“من فکر می کنم این ویروس شده است در میان ما’: Grand شاهزاده مسافران اخم اخیر سفر در ویروس-کشتی زده

آنها بازگشت به شهرستان سونوما در اواخر ماه فوریه از کروز کشتی بزرگ شاهزاده خانم به مکزیک سفید شن و ماسه سواحل دریا سفر با نمایش با شکوه, سفید, سفره, شام, لاس وگاس به سبک نشان می دهد و قمار کازینو.

هنگامی که خانه های سرگرم کننده تبدیل به بیماری و ادامه نگرانی های آنها هم بودند و یا هنوز هم مسری هستند با کوروناویروس. آنها تا به حال سرفه و سرماخوردگی است. آنها تا به حال مشکلات گوارشی. آنها تا به حال تب. یک زن گفت که او به ریه ها صدمه وحشتناکی. دیگران بازگشت سالم است.

Suzi شولتز سانتا رزا فرض بدن درد و تب یک مورد گلودرد است.

حتی اگر او به طور کامل بهبود شولتز مانند یک گروه از ساکنان محلی که در زمان که فرصت سفر Feb. 11 Feb. 21 از سان فرانسیسکو به مکزیک, در حال حاضر مشاهده آنچه تصور می شد بیماری های شایع از جدید ترسناک چشم انداز.

حداقل دو بیمارستان بستری ساکنان شهرستان و پنج نفر از Placer County که در زمان این فوریه مکزیکی کروز تشخیص داده شده اند با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

زمانی که آنها متحرك شاهزاده بزرگ کشتی آن سفر به هاوایی و پس از تبدیل شدن به سایت از شمال کالیفرنیا شناور شیوع بیماری های عفونی است که سرچشمه در چین در ماه ژانویه و پس از مبتلا کرده است بیش از 101,000 مردم در حداقل 83 کشور جهان است.

“در این زمان شما می خواهم فکر می کنم آنها می خواهم فقط تست مردم” شولتز گفت: از مسافران کروز در حال حاضر در صفحه اصلی. “اگر من تا به حال همان علائم در حال حاضر که من تا به حال وقتی که من سمت چپ کشتی آنها را مورد آزمایش قرار داده اند حق دور.”

در ایالات متحده 17 نفر فوت کرده اند از این ویروس از جمله Placer County انسان نیز یک مسافر در گرند شاهزاده مارس کروز — که این هفته اول شد فرد در کالیفرنیا به مرگ از عفونت است.

دکتر Sundari Mase منطقه سونوما کانتی موقت افسر بهداشت گفت: از جمعه مسافران را از فوریه بزرگ شاهزاده خانم کروز شده اند کردن کشتی برای 14 روز حیاتی آستانه معنی آنها بعید است که عفونی حتی اگر آنها حامل coronavirus. و مسافران بودند که بیمار و بهبود بعید است به آزمون مثبت برای ویروس, او گفت:.

“در این زمان ما نمی هر گونه شواهد از جامعه گسترش” Mase گفت: تلاش برای اطمینان مضطرب عمومی این بیماری منتقل می شود در سراسر شهرستان.

Mase گفت: شهرستان پرستار بهداشت عمومی تلاش کرده است برای تماس با هر یک از 78 محلی مسافران بودند که در اخیر Grand شاهزاده سفر به مکزیک است و یا صحبت با هر تلفن و یا ترک پیام.

اما برخی از مسافران گفت: تماس های خود را به وزارت بهداشت می رویم پاسخ داده نشده. کسانی که صحبت با بهداشت عمومی نمایندگان گفت: آن را فقط مطرح شده بیشتر نگرانی ها در مورد دولت های محلی توانایی که مسئولیت رسیدگی به یک رشد شیوع.

“این اولین بار است که من به نام کسی جواب گفت:” من در اشتباه خط کروز و آنها به من یک شماره دوم به” سانتا رزا ساکن Jerry Anderson گفت. “که تعداد قطع شده است.”

اما اندرسون 78 بود و در واقع در گراند شاهزاده همان زمان به عنوان دو منطقه سونوما کانتی ساکنان با تایید موارد coronavirus و هنوز هم در بیمارستان بستری و به طور جدی بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net