آیداهو حرکت می کند و نزدیک به ممنوعیت زنان تغییر جنسیت در دو و میدانی

بویزی آیداهو منتقل شد و نزدیک پنج شنبه به ممنوعیت زنان تغییر جنسیت از رقابت در ورزش زنان با وجود هشدارهای که این قانون خلاف قانون اساسی است و ابهامات در مورد چگونه NCAA ممکن است واکنش نشان می دهند.

یک اندازه گیری است که اکثریت تصویب در حزب جمهوری خواه به رهبری دولت مجلس نمایندگان اعمال می شود به تمام تیم های ورزشی حمایت عمومی و مدارس و دانشگاه ها. دختران و یا زنان تیم نمی خواهد باز به یک دانشجو که متولد مرد, حتی اگر آنها شناسایی به عنوان زن.

در حال حاضر آن را می رود به ایران تحت سلطه سنا. کالیفرنیا ، براد کمی سخنگوی گفت که او تا به حال هیچ اظهار نظر در مورد اینکه آیا او آن را امضا و به قانون است.

یک لایحه مشابه است پیشرفت در آریزونا مقننه و آیداهو جمهوری خواه در کنگره باربارا Ehardt لایحه را حامی گفت: کشورهای دیگر با توجه به زیر کت و شلوار.

حامیان می گویند قانون مورد نیاز است زیرا ورزشکاران که متولد نر فیزیکی مزایای بیش از زنان است. آنها می گویند که اجازه می دهد زنان تغییر جنسیت می تواند زنان را محدود ورزشی, اقتصادی و رشد خود فرصت های ارائه شده از طریق ورزش است.

این قانون را “قصد دارد همچنان به محافظت از زنان و دختران در ورزش و به منظور فراهم کردن این فرصت ها است که ما تا به حال برای تقریبا 50 سال گذشته” Ehardt گفت.

Ehardt گفت: قانون را تنها به اعمال آیداهو دانشجو-ورزشکاران اجازه می دهد فراجنسیتی زنان از کشورهای دیگر به رقابت در آیداهو.

مخالفان می گویند این تبعیض در برابر تغییر جنسیت دختران و زنان و موضوع را ورزشکاران زن به تهاجمی آزمون به طوری که آنها می تواند در ورزش شرکت می کنند.

دموکراتیک تشکر. Muffy دیویس هفت بار مدال در بازی های پارا المپیک گفت: از آن می تواند در حد مشارکت زنان به دلیل از آزمون. “وجود دارد هیچ کس پرشور بیشتر در مورد حفاظت از زنان در ورزش است که من هستم,” او گفت:. “این محدود لایحه است نه پاسخ به حفاظت از زنان در ورزش است.”

NCAA که حاکم اصلی کالج دو و میدانی در سال 2016 رد صلاحیت کارولینای شمالی از میزبانی مسابقات قهرمانی حوادث پس از قانونگذاران وجود گذشت یک “حمام لایحه” در نظر گرفته ضد نما. نمایندگان مجلس بعد از لغو قانون و NCAA برداشته ممنوعیت آن. NCAA سیاست اجازه می دهد نما ورزشکاران به رقابت بپردازند.

هنوز روشن نیست که چه اقدام NCAA ممکن است در پاسخ اگر این قانون را امضا و به قانون است. دانشگاه ایالتی بویزی تیم فوتبال شناخته شده برای آن آبی-زمین های چمن است که غالبا در رتبه بالا 25 در کشور است. برخی از نمایندگان مجلس به نظر می رسد میزان با انشعابات از یک قانون جدید است.

“ما مقننه ایالت آیداهو و ما باید حق را به تلاش برای تعریف سیاست گفت:” جمهوری خواه در کنگره گری مارشال. “من فکر نمی کنم که این بدن باید مرعوب و یا تهدید چیزهایی که لزوما روشن یا درست است.”

آیداهو دادستانی کل گفت: این قانون می تواند بر خلاف قانون اساسی و دشوار است برای دفاع از.

“این لایحه است unabashedly بر اساس تبعیض” دموکراتیک خانه رهبر اقلیت Ilana Rubel قانونگذاران گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>