یخ دستگیری ها در شهرستان سونوما سریع تماس به صورت مهاجر حمایت

مهاجران و مدافعان حقوق بشر روز سه شنبه را محکوم کرد یک سری از مهاجرت فدرال بازداشت هفته گذشته در شهرستان سونوما, دعوت از مقامات محلی به تصویب قوی برای حمایت از مستند نشده جوامع است.

ایالات پیام تحویل داده شد در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از Sonoma County courthouse که در آن مهاجرت آداب و رسوم و عوامل اجرای بازداشت دو مرد در فوریه. 18 با وجود دولت جدید قانون که میله داخلی مهاجرت دستگیری در کالیفرنیا courthouses.

مهاجرت فدرال ماموران اقدام به بازداشت یک مرد در جنوب غربی سانتا رزا خانه یک روز بعد اما در سمت چپ زمانی که او حاضر به بیرون آمدن از خانه اش بدون دیدن حکم بازداشت.

توسط اواسط هفته, محلی, وکلای مهاجرت و طرفداران حدود یک و نیم دوجین مردان دستگیر شده بود در شهرستان سونوما توسط فدرال مهاجرت عوامل است. طرفداران می ترسید این دستگیری ها نشان داد تشدید فدرال اجرای فعالیت در شهرستان سونوما در زمان تمدید نظارت عمومی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از پناهگاه شهرستانها در سراسر ایالات متحده است.

روز سه شنبه رویداد یک پاسخ مستقیم به کسانی که بازداشت شد و به منظور تقویت صدای مستند نشده مهاجران زندگی در سونوما کانتی است که خانواده ها ریشه دوانده در این منطقه مدارس و کمک کرده اند سوق دادن منطقه به شراب و مواد غذایی و صنایع گردشگری, در میان دیگران گفت: رنه Saucedo یک سازمان با روز سه شنبه رویداد.

شهرستان برآورد قرار داده اند تعداد غیرقابل شمارش ساکنان زندگی در شهرستان سونوما در مورد 25,000.

“جامعه مهاجر است که در اینجا به گفتن ‘نه بیشتر یخ حضور در جامعه ما'” Saucedo گفت: جمعیت ساخته شده از بیش از 60 نفر است. “بیش از جداسازی از خانواده های ما و تروریسم از جامعه ما است.”

شرکت کنندگان شامل نمایندگان با شمال خلیج مشاغل با عدالت داوطلب مهاجرت گروه حقوق Comite ویدا و داخلی کارگر گروه حمایت از زنان عمل و همبستگی داد که Saucedo نظارت. Sonoma County سرپرستان جیمز گور, فیلم آموزش هاپکینز Shirlee زین و سوزان خور به این گروه در نزدیکی پایان کنفرانس مطبوعاتی هر چند هیچ یک نظر عمومی.

دولت قانون ممنوعیت داخلی مهاجرت دستگیری در کالیفرنیا courthouses نمی خواهد کنترل چگونه فدرال افسران خود ادامه دهند دستگیری, ایالات متحده مهاجرت و گمرک سخنگوی جاناتان مور گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. آژانس نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از مردم دستگیر شده بودند توسط عوامل خود را در شهرستان سونوما در هفته گذشته او اضافه شده است.

“پناهگاه سیاست نه تنها به ارائه یک پناهگاه برای بیگانگان غیر قانونی, اما آنها همچنین سپر جنایی بیگانگان که طعمه بر مردم خود و دیگر جوامع'” مور ” در ایمیل و بیانیه.

Eliseo Dominguez یک سانتا رزا ساکن و عضو Graton روز کار مرکز که توصیف خود را به عنوان یک “شهروند جهان” گفت که او غمگین بود زمانی که او شنیده ام در مورد مهاجرت فعالیت خود را در شهرستان سونوما در هفته گذشته خبر که زده ترس در میان مستند نشده جامعه. مهاجران آیا می خواهید به مانند حیوانات شکار طعمه و نه توان رنگ به عنوان جنایتکاران, او گفت:.

“من زندگی می کنند در این کشور به کار و برای بهتر زندگی من و زندگی خانواده من” گفت: Dominguez, 26. “ما در حال مجرمان ما یک جامعه کارگران است.”

بئاتریس کاماچو, یک عضو از شمال خلیج واکنش سریع شبکه گفت: غیر انتفاعی نمی خواهد استراحت تا زمانی که هر فرد در سونوما کانتی زندگی بدون ترس از یخ است. گروه اعزام داوطلب حقوقی ناظران به خانه سانتا رزا مرد مواجه با عوامل مهاجرت در هفته گذشته پس از او به نام برای کمک به.

“ما در حال سازماندهی ما جواب بدهد و ما در حال رشد هستند” کاماچو گفت. “ما همچنان به حمایت از قانون اساسی و همه حقوق اساسی. Hotline ما در اینجا برای شما.”

یک ائتلاف از حقوق مهاجر گروه را تشکیل دوباره این هفته به هماهنگی جلسات با سونوما کانتی مقامات منتخب در مورد راه آنها می تواند گسترش حمایت سونوما کانتی است مستند نشده ساکنان Saucedo گفت. این گروه همچنین امیدوار به دیدار با مقامات در Sonoma County Superior Court او گفت: با توجه به این که ماموران فدرال قادر به ورود به ساختمان به جزئیات یک هفته گذشته است.

“ما نیاز به دادگاه برای اجرای قانون و امنیت خود را به مردم نمی دهد در فدرال یخ عوامل مگر اینکه آنها را به حکم” Saucedo گفت. “ما نیاز به ایجاد یک فرهنگ در اینجا که در آن همه ارزش و در آغوش مهم نیست که چه وضعیت مهاجرت آنها است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>