Ige می گوید هاوایی ‘مسطح منحنی, اما باید هوشیار باشند

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige در بعد از ظهر دوشنبه ستایش هاوایی برای ادامه به “صاف منحنی” اما هشدار داد که اجتماعی فاصله باید همچنان به ماندن در مسیر به طوری که دولت می تواند به آرامی بازگشایی اقتصاد آن است.

روز دوشنبه هاوایی شمارش از coronavirus موارد افزایش دو از یکشنبه به 634 با توجه به دولت وزارت بهداشت.

این دو مورد جدید — یک بزرگسال و یک جزئی — در حال اوآهو ساکنان و مربوط به سفر, به گفته مقامات بهداشتی.

“تنها با دو COVID-19-موارد مثبت ما در مسیر صحیح به این بیماری تحت کنترل در هاوایی” Ige گفت. “این است که در روز پنجم پس از این امن تر-در-خانه رفت و به سفارش اثر اجازه داده است که چندین کسب و کار و فعالیت به سر عامل. این شامل باز کردن از خرده فروشان و مراکز خرید در Maui County شروع امروز.”

اما Ige گفت: این به آن معنا نیست که مردم باید احساس رایگان به جمع, جمع آوری در گروه های بزرگ و چشم پوشی اجتماعی فاصله داشتیم. متاسفانه Ige گفت: دولت شنیده می شود گزارش گروه تجمعات و مردم loitering در سواحل و نه با پوشیدن ماسک ،

“من می دانم که این مشکل است” Ige گفت. “مردم می خواهند به خارج از خانه های خود و معاشرت اما اگر ما به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل های ما خواهد شد از دست دادن همه پیشرفت ما به دست آورد و امروز همه از خود فداکاری های بی معنی خواهد بود. پس لطفا همچنان به دنبال حکم. خود و خانواده و همسایگان و دوستان در حال شمارش در شما.”

امن تر-در-خانه سفارش Ige هفتم تکمیلی اعلام برای COVID-19 اضطراری در ادامه به دستور که همه افراد به سفر به دولت و همچنین interisland مسافران تحت اجباری 14 روز در قرنطینه.

هاوایی گردشگری مقامات گزارش دادند که روز یکشنبه 854 مسافران وارد هوایی به هاوایی از جمله 334 ساکنان 246 بازدید کنندگان و 80 در نظر گرفته شده و ساکنان.

Ige روز دوشنبه گفت: در طول Honolulu Star-تبلیغات-
tiser را COVID-19 مراقبت گفتگو در Facebook live که او با توجه به عکاسی ورودی nonresidents در هاوایی فرودگاه در تلاش برای بهبود غربالگری مسافران.

دولت به احتمال زیاد خواهد با استفاده از فدرال coronavirus بودجه امداد برای پرداخت است که به عنوان به خوبی به عنوان دیگر فرودگاه غربالگری بهبود بهتر پیگیری که آیا بازدید کنندگان مطابق با اجباری 14 روز در قرنطینه سفارش, او گفت:. در مجموع 20 میلیون دلار اختصاص داده شده به وزارت امور خارجه حمل و نقل است.

بازدید کنندگان می بایست ثبت نام نمایید که در آن اقامت آنها در یک دولت سایت و نیاز به ارائه نام و شناسایی اما هیچ عکس در دسترس هستند برای کمک به پیگیری مسافران نقض قرنطینه سفارش.

از 634 تایید coronavirus موارد گزارش شده در دولت دوشنبه 410 بودند در اوآهو 117 در Maui County, 75 در جزیره هاوایی و 21 در کائوآئی شهرستان با توجه
به مقامات بهداشت. پس از شروع شیوع 81 مورد نیاز بستری و 561 و یا بیش از 88 درصد بوده است “منتشر شد از انزوا.”

وجود نداشت جدید بستری شدن در بیمارستان و یا افراد آزاد شده از انزوا دوشنبه.

برای چهار روز متوالی در هاوایی را گزارش کرده است کمتر از سه مورد جدید در هر و هیچ مورد جدید گزارش شده جمعه.

Ige نیز اشاره کرد که روز شنبه برای اولین بار بود بعد از مقننه دولت بازگشایی و که او در حال همکاری با قانون گذاران و شهرستان ها در بهترین استفاده از فدرال coronavirus کمک های مالی به عنوان نشان داده شده توسط سنا در لایحه 75.

Ige ملحق شد و در کنفرانس خبری با ویلیام Aila جونیور وزارت هاوایی خانه اراضی رئیس و هنجار بیکر, موقت, سلام ایران راه رئیس جمهور به اعلام جدید اجاره امداد برنامه برای بومیان هاوایی.

این برنامه تایید شده توسط هاوایی خانه کمیسیون در جلسه آوریل فراهم می کند واجد شرایط ذینفع با اجاره کمک هر دو خاموش و در سرزمین با استفاده از 7 میلیون دلار در بومی هاوایی مسکن بلوک اعطای کمک های مالی.

“ما شروع به اجرای وام مسکن تسکین برنامه های موجود homesteaders و در حال حاضر ما را خوشحال و برای راه اندازی این طرح با AUW برای کمک به متقاضیان در لیست انتظار ما,” Aila گفت.

واجد شرایط بومی هاوایی در DHHL را متقاضی در لیست انتظار باید با ارائه اسناد و مدارک از دست دادن در
می آیند و یا کار به عنوان یک نتیجه از COVID-19 همراه با سایر مدارک. اگر واجد شرایط متقاضیان دریافت می تواند کمک برای پرداخت سپرده و اجاره تا شش ماه.

Ige گفت: او در بحث با شهرداران شهرستان در مورد اینکه آیا برای تمدید اقامت در خانه سفارش فراتر از 31 مه و همچنین به عنوان که آیا برای استراحت محدودیت برای رسیدن به سطح بعدی کسب و کار پس از پایان ماه. Ige همچنین گفت: در طول COVID-19 مراقبت گفتگو که او انتظار دارد که برای بلند کردن interisland قرنطینه احتمالا در آینده دو تا شش هفته بسته به اینکه چگونه عفونت رای پیشرفت می کند.

وی به ساکنان همچنان به پوشیدن ماسک صورت عمومی و اجتماعی را حفظ فاصله.

“من فقط می خواهم به همه یادآوری است که این یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن” Ige گفت. “ما خواهد شد ادامه زندگی با بیماری های عفونی ناشی از رمان coronavirus و ما باید مراقب باشند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de