“من امیدوارم که این زمان متفاوت است’: معترضان رهبران فشار برای تغییر پایدار

او گفت که او در زمان امید به آینده در تنوع در جمعیت.

“ما را دیده اند بیشتر و واضح تر چگونه ساختاری نژادپرستی زندگی ما تاثیر می گذارد و ما گفتگو در مورد نژادپرستی رفته است از این سکوت گواهينامه در میان دوستان مورد اعتماد به این اعتراض” کررنو گفت. “این اعتراضات هستند نمونه هایی از هرج و مرج به نظر من آنها نمونه هایی از رد آن سیستم است.”

به حرکت رو به جلو جوامع از جمله شهرستان سونوما باید اذعان دارند مشکل خود را با تاریخچه نژاد از شروع درمان از مردم بومی به حوادث امروز, کررنو گفت. او گفت: سیاست های محلی داده می شود باید یک آزمایش ساده: این سیاست نژادپرستانه و ضد نژادپرستانه?

“ما باید به دنبال این سوال هر زمان ما در سیاست” کررنو گفت. “آیا ما در حال نژادپرستانه و ضد نژادپرستانه توسط ما چگونه اجرای آن چیزهایی است ؟ من فکر می کنم این مهم است برای ما برای شروع به مکالمات مهم نیست که چقدر بد مجهز ما احساس ما هستند.”

تماس برای مردم — به خصوص جوانان — را به عنوان فعال سیاسی و صحبت کردن در شورای شهر و شهرستان سرپرست جلسات بودند و جهانی است.

خوزه Oseguera, 22, از سانتا رزا گفت: او پیوست معترضان در مرکز شهر تقریبا هر شب راهپیمایی صورت گرفت در سانتا رزا چرا که اگر احساس مانند یک “اکنون یا هرگز” لحظه به تماس برای تغییر.

Oseguera گفت: او را باور نمی کند همه مأموران اجرای قانون گرایش دارد اما او را ببینید که چگونه حرفه ای عمل می کند به عنوان بخشی از یک سیستم است که برای بیش از حد طولانی انباشته شده روی عرشه در برابر مردم از رنگ. او توضیح داد که چگونه عرق کف دست خود را هر زمان که او می بیند یک اتومبیل گشت زنی در خیابان — “من حتی say a little prayer.”

اما او معتقد است سیاستمداران محلی در حال گوش دادن در حال حاضر و افراد جوان باید این شانس را به شنیده می شود.

“ما نیاز به حضور در جلسات شورای شهرستان رفتن وجود دارد با یک هدف برای آنها را به درک آنچه که ما می خواهم از آنها به عنوان یک جامعه به عنوان یک” Oseguera گفت. “این چیزی است که خواهد مرد و من امیدوارم که آن را نمی کند.”

Sonoma County کمیشنر حقوق بشر Zahyra گارسیا گفت ملموس محلی تغییرات می تواند شامل یک عمده فروشی reexamination چگونه بودجه شهرستان اختصاص داده با عدالت اجتماعی چشم.

“بحران مسکن انتخاب شده است — در اینجا ما در بودجه پلیس و تانک و تفنگ” گارسیا گفت.

داشتن صادقانه مکالمات

اما تغییر نیز باید ریشه را در خانه و در مدارس شروع با جوانترین کودکان.

شفیلد مدرسه متولی گفت: او رک و پوست کنده با فرزندان خود در مورد تجارب خود را به عنوان یک مرد سیاه و سفید در حال رشد در یوکیاه از یک دندانپزشک که در خانه تنها بود در محله به egged به طور منظم. شفیلد گفت پدرش به او گفت که آمریکایی آفریقایی تبار مردان باید به کار سخت تر برای دریافت کمتر است. او شروع به این باور است که هنگامی که او به گواهینامه رانندگی خود را و یاد گرفتم که هر نقض ترافیک منجر می شود به اینکه دستور از ماشین تماسهای مکرر پایین و ایستاده در محدود کردن.

شفیلد گفت: او را به صحبت کردن با کودکان خود در مورد چگونگی ضروری است برای درمان همه با احترام و به رد ایده که افرادی که نگاه و یا به نظر می رسد متفاوت هستند چیزی کمتر از برابر است. او مشاهده کرد که چقدر سیاه و سفید کودکان در حال برداشت در مدرسه و سپس به اشتباه زمانی که آنها شلاق را در دفاع.

مردم از رنگ باید این سختی گفتگو با کودکان خود. آن زمان برای بیشتر سفید خانواده برای رسیدگی به این موضوعات حتی قبل از مسائل محصول, او گفت:.

شفیلد گفت: او منتقل شد و لرز کردم هنگامی که سانتا رزا رئیس پلیس Ray ناوارو kneeled با معترضان یک هفته پیش در یک بعد از ظهر تظاهرات در دادگاه مربع است. “این است که نوع مناسب از پیام دادن به جوانان” شفیلد گفت.

“من قطعا می خواهید آنها را به احترام به پلیس اما به طور کلی اعتماد حداقل برای مردم رنگ بچه ها از رنگ آن را به دست آورده است.” “و من فکر می کنم این چیزی است که این جنبش است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>