آیداهو مادر از دست رفته کودکان بازداشت شده در کائوآئی

کائوآئی پلیس امروز از دستگیری یک آیداهو زن که دو فرزند گم شده پس از سپتامبر.

لری Vallow, 47, همچنین شناخته شده به عنوان لری Daybell دستگیر شد در حکم صادر شده توسط مدیسون کانتی در آیداهو است و در کائوآئی اداره پلیس cellblock با وثیقه 5 میلیون دلار.

Vallow موفق به تطابق با حکم دادگاه به تولید دو فرزند او — Tylee رایان 17 و جاشوا “J. J.” Vallow, 7 — به مقامات در مدیسون کانتی در Jan. 30. کائوآئی پلیس ارائه حکم دادگاه به Vallow Jan. 25.

او از اتهام دو فقره جنایت های بی وفایی, nonsupport از فرزندان مقاومت در یا مانع افسران جنایی, درخواست برای ارتکاب جرم و جنایت و تحقیر از دادگاه.

“اول از همه ما مایل به تشکر از مردم به صورت گسترده فوران نگرانی در مورد این مورد گفت:” کائوآئی رئیس پلیس تاد G. Raybuck. “ما همچنین می خواهم برای تشکر از همه برای صبر و شکیبایی خود را در حالی که محققان مشغول به کار پشتکار به صورت جامع جمع آوری همه چیز را که آنها نیاز به منظور به دست آوردن این حکم بازداشت.”

رکسبرگ اداره پلیس با انجام یک تحقیق بر روی این موضوع و در ماه دسامبر به دنبال کمک از کائوآئی اداره پلیس به محل Vallow و همسرش چاد Daybell در کائوآئی.

Vallow خواهد بود حضور در یک جلسه در کائوآئی در تاریخ هنوز به تعیین خواهد شد و می تواند به مبارزه با او استرداد به آیداهو.

فرزندان او از گذشته دیده می شود در آیداهو و هیچ نشانه ای وجود دارد که آنها در کائوآئی. در حال حاضر وجود دارد هیچ اتهامات جنایی علیه Vallow در کائوآئی.

پلیس آیداهو باید گفت آنها “به شدت بر این باورند که یوشع و Tylee زندگی در معرض خطر هستند.”

پلیس گفته اند لری Vallow و شوهر جدید چاد Daybell باید دروغ در مورد محل نگهداری کودکان و حتی در مورد موجودیت خود را با چاد Daybell گفته گفتن یک نفر که لری Vallow تا به حال هیچ بچه و لری Vallow گفته گفتن شخص دیگری که دختر او مرده بود بیش از یک سال پیش از آن.

درهم مورد دهانه های متعدد متحده و شامل تحقیقات به سه جداگانه مرگ و میر. لری Vallow را از شوهر جدا چارلز Vallow هدف گلوله قرار گرفت و کشته در ققنوس در ماه جولای توسط لری برادر الکس کاکس. کاکس که ادعا تیراندازی در دفاع از درگذشت علل ناشناخته در ماه دسامبر.

در ماه اوت لری Vallow نقل مکان خانواده اش به آیداهو. در اکتبر چاد Daybell همسر تامی Daybell درگذشت آنچه او اگهی گفت: علل طبیعی. زمانی که چاد Daybell عروسی لری Vallow فقط دو هفته پس از Tammy مرگ اجرای قانون مشکوک شد و در نهایت تا به حال Tammy Daybell باقی می ماند که.

نتایج آزمون در Tammy Daybell باقی می ماند و در Alex Cox هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است.

لری Vallow وکیل شان Bartholick از آیداهو نمی بلافاصله در پاسخ به پیام ها به دنبال نظر.

این مورد همچنین شامل شایعات از یک فرقه است. لری Vallow گزارش معتقد است که او “خدا اختصاص داده شده برای انجام کار 144,000 در آمدن مسیح دوم در ماه جولای سال 2020” با توجه به اسناد طلاق چارلز Vallow ظ قبل از مرگ او. چاد Daybell نوشته است چندین آخرالزمانی رمان آزادانه در مورمون مذهبی الهیات. هر دو درگیر شدند در یک گروه است که باعث آمادگی برای کتاب مقدس پایان بار.

پلیس مورد سوال Daybell و Vallow در مورد از دست رفته کودکان و نوجوانان در اواخر ماه نوامبر و چپ شهر قبل از پلیس بازگشت در روز بعد.


آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>