یخ عوامل دستگیری 3 در Sonoma County courthouse

مهاجرت فدرال عوامل بازداشت حداقل سه نفر روز سه شنبه در Sonoma County Superior Court پردیس, جلوگیری از آنها را از ظاهر می شود قبل از اینکه برای قضات در حال بررسی مسائل جنایی و باعث یکپارچه اعتراض از عدالت کیفری و مقامات دادگاه کسی را محکوم کرد اقدام به تضعیف روند و مقامات محلی.

اداره مهاجرت و گمرک عوامل ساخته شده این دستگیری ها در سرپیچی از قانون دولت جدید محرومیت مدنی مهاجرت دستگیری در کالیفرنیا courthouses یک اساسنامه است که آیا نوار ماموران فدرال از قدرت خود را برای انجام ماموریت اما روشن می سازد که دولت قصد. عمل نیز چهار روز پس از ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی اعلام کرد مقامات این سازمان شرکت خواهد کرد در یخ را افزایش مهاجرت در سراسر کشور در حوزه های قضایی با پناهگاه سیاست و به نام شهرستانها از جمله سان فرانسیسکو.

Sonoma County District Attorney جیل Ravitch و مدافع کاتلین Pozzi را محکوم کرد دستگیری برای تضعیف امنیت عمومی و شکننده و در عین حال بسیار مهم اعتماد بین مهاجران و مقامات محلی. شهرستان مشاور بروس گلدشتاین به نام یخ اقدامات “بی قانون” از آنجا که این عوامل تا به حال هیچ حکم قضایی در نقض قانون دولت است.

“این در حال حاضر رفتن به قرار دادن کل ترس در جامعه” Pozzi در مصاحبه ای گفت:. “مردم نمی خواهید برای آمدن به دادگاه. قربانیان حاضر به نشان می دهد تا. گواهان حاضر به نشان می دهد تا … موارد را باید رد کرد.”

Pozzi که مشغول به کار با کارکنان از کنگره ایالات متحده مایک تامپسون دفتر به نام افراد بازداشت شده گفت که او قادر به آنها را در مکان به دلیل وکیل مشتری امتیاز قوانین جلوگیری از انتشار اطلاعات بدون مشتری اجازه.

تامپسون D-سنت هلن گفت: دادگاه بازداشت خطر فرسایش اعتماد میان مقامات امنیت عمومی و مهاجران است.

“اگر جامعه مهاجر کمتر احساس امن و ترس آنها کمتر مایل به برقراری ارتباط و شهود کمتر احتمال دارد به جلو می آیند. قرار می دهد که همه ما در خطر است.”

“دستگیری و بازداشت اقدامات یخ در courthouses مانند ما قطع روند قضایی و تضعیف دسترسی برابر به عدالت” قاضی دادگاه برادفورد DeMeo گفت.

یخ سخنگوی جاناتان مور در روز سه شنبه کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد اجرای قانون اقدامات صورت گرفته در Sonoma County courthouse گفت: این سازمان تنها می تواند ارائه اطلاعات در مورد افراد خاص که درخواست نام و دیگر اطلاعات شناسایی.

یخ مقامات محلی به نام قانون منع مهاجرت دستگیری در courthouses “مضحک” در پاسخ نوشته شده به مطبوعات دموکرات سوالات. این پاسخ که به نقل از مقامات آژانس و ارائه شده توسط مور تاکید کنگره ماموریت برای آژانس نگه داشتن “جنایی بیگانگان از کشور ما است.”

“با وجود تلاش برای جلوگیری از یخ افسران از انجام شغل خود را از یخ را ادامه خواهد داد به انجام ماموریت خود را برای حمایت از امنیت عمومی و اجرای قانون مهاجرت و با دقت در نظر بگیرید که آیا برای اشاره به کسانی که مانع قانونی اجرای تلاش برای پیگرد قانونی” با توجه به مور ،

مور را نه تایید اینکه آیا روز سه شنبه اقدامات در سونوما کانتی شد بخشی از گسترده تر استقرار تخصصی ماموران مرزبانی فرستاده داخلی برای کمک به اجرای قوانین مهاجرت فدرال در حوزه های قضایی با پناهگاه کشوراست.

“یخ انجام اجرای قانون هدفمند فعالیت های روزانه بدون در نظر گرفتن انطباق و یا سیاست های دولت و یا محلی صلاحیت” مور گفت. “با توجه به اجرای قانون حساسیت و افسر ایمنی یخ نمی بحث در مورد برنامه ریزی عملیات و یا خاص تخصیص منابع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>