یخ عوامل تلاش برای دستگیری مرد در سانتا رزا خانه

یخ عوامل در بینام و وانت تلاش برای دستگیری یک سانتا رزا مرد در خانه اش چهار شنبه اما آیا یک حکم و نه می تواند او را متقاعد به آمدن در خارج از شهود و مهاجر طرفداران گفت.

مهاجرت و رسوم و مأموران به دنبال مرد به عنوان او سوار به خانه اش در Barndance لین در این شهرستان در جنوب غربی بخش حدود 10 a. m. و او به داخل رفت در حالی که آنها مسدود خیابان با توجه به دوست دختر خود را که خارج پا به مقابله با ماموران.

“آنها گفتند: به او بگویید به بیرون می آیند و من مانند ‘OK اگر شما می خواهید به من بگویید او را به بیرون آمدن من با خوشحالی می پذیریم اما به من نشان می دهد که حکم'” دوست دختر خود را پیدایش هرناندز, 19 گفت: در مصاحبه ای با مطبوعات دموکرات.

عوامل چپ پس از حدود دو ساعت و بدون هر گونه بازداشت.

این حادثه یک روز پس از یخ عوامل بازداشت سه نفر در Sonoma County courthouse در یک حرکت مقامات محلی گفت: مسخره دولت جدید قانون محرومیت چنین مدنی مهاجرت دستگیری در دادگاه کالیفرنیا زمینه. دو نفر از مردان شناخته شده به Sonoma County مدافع عمومی و محلی دفاع وکیل تا به حال هیچ خشونت محکومیت های کیفری.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت قول داده اند که به مرحله مهاجرت اجرای اقدامات با توجه ویژه ای به مکان های با پناهگاه سیاست های حفاظت از مهاجران و محدود محلی با همکاری فدرال اخراج ماموریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>