‘من فکر کردم من که قرار بود به مرگ’: Sonoma County, Latinos تحمل سخت ترین پانچ از COVID-19

“من به آنها می گویم مهم نیست که اگر آن را از اینجا و یا وجود دارد. نکته مهم این است که ما همه خوب و هیچ کس درگذشت, تشکر از خدا,” او گفت:.

Ruano است و نه بازگشت به کار پس از او گرفتار این ویروس در ماه گذشته. خانواده اش دریافت هفتگی جعبه از مواد غذایی را از طریق یک coronavirus برنامه تغذیه از مواد غذایی برای فکر یک فرستویلل غیر انتفاعی فراهم می کند که مواد غذایی و سایر موارد تغذیه ای برای افراد مبتلا به بیماری های جدی مانند COVID-19 یا HIV است.

ران Karp, مدیر اجرایی غیر انتفاعی گفت: این سازمان به سرعت راه اندازی جدید برنامه غذایی برای خدمت به مردم در معرض پاتوژن و بنابراین در قرنطینه یا انزوا و خانواده خود را. Karp گفت: این برنامه اضافه شده یکی دیگر از 100 نفر به این سازمان قبل از همه گیر فهرستی از 850 مشتریان.

مقامات بهداشت عمومی اشاره کرده اند و 27 نفر و اعضای خانواده آنها در مجموع حدود 100 ساکنان به غیر انتفاعی Karp گفت. که به طور متوسط چهار تا پنج نفر در هر خانواده نیاز به غذا او گفت: “95 درصد از ما ارجاع تا کنون بوده است Latino,” او گفت:. این برنامه جدید تامین مالی از طریق کمک های مالی خصوصی و $30,000 در اورژانس از شهرستان. “ما در حال سوختن است که از طریق آن پول” Karp گفت.

کمک به تنهایی بیمار

قومی و نابرابری از این منطقه COVID-19 شیوع و نیاز به پل فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی تقسیم شد دلیل اصلی دکتر پانا اتلاف یک سانتا رزا پزشک خانواده ایجاد IsoCare. این همه داوطلب سازمان کمک به افرادی که سرایت و یا در حال انتظار coronavirus نتایج آزمون و خواسته شده است برای منزوی کردن در خانه.

اتلاف گفت: تعداد قابل توجهی از کم درآمد ساکنان بسیاری از آنها لاتینی, مشکل مطیع سخت اقامت در خانه قوانین — که در اثر از 18 مارس تا اواخر ماه مه به سرکوب انتقال این ویروس در شهرستان — از آنجا که آنها نمی باید لوکس منزوی و یا quarantining به تنهایی در یک اتاق خواب و یا داشتن تنها استفاده از یک حمام.

IsoCare تنها طول می کشد ارجاع از جامعه محلی مراکز بهداشتی و درمانی او گفت: “پس ما نمی بسیاری از مردم (زندگی در خانه) با پنج اتاق خواب است. ما لازم نیست که بسیاری از واقعا ممتاز افرادی که به ما مراجعه.” از 900 نفر است که به آن اشاره شده است IsoCare حدود 390 هستند اسپانیایی زبان ساکنان با توجه به نتایج حاصل از این سازمان شد.

با وجود یک دولت در تلاش برای ارائه 125 میلیون دلار در بهداشت عمومی کمک های اضطراری برای کارگران ثبت نشده که ویران شده اند از نظر مالی توسط pandemic, محلی, مهاجرت و کار طرفداران می گویند نیاز باقی می ماند بی سابقه است.

رنه Saucedo مدیر برنامه برای الماس که سازماندهی کارگران خانگی برای Graton روز کار مرکز گفت: برخی از زنان در گروه خود مجبور شده اند به نوبه خود به کار کشاورزی. Ag صنعت را تجربه کرده است تعداد زیادی از عفونت ها در میان خود کارگران است. عمومی کانتی سلامت داده ها نشان می دهد بیش از 20 درصد از کل موارد تایید شده از COVID-19 Latinos که در کار کشاورزی که شامل کار در زمینه جمع آوری و پردازش مواد غذایی.

داشتن هیچ گزینه اما با ریسک بالا کار می کنند

آنابل گارسیا, خانه, تمیز کننده, که زندگی در سانتا رزا نشده قرارداد این ویروس اما او ترس است که اگر کسی در خانه او می شود آن را به هر کس دیگری خواهد شد ، گارسیا به او دو فرزند نوجوان خود را 32 ساله و 60 ساله پدر زندگی می کنند در یک آپارتمان سه خوابه خاموش جشن دویست ساله راه در سانتا رزا.

با هیچ رفوی کار سه هفته پیش گارسیا بازگشت به تاکستان کار می کنند. او گفت: او را تحمل دو ساعت از یک روز در گرم خورشید. گارسیا کار می کند چرا که او مستند نشده است و گفت: با مهاجرت “مقالات” او قادر به رسم بیکاری و بنابراین باید برای کمک به او پرداخت خانواده صورتحساب و قرار دادن غذا بر روی میز است.

“شما ترس از ابتلا به این ویروس از خانواده خود و گرفتن ویروس,” او گفت:. “اما شما همچنین ترس از دست دادن حمل و نقل خود را از داشتن کافی نیست برای تغذیه کودکان خود را.”

در ضمن اسرائیل تاکستان کارگر است که زندگی در کالیفرنیا و از بهبود خفیف خود را به صورت COVID-19 گفت: سخت ترین چیز برای او از تماشای پدرش نزدیک به مرگ, مبارزه با بیماری های عفونی شده است مداوم جداسازی از این بیماری همه گیر.

“خانواده است که ما نمی توانیم آمده مراجعه کنید چون مرزها بسته” او گفت:. “اما حتی اگر آنها می تواند من می خواهم ترس از آلوده کردن آنها. من نمی دانم چه باید بکنید. من نمی دانم آنچه من می توانم.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>