“من انتظار نداشتم آن را به احساس به عنوان بزرگ به عنوان آن را’: ماریا Carrillo grads بیشتر از لحظه

یک سیستم آدرس عمومی بود “پمپ و شرایط” بازی در حلقه به عنوان یک پیش تعیین شده گروه از سالمندان رفت و از طریق درایو از طریق در 30 دقیقه فواصل. یکی توسط یکی از سالمندان پا از اتومبیل خود را و فقط مانند سنتی فارغ التحصیلی شنیده می شود نام خود را به عنوان خوانده شده بیش بلندگو و صعود مرحله به مرحله که در آن آنها خود را دریافت دیپلم قنتد, ژاکت در مقابل MC لوگو در ورزشگاه دیوار. آنها مجاز به حذف ماسک خود را برای عکس های گرفته شده هر دو توسط یک تیرانداز حرفه ای و اعضای خانواده در اتومبیل قبل از نزولی مرحله برای دور دیگری از عکس ها را در مقابل یک پوما پس زمینه.

اتومبیل سپس با انتقال به جنوب انتهای پارکینگ که در آن یک نمایش اسلاید از پرتره ارشد بازی در یک صفحه نمایش. در زمان خود ماشین بیرون کشیده و سوار دور. بدون كه از راست به چپ بدون ملات تخته به هوا پرتاب. هیچ سخنرانی.

کلاس 2020 صحبت از ساخت آن و قدردانی خود را برای تمام تلاش هایی که شده بود قرار داده و در به مناسبت روز بزرگ خود را. اما وجود دارد یک تکه از غم و اندوه بیش از حد.

“من فکر می کنم آن خواهد بود قطعا خیلی بهتر است اگر می تواند جسمی, نزدیک به تمام دوستان من در حالی که من فارغ التحصیل” الیور گفت. “و سخنرانی خواهد بود که قطعا توان بخش عظیمی. و من در گروه کر در مدرسه من تا ما شده اند که آواز خواندن یک آهنگ و فلان چیز را به طوری که آن را قطعا یک بد شانسی به دست همه از آن اما این است که یک جایگزین خوب است.”

واقعی مرحله بود که نقطه فروش برای ارشد Ryan Murgatroyd.

“این خیلی باحال بود راستش. من نه تا به حال یک فرد فارغ التحصیلی در این زمینه بود اما بهترین ما می تواند انجام دهد و قرار دادن آنها در یک جشن فارغ التحصیلی,” او گفت:. “آن سرد بود چگونه آنها در این مرحله به عنوان آنها خواهد در این زمینه وجود دارد آن را تقریبا ساخته شده آن را مانند آن را احساس نرمال بود فارغ التحصیلی در این عجیب و غریب ،

گرفتن دیپلم مورد — یکی از واقعی می تواند بعد برداشت — شد کلید برای Alejandro Rodriguez.

“حداقل ما تا به حال فارغ التحصیلی. این نوع عاطفی او گفت:” نشستن در تبدیل خوانده شده خود را با سه خواهر و مادر خود را. “من خوشحال هستم. من در واقع آن را انجام داد.”

نشسته در صندلی مسافر از ماشین خانواده با او دیپلم مورد در دست هیلی Joerger خال خال اما Huntsinger پنج فضاهای دور در پارکینگ که در آن هر دو خانواده بودند به تماشای ارشد, تصاویر به صورت خودکار. Joerger بلافاصله اشک ریختن.

“من نمی تواند اجرا شود و او را در آغوش” او گفت:, و اشاره کرد که آنها تا به حال دیده نشده یکدیگر در فرد پس از پناهگاه در محل رفت به اثر در ماه مارس است. “و او بهترین دوست من.”

آینده هم از همکلاسی ها و معلمان و حتی تحت این شرایط به خانه آورد که همه آنها گم شده او گفت:.

“شما از دست همه چیز و راه زندگی بود قبل از قرنطینه,” او گفت:.

احساسات بعد رو به کونته بیش از حد.

“من فقط خیلی ممنون که آنها در تلاش بوده اند تا سخت در طول کل این فرآیند” او گفت:. “این سخت است برای خداحافظی اما من عاشق دیدن همه است. این فقط یک ترکیبی از همه چیز من حدس می زنم.”

اما مانند دیگر سالمندان کونته گفت که او در تلاش بود برای پیدا کردن مثبت و چیزهایی که او می تواند یاد بگیرند که در این بی سابقه بار.

“من قطعا رفتن به بیشتر سپاسگزار از لحظه ای. من قصد دارم برای انجام بهترین من برای انجام این کار برای بقیه زندگی من” کونته گفت. “من نمی دانم اگر شما می توانید این تجربه بدون اینکه متوجه است که تقریبا.”

الیور عضو Carrillo گروه کر شده بود به دنبال به جلو به گروه آواز خواندن یک آهنگ در جشن فارغ التحصیلی. رفتن آنها به خواندن “See You Again” توسط Wiz Khalifa و Charlie Puth. آن را مناسب انتخاب کنید که به پایان می رسد با این شعر:

“بنابراین اجازه دهید نور راهنمای راه خود را نگه دارید و هر حافظه

به عنوان شما بروید و هر جاده شما را همیشه منجر شما صفحه اصلی

آن را به یک روز بدون شما دوست من

و من به شما بگویم همه چیز در مورد آن زمانی که من دوباره شما را می بینم.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کری Benefield در 707-526-8671 یا [email protected] در توییتر @benefield و در Instagram در کری.benefield.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>