اگر دولت تصویب, بالا, عمومی کانتی سلامت رسمی می تواند بازگشایی بیشتر بخش های کسب و کار پایان همین هفته

به عنوان او قبلا از تجارت به تدریج دوباره در اوایل این ماه Mase روز دوشنبه هشدار داد بازگشایی بیشتر از اقتصاد شهرستان همراه با خطرات عمدتا بالقوه سنبله از ویروس موارد است. او گفت: دولت نیاز به شهرستانهای استان که در محل “باعث” که باعث این شهرستان برای قرار دادن ترمز در بازگشایی برنامه. باعث خواهد افتاد اگر مختلف coronavirus معیارهای فراتر از یک آستانه خاص مانند بیشتر ساکنان آلوده و موارد که در آن مردم می تواند به عنوان طبقه بندی شده زده با COVID-19 از طریق جامعه انتقال معنی از یک منبع ناشناخته در این منطقه است. همانطور که از دوشنبه شب, شهرستان, مقامات بهداشتی طبقه بندی شده 81 شهرستان را آلوده ساکنان یا 21 درصد از آنها به عنوان داشتن قرارداد این ویروس از طریق جامعه انتقال است.

Mase نیز گفت: اگر تعداد موارد تایید شده دو برابر طول یک دوره کمتر از 20 روز این امر می تواند دلیلی برای نگرانی است.

شهرستان مقامات بهداشتی گزارش 391 محلی coronavirus موارد با 183 فعال که از دوشنبه شب در حالی که 204 نفر بهبود یافته اند پس از اولین مورد اعلام شد 2 مارس. چهار ساکنان محلی همه مسن تر با شرایط بهداشتی اساسی را فوت کرد از بسیار مسری عفونی, بیماری, جدید ترین گزارش یک هفته پیش و اول مارس 20.

جالب اینجاست که فرماندار نرمتر بازگشایی الزامات آمده پس از یک هفته زمانی که تعدادی از سونوما کانتی را تایید موارد جدید COVID-19 شروع به پریدن کرد 81 به زمان شمارش.

برخی از جامعه طرفداران مخالفت این شهرستان در نظر گرفته شده سریعتر بازگشایی بیشتر کسب و کار این ادعا مقامات شهرستان در حال و نه در نظر گرفتن گام های مناسب برای اطمینان حاصل شود لاتین ساکنان ادامه خواهد داد به طور نامتناسبی آلوده به پاتوژن.

در هفته گذشته در این شهرستان منتشر شده اطلاعات دموگرافيک نشان لاتینی تشکیل شده 59 درصد از تمام تأييد محلی coronavirus موارد حتی اگر Latinos هستند و تنها 27 درصد از مردم محلی است. مقامات بهداشت محاسبه Latinos در سونوما کانتی هستند 4.5 برابر بیشتر احتمال دارد به قرارداد این ویروس از ساکنان سفید.

روز دوشنبه اعضای شمال خلیج سازماندهی پروژه یک چتر گروه زايمان محیط زیست و ایمان-سازمان بر اساس خواسته این شهرستان با هیئت ناظران به سرعت بازگشایی محلی تجارت است.

“ما امیدوار بودند که آنها را خاموش نگه دارید تا زمانی که ما تا به حال یک راه بهتر از اطمینان که جامعه ما امن است” گفت: Leticia رومرو جمهور از گروه.

رومرو گفت: برخی از کارگران از جمله در زمینه تولید مواد غذایی و تولید و کشاورزی و فروشگاه های مواد غذایی مناسب دریافت نمی کنید دنده محافظ یا مرخصی استعلاجی را قادر می سازد که آنها را به ماندن در خانه اگر آنها بیمار است.

“لاتینی کارگران صحبت کردم و به آنها گفت: آنها در حال رفتن به محل کار به دلیل آنها را نمی کند چرا که آنها احساس امن و می خواهید به,” او گفت:.

Mase گفت که او “بسیار نگران” درباره نابرابری جمعیتی این شهرستان دیده می شود در این ویروس انتقال است. او گفت: شهرستان سلامت کارگران انجام می دهند امداد رسانی ویژه ای در لاتین محله و این آخر هفته گذشته انجام شده 140 ویروس آزمون در آن جامعه است.

“این واقعا غم انگیز است که ما باید این تفاوت که ما می بینیم در اپیدمیولوژی و ما بسیار نگران در مورد آن” Mase گفت و اشاره کرد که او می خواست برای اطمینان از Latinos شهرستان انجام شده است توسعه و آزمایش در جوامع خود.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de