Ige چهره معضل در نهایت بازگشایی برای هر دو گردشگران و عفونت های جدید

هاوایی موفقیت فوق العاده ای در مهار محلی گسترش COVID-19 ترک کرده است رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige با یک معضل بر خلاف هر گونه در کشور است. به یک درجه بیشتر از هر فرماندار آن سقوط خواهد کرد به Ige در نهایت به بازگشایی درب به عفونت های جدید هنگامی که او در نهایت اجازه راه اندازی مجدد دولت در صنعت گردشگری.

ترکیبی از جغرافیا, تعاونی و عمومی یک دو هفته ای قرنطینه اعمال شده در تمام مسافران به دولت به طور موثر له “منحنی” و هاوایی در حال حاضر دارای یکی از بالاترین سرانه میزان عفونت در کشور است. ساکنان دولت و بسیاری از رهبران سیاسی به نظر می رسد مصمم به پایکوبی کردن هر مورد جدید کروناویروس.

دولت بهداشت و درمان مدیر بروس اندرسون بارها هشدار داده است که ریشه کن کردن COVID-19 در هاوایی احتمالا هرگز اتفاق می افتد اما این هدف هنوز هم به نظر می رسد به توان صفر عفونت برای بسیاری از مردم است. ماسک و اجتماعی فاصله یک واقعیت زندگی در حال حاضر است که افرادی که نادیده گرفتن این هشدارها به نظر می رسد بی پروا و بی ادب.

گالری عکس: Beachgoers بازگشت به Waikiki

تنها با تعداد انگشت شماری از جدید کروناویروس موارد گزارش شده در هر روز و در هفته های اخیر — وجود دارد هیچ مورد جدید گزارش روز دوشنبه برای سومین بار در کمتر از دو هفته — صفر-ميزان عفونت در هاوایی تقریبا به نظر می رسد در رسیدن به.

در واقع آن را واقعا نمی باشد در دسترس کارشناسان می گویند. به عنوان اندرسون توضیح دوشنبه “آن را به ناپدید می شوند. ما در حال رفتن به COVID-19 با ما برای بسیاری از سال های آینده احتمالا طول عمر ما. توانایی ما برای مدیریت این بیماری در حال رفتن به باید بر اساس توانایی ما برای پاسخ سریع و مناسب به موارد جدید و تماس با ما و ما انتظار داریم که ادامه خواهد داد.”

“تا زمانی که ما می توانید انجام دهید که آن را یک بیماری ما می توانیم با زندگی بسیار شبیه آنفولانزا و دیگر بیماری های عفونی ما را با زندگی این روزها,” او گفت:. او حدس زده است که موثر COVID-19 واکسن ممکن است یک سال به دور است.

در همین حال تبدیل شدن به روشن شدن بسیاری از سرزمین اصلی در حال حاضر پذیرفته شده COVID-19 به عنوان یک واقعیت زندگی است. و یک بیماری است که به طور گسترده در نیویورک, آیووا, آریزونا و گرجستان مطمئنا پیدا کردن راه خود را در اینجا به زودی پس از دو هفته ای قرنطینه برای ورود بازدید کننده به پایان می رسد.

زمانی که Ige خود پرده برداری بازگشایی و طرح بازیابی دوشنبه گفت: لغو قرنطینه برای مسافران خارج از دولت است نه بخشی از هر یک از چهار فاز جدید طرح.

“ما با توجه به آنچه شرایط ما خواهد راحت احساس می کنید با بلند کردن اجسام که قرنطینه” Ige گفت. در یک جداگانه بحث آنلاین پیش از آن در روز Ige گفت که هر گونه پیشنهاد هاوایی خواهد باز برای گردشگری اواخر تابستان به نظر می رسد “زودرس است.”

“قطعا داخلی و بین المللی سفر یکی از آخرین چیزهایی است که می تواند به ارمغان آورد,” Ige در روز دوشنبه گفت.

نمی خواهید به صبر کنید

اما پایه و اساس مدرن هاوایی اقتصاد استقبال بازدید کنندگان از مکان های دیگر و تعدادی از هاوایی رهبران به نظر نمی رسد تمایل به صبر کنید یک سال یا بیشتر برای یک واکسن.

که تأکید دوشنبه در یک سخنرانی توسط دکتر مارک Mugiishi به خانه انتخاب کمیته COVID-19 اقتصادی و مالی آمادگی که دقیق چگونه دولت و سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد پاسخ به خوشه در تعداد COVID موارد است. Mugiishi است که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بیمه بهداشت و درمان و هاوایی خدمات پزشکی انجمن یا HMSA.

در طول ارائه خود را از کار از هاوایی COVID-19 بهداشت عمومی وظیفه بازیابی نیروی Mugiishi ستایش آخرین طرح توسط دولت و وزارت بهداشت به گسترش تماس با ردیابی ظرفیت “برای رسیدن به سطح است که ما فکر می کنم ما باید به عنوان ما شروع به بازگشایی شده است.”

او تخمین زده بازدید کننده جمعیت افزایش خواهد یافت و دولت موثر جمعیت حدود 250,000 مردم یک بار دولت شروع به بازگشایی به سفر., و گفت: هدف این است که به 300 تا 500 روت تماس ردیاب برای شناسایی افرادی که تماس نزدیک با افراد مبتلا COVID-19.

دیگران بیشتر بلانت در مورد مشکل پیش رو است.

“هنگامی که ما آن را باز کنید تا به گردشگری ما قصد آگاهانه را در افراد آلوده” گفت: دولت Rep. باب McDermott در طول های اخیر کابل مصاحبه تلویزیونی. McDermott, (R, Ewa Beach – ایروکیز نقطه) بود توصیف یک برنامه تست او ترویج شده است با خانه رهبر اقلیت ژن بخش است.

McDermott برشمرد هشدار دهنده سناریو که در آن دولت اقتصاد گردشگری را برمی گرداند به یک سوم از سطح سابق خود با حدود 10 ، 000 ورود در هر روز. اگر 1% و یا 100 از این افراد حامل ویروس بدون هیچ گونه علائم و اگر این افراد آلوده سه نفر دیگر در طول اقامت خود در هاوایی “که از 100 مسافر در که یک روز شما باید 300 عفونت های جدید,” او گفت:.

“آن را تنها یک زن و شوهر از هفته یا ماه قبل از دیدن این سنبله دوباره خواهد شد که قابل دفاع و مردم محلی می دانم که در آن سنبله آمد از” McDermott گفت. “آن را نمی آمد از Kalihi. آن را از کالیفرنیا و نیویورک, شیکاگو, و آنها در حال رفتن به خوشحال می شود.”

تست پی

بخش و McDermott در حال ترویج یک برنامه به نیاز مسافران به آزمایش می شود 72 ساعت قبل از پرواز آنها را به هونولولو. کسانی که حاضر نمی خواهد اجازه ترک فرودگاه هونولولو تا آنها را تست کرد. کسانی که تست مثبت در هونولولو تبدیل خواهد شد بیش از گارد ملی قرار داده شده در یک قرنطینه اجباری تسهیلات.

“ما این فرصت را به درایو آن را به صفر و مدیریت آن را به صفر و سپس تصور کنید که بازاریابی” امکانات, او گفت:. خطوط هوایی هاوایی می تواند بازار خود را به عنوان “COVID-رایگان هواپیمایی” McDermott گفت. “شما می توانید هزینه حق بیمه برای کسانی که بلیط و مردم خواهد پرداخت هزینه برای آنها را به خصوص اگر شما مسن تر از 60 به خاطر این که گروه پرخطر, راست?”

یک مشکل عمده: تست در حال حاضر در دسترس است و نه عاقلانه. اپیدمیولوژی دولت دکتر سارا پارک در هفته گذشته توضیح داده شده تست به عنوان یک “عکس فوری در زمان” از آنجا که افرادی که مبتلا به کروناویروس جدید همیشه تست مثبت است.

در برخی موارد یک فرد که شده است آلوده ممکن است به دلیل تست مثبت او در جوجه کشی مرحله که در آن ویروس است نه به یک نقطه که در آن نتیجه آزمون دقیق خواهد بود, او گفت:. احتمال دیگر این است که فرد طول می کشد که نمونه جمع آوری نمی کند و به اندازه کافی سلول های به دست آوردن یک نتیجه دقیق.

“وجود دارد بسیاری از دلایل مختلف که چرا شما می توانید یک تست منفی” پارک گفت. است که چرا افرادی که در تماس نزدیک با کسی که بیمار با COVID-19 باقی می ماند باید در قرنطینه به هر حال.

“شما می تواند منفی در آن زمان, اما شما می تواند انکوبه ویروس برای همه ما می دانیم” پارک گفت. “ما همیشه به تماس نزدیک از تایید موارد اگر آنها می خواهند برای آزمایش پیش بروید اما اگر شما یک منفی به این معنا نیست که شما از قرنطینه. شما هنوز هم گیر با بودن در قرنطینه به مدت 14 روز به دلیل ما نمی دانیم که در چه نقطه شما ممکن است به نوبه خود مثبت اگر شما در واقع آلوده کردم.”

وقتی پرسیده شد که دوشنبه که آیا عفونت های اضافی اجتناب ناپذیر زمانی که گردشگری ری استارت Ige نمی پاسخ به طور مستقیم. “همانطور که ما بازگشایی سفر از سرزمین اصلی و بین المللی ما به دنبال در یک سیستم صفحه نمایش است که اجازه می دهد ما را به شناسایی و جدا کردن کسانی که ممکن است بیمار از کسانی که سالم هستند,” او گفت:.

دولت در حال برنامه ریزی به صرف ده ها میلیون دلار در اسکنر به درجه حرارت از مردم پس از رسیدن به هاوایی فرودگاه اما Ige اذعان کرد وجود ندارد و کامل سیستم.

“واضح است که افراد بدون علامت می تواند در هر نوع از صفحه نمایش چرا که آنها لازم نیست که هر گونه نشانه ای از بیماری و به همین دلیل قرنطینه منظور امر برای همه” Ige گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de