عبور بر روی کودکان خود را چگونه به حرکت پلیس متوقف می شود کت و شلوار می گوید.

به عنوان به زودی به عنوان او را دیدم افسران جلو او قرار داده و دست خود را در هوا اجازه از تلفن همراه خود را و کاهش یافته است به زانو خود گفت: Rachel مورفی یکی از وکلای مدافع در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایالت ایلینوی که در زمینه کت و شلوار.

“من تصور آن را گیج کننده و ترسناک” مورفی گفت واشنگتن پست روز شنبه. “او فقط در تلاش برای خارج زنده است.”

به عنوان بسیاری از شش ماموران در زمان بازداشت بود که اعتراض توسط مربی و راننده اتوبوس. حداقل یک افسر ماجرا زانو به ساقی گردن و حداقل یک فشار بر روی گردن خود را در حالی که او غیر روحانی رو به پایین در برف مورفی گفت.

تاد Slingerland راننده وجود دارد گفت: فعالیت پلیس یک زن و شوهر مایل از بقیه متوقف شود. سپس یک رزمناو پلیس گرد نوبه خود پیچ تند و با عجله به سمت اتوبوس. “زمانی که من دیدم ماشین, جیغ, در, من می دانستم که چیزی پایین بود که نباید پایین رفته است,” او گفت: پست در روز شنبه.

او به تماشای این رویداد گشوده و سعی در دخالت کند. Slingerland که گفت او یک 300 پوند بازیکن راگبی شد و چند قدم اواخر تلاش برای بین ساقی و افسر. یکی متصلب یک تفنگ ساچمهای و فریاد زد: در ،

“من نمی خواهد که تردید برای مقابله با او,” او گفت:.

افسران بازداشت ساقی برای یک دوره طولانی از زمان خود را جستجو فرد قرار می گیرد و او را از تیم ملی و تهدید به اتهام مقاومت در برابر بازداشت و سپس به او اجازه دهید بدون توضیح پس از بررسی ID او را کت و شلوار می گوید.

چرا افسران هدفمند ساقی در وهله اول هنوز مشخص نیست. وجود دارد گزارش ها از تیراندازی در یک وسیله نقلیه و یک کودک با تکان دادن اسلحه در منطقه با توجه به سنگ جزیره اعزام آرگوس اما ماموران در صحنه ارائه شده کمی توضیح چگونه اشتباه آنها در هر گونه شک با ساقی بود که در لباس پوشیدن و در دنده دانشگاه در خارج از دانشگاه-مارک اتوبوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>