‘اگر ما خاموش ماندن آن رفتن به ادامه’: تاکید به یاد داشته باشید Breonna تیلور تماس برای پایان دادن به خشونت های پلیس

گوشه ای از Mendocino خیابان چهارم خیابان تقریبا سکوت نه دقیقه بعد از ظهر جمعه به معترضان kneeled در خیابان به یاد داشته باشید Breonna Taylor — 26 ساله سیاه زن که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط لویی افسران پلیس در آپارتمان او در مارس 13.

تیلور می شد 27 روز جمعه.

“تولد او است. او اینجا نیست و ما” گفت: Shawndale “Cheex” دیاز 28 ساله در سانتا رزا ساکن که سازماندهی تظاهرات. “من فقط می خواستم به برخی از زمان برای جامعه به گرد هم می آیند برای او.”

مدت کوتاهی پس از نیمه شب در مارس 13, لویی افسر پلیس با یک حکم جستجو با استفاده از یک کوب به سقوط به تیلور آپارتمان. پس از یک رویارویی آنها اخراج چند عکس قابل توجه تیلور حداقل هشت بار.

سه افسران قرار داده شده اند اداری انتقال نیست متهم شده است. اف بی آی در حال حاضر تحقیق در مورد تیراندازی.

روز جمعه تظاهرات آمد و در پایان یک هفته از تظاهرات در شهرستان سونوما. محلی تظاهرات آینه تظاهرات در سراسر کشور در ابراز خشم و انزجار بیش از خشونت پلیس علیه مردم رنگ و موجب مرگ جورج Floyd — 46-سال سیاه, مردی که روز یادبود زمانی مینیاپولیس افسر پلیس به او برگزار شد چهره را در خیابان با زانو بر پشت گردن خود را برای نزدیک به دو ساعت در حالی که دستگیری او.

“آن را شروع نمی شود با جورج فلوید” گفت: Raina پاپ 25 ساله سباستوپول ساکن که حضور داشتند روز جمعه تظاهرات. “این اتفاق می افتد شده است برای قرن ها.”

دیاز گفت که او می خواست به تیلور نام “به علت” و جشن تولد او.

فعالان مرکز شهر در 3 p. m. روز شنبه قبل از راهپیمایی به Sonoma County Courthouse. بسیاری از علائم است که گفت: “Black Lives Matter” و “می گویند نام او: Breonna تیلور.” صدها نفر از معترضان سپس در راه برگشت به جنوب در مندوسینو خیابان به دادگاه مربع که در آن آنها kneeled در تیلور افتخار است.

پس از نه دقیقه سکوت معترضان ایستاده بود و به آواز “تولدت مبارک” به تیلور.

جمعیت و سپس در میدان جمع آوری به جشن تیلور تولد. برخی از مردم به ارمغان آورد مواد غذایی و نوشیدنی, در حالی که دیگران بازی موسیقی. “این است که امریکا” توسط Childish Gambino آهنگ که آدرس ضد سیاه نژادپرستی و خشونت اسلحه در امریکا, بازی های برگزار شده در مربع است.

“این واقعا مهم است برای شهر ما به گرد هم می آیند و درک کنند که وجود دارد مشکلات ما در نیروی پلیس محلی نیز گفت:” Seyshelle دیاز که Shawndale دیاز خواهر. “این چیزی نیست که فقط اتفاق می افتد در مکان های خاص — این چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان است.”

هر دو خواهر تاکید کرد که روز جمعه تظاهرات صلح آمیز بود و شد به منظور افزایش آگاهی در مورد خشونت پلیس و نژادپرستی.

پیاده روی در اطراف مرکز هسته ای ادامه داد: به خوبی به شب.

تظاهرات هفته گذشته شاهد برخی از گزارش ها از خرابکاری و خشونت در مرکز شهر سانتا رزا اما معترضان و مقامات شهرستان باید گفت که این کار یک گروه کوچک از مردم که اکثریت قریب به اتفاق معترضان باقی مانده صلح آمیز است.

“من احساس می کنم مردم تمایل به تمرکز بر روی آن و این نیست که ما پیام” Seyshelle Diaz, 24 گفت. “وجود دارد ممکن است چند نفر در اینجا وجود دارد که می آیند اینجا برای این منظور اما به طور کلی این نیست که مردم قصد. ما می خواهیم تغییر — که همه ما می خواهیم.”

سانتا رزا ساکن Karmina Murillo که به روز جمعه تظاهرات گفت که هر روز او نگران است که او نامزد است که آفریقایی آمریکایی ممکن است به خانه با خیال راحت. و او ترس برای ایمنی از دخترش که نیمی از آمریکایی های آفریقایی تبار.

“من احساس کردم که من باید این وظیفه را به بیرون می آیند … و ایستادن برای آنها” Murillo, 45, گفت:. “چرا که اگر همه ما نمی آیند با هم که رفتن به انجام این کار؟”

“اگر ما خاموش ماندن آن رفتن به ادامه,” او گفت:. “ما نیاز به نگه داشتن اعتراض تا زمانی که این سیستم را در هر شهرستان در سراسر امریکا است.”

دیاز گفت که او تا به حال سازمان یکی دیگر از اعتراض برای شنبه نیز هست.

“ما برای نشان دادن (مردم) است که آنها نمی توانند سکوت ما” دیاز گفت. “ما باید به آنها نشان می دهد که ما در حال دادن تا ما شاهد تغییر واقعی است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>