Ikea شکایت توسط لهستان برای اخراج کارگر بر ضد همجنسگرایان نظرات

  • ASSOCIATED PRESS / JAN. 6 This photo shows an IKEA location in Philadelphia.

    اسوشیتد پرس / JAN. 6

    این عکس نشان می دهد یک IKEA محل در فیلادلفیا.

لهستانی دادستان شکایت کرد Ikea of Sweden AB پس از آن محلی واحد اخراج یک مرد بیش از اقدامات خود در طول یک گی-غرور رویداد شرکت کرد و گفت: این خرده فروش مبلمان نقض در کارمند حقوق مذهبی.

یک سال پیش Ikea گفت که این فسخ قرارداد از یک کارمند که می خواهم “استفاده می شود به نقل از کتاب عهد عتیق در مورد مرگ و خون در چارچوب آنچه سرنوشت را باید نوشت.” این شرکت گفت: این خطاب نگرانی در میان کارگران در پاسخ به نظرات زد که برای مقابله با فرهنگ آن مبتنی بر “آزادی از ایده های تحمل و احترام است.”

دادستان متهم Ikea را منابع انسانی مدیر با محدود کردن یک حقوق کارگران به دلیل اعتقادات مذهبی خود را یک جرم حمل است که حداکثر دو سال زندان محکوم شد.

لهستان حاکم حزب ملی ramped ضد تجاوز و بلاغت در کشش نهایی مبارزات انتخاباتی قبل از انتخابات ریاست جمهوری در جولای 12. رئیس جمهور آندره Duda که برنده انتخابات پس از نزدیک, نژاد, بازیگران همجنسگرایان به عنوان دشمنان از خانواده ها است. لهستان در رتبه آخر در اتحادیه اروپا برای حقوق همجنسگرایان با توجه به گروه حمایت از بشر.

مارسین Sadus سخنگوی ورشو ایرباس گفت: اخراج به نظر می رسد “نتیجه دلخواه قضاوت و پیشداوری” توسط Ikea مدیر نسبت به یک کارگر “که ابراز نظر او با اشاره به کاتولیک ارزش است.”

“کارفرمایان از جمله شرکت های چند ملیتی هستند موظف به احترام به حریم خصوصی کارکنان از جمله اجتناب از ایدئولوژیک اقدامات مرتبط به کار خود” Sadus گفت, اخبار استان خدمات PAP. این شرکت همچنین مجبور به “احترام به آزادی بیان از دیدگاه وجدان و مذهب و نه به تبعیض علیه کارکنان بر اساس جهان خود را مشاهده کنید.”

Ikea سخنگوی آنیتا Ryng تایید کرد که این شرکت موفق به دریافت کیفرخواست علیه یکی از مدیران و گفت که آن را فراهم خواهد کرد “حمایت کامل” به کارمند. او نمی نظر به شایستگی های مورد در ایمیلی به خبرگزاری بلومبرگ امروز.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>