اگر درآمد کمتر منجر به میزان قابل توجهی کاهش حقوق و دستمزد کلاه برای فصل آینده طلایی دولت می تواند یک زمان سخت با اضافه کردن تاثیر بازیکنان برای بازگشت به پلی آف.

پس از آن اعلام شد که رزمندگان خواهد بازی در تعقیب و گریز از مرکز بدون طرفداران ماه گذشته تیم رئیس جمهور ریک کفش رنت خواسته شد در یک کنفرانس مطبوعاتی که آیا از دست دادن بلیط درآمد ممکن است بر حقوق و دستمزد کلاه. کفش رنت به عنوان به خوبی به عنوان مدیر کل باب مایرز اذعان کرد آن را.

“ما بازیکن نظام جبران خدمات مبتنی بر بسکتبال مربوط به درآمد” کفش رنت گفت. “و این تاثیر می گذارد بسکتبال مربوط به درآمد.”

“پاسخ ما نمی دانیم این است که آن را” مایرز اضافه شده است. “به چه میزان هیچ کس نمی داند.”

ساعت پس از آن کنفرانس مطبوعاتی گسترش coronavirus مجبور NBA را به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود ارائه بی سابقه مالی چالش برای لیگ. سال های پس از رشد مالی ترکیبی از تیره و تار روابط تجاری با چین و coronavirus همه گیر بیاورد و دستمزد کلاه زیر پیش بینی قبلی. برای رزمندگان آن را در حال حاضر یک مانع به عنوان آنها به دنبال خرک به مشاجره فصل آینده است.

رزمندگان را به فصل آینده با این لیگ بالاترین پرداخت بازیکن در Stephen Curry به عنوان به خوبی به عنوان گران قیمت ترین حقوق و دستمزد در میان 30 تیم. پس از یک 15-50 فصل رزمندگان در حال برنامه ریزی به صرف این offseason به منظور رقابت در فصل آینده. خرید اینترنتی از لیگ نامحدود وقفه می تواند تغییر که حساب دیفرانسیل و انتگرال. هر چند رزمندگان در میان NBA با ارزش ترین فرانچایز های حقوق و دستمزد خود را کلاه و مرتبط با انعطاف پذیری خواهد بود بر اساس leaguewide مالی ثروت باد آورده.

با توجه به گزارش های متعددی — از جمله یک FiveThirtyEight.com تجزیه و تحلیل که عامل در از دست دادن بلیط و کالا و فروش مواد غذایی و دیگر منابع درآمد — هزینه لغو 2019-20 فصل به طور منظم و postseason می تواند بیش از 1 میلیارد دلار.

حتی بازی بدون طرفداران, عنوان ESPN برایان Windhorst نشان داده شده است که به احتمال زیاد خواهد نجات کمی leaguewide درآمد. بین چیزهایی مثل بلیط و امتیازات NBA تیم های متوسط در حدود 2 میلیون دلار درآمد به طور منظم در هر فصل بازی در حالی که بازی حذفی تولید حدود 3 میلیون دلار در هر شب (با رزمندگان در پایان بالا از طیف). با 259 به طور منظم فصل بازی به تعویق افتاد, به علاوه برآورد بازی حذفی که ترجمه را به حدود 750 میلیون دلار از دست داد بازی روز درآمد.

از آنجا که حقوق و دستمزد کلاه گره خورده است به طور مستقیم به درآمد چنین از دست دادن قابل توجهی از درآمد را در نتیجه کاهش در حقوق و دستمزد کلاه — چیزی است که اتفاق افتاده و تنها دو بار در طول 35 سال گذشته — به طور بالقوه در نرخ بی سابقه ای.

ورود به فصل NBA شد پیش بینی کلاه حقوق و دستمزد به افزایش از $109 میلیون دلار به $116 میلیون دلار برای 2020-21 فصل است. در ماه ژانویه تا حدی به دلیل آسیب روابط با چین آغاز شده توسط راکت مدیر کل Daryl Morey را صدای جیر جیر در حمایت از معترضان در هنگ کنگ است که روابط تیره با دولت چین و کسب و کار — لیگ کاهش یافته و این طرح به 115 میلیون دلار.

جان Hollinger یک نویسنده ورزشی و سابق گریزلیز اجرایی تخمین زده می شود که درآمد از ضرر و زیان از خاموش شدن می تواند رها کردن درپوش حقوق با 8 میلیون دلار در سال آینده حتی اگر لیگ می تواند نجات نوعی از postseason. حقوق و دستمزد کلاه متخصص آلبرت Nahmad نوشت: این آمار می تواند به $16 میلیون اگر به طور منظم فصل و پلی آف از دست داده است.

این نوع از کلاه کاهش خواهد باید چندین گسترده پیامدهای برای رزمندگان تیم رو به یک محوری offseason.

حقوق برای کاری کلی تامپسون و Draymond سبز — در حال حاضر مجموعه ای به نمایندگی از 87 درصد از حقوق و دستمزد درپوش را تا بخش بیشتری از رزمندگان’ حقوق و دستمزد. و بیشتر لوکس و گران لایحه مالیات بر می آید که با بیش کلاه می تواند هر چه بیشتر محدود کردن انعطاف پذیری در مقابل دفتر پیش بینی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>