‘من احساس می کنم ما فراموش شده’: پدربزرگ و مادربزرگ پرورش کودکان احساس استرس اضافه شده از coronavirus عصر

“حتی اگر دختر من می گوید: او است نگه داشتن امن من فقط نمی تواند که شانس” Smidt گفت. “من مسن تر است. من ریه مسائل. من به شدت ترس از ابتلا به این.”

لین کلمن, 59, نمی دانم اگر این بیماری همه گیر است و از آن ناشی می شود اما پزشکان در حال حاضر نظارت بر فشار خون خود را به طور منظم. کلمن زندگی در سانتا رزا شده است و بالا بردن او 11 ساله و نوه چهار سال. او نمی باید فشار خون و مسائل مربوط به دو ماه پیش و با شروع ناگهانی او نگران است. او از طرفداران بزرگ از داشتن دسترسی به مراقبت های پزشکی که خیلی از سیستم بهداشت محلی در حال حاضر ساختار برای COVID-19 موارد است.

“من تا به حال یک تلفن انتصاب دکتر هر جمعه در حالی که برای در حال حاضر و آنها فقط به حال به برنامه یک EKG,” او گفت:.

دراز مدت مراقبت از نوه اش وزن در او.

“من یک زن بیوه,” او گفت:. “من نمی پشتیبان گیری به کمک و نگرانی های من هر روز اگر چیزی اتفاق می افتد.”

که همان معضل مواجه شده است توسط بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ و پرورش کودکان, با توجه به پترسون لنت نسل ایران.

“به طوری که اغلب این خانواده ها شکل گرفته و در مواقع اضطراری — همه از ناگهانی کودکان به مراقبت از خود,” او گفت:. “آنها نه در زمان حال برای ساخت یک برنامه برای چه اتفاقی می افتد اگر چیزی اتفاق می افتد به مراقب و آنها قادر به مراقبت از کودکان …بسیار کمی باید ترتیبات قانونی.”

استرس می تواند طاقت فرسا به ویژه هنگامی که معمول سیستم های پشتیبانی نیز کشیده تغییر داده و یا در دسترس نیست.

بالغ گفتگو داده کلمن برخی از آرامش. او بخشی از Margolis پشتیبانی گروه. شنیدن از هم که در همان قایق با مبارزات مشابه است تاسیسات, او گفت:.

“آن را مانند خوب کسی دیگری احساس می کند به همان شیوه و یا می داند که چگونه من احساس آنچه که من قصد دارم از طریق” او گفت: “آن” با تشکر از شما. شما را در درک آنچه که من صحبت کردن در مورد. “

برای Smidt که همبستگی است و دلگرم کننده. این باعث می شود او احساس دیده و شنیده می شود.

“من فکر نمی کنم مردم درک کنند که چگونه بسیاری از ما وجود دارد,” او گفت:. “من احساس می کنم ما فراموش شده است.”

نگهبان قهرمانان

یک قطعه بسیار مهم طرفداران می گویند این است که مطمئن شوید که پدربزرگ و مادر بزرگ مراقبان استراحت و مراقبت از خود است. و است که می تواند بسیار دشوار است در حالی که پناه در محل. پیدا کردن یک آرام لحظه Smidt گفت: احساس می تواند غیر ممکن است.

“مشکل …” او گفت: قبل از هیاهو و ورزشگاه از طریق تلفن در پس زمینه. بچه ها در حال مبارزه دوباره. “این چیزی است که اتفاق می افتد,” او گفت:. “من کاملا نمی توانید هر چیزی را انجام دهید. به عنوان به زودی به عنوان من به نوبه خود در اطراف …”

شک آزار دهنده ابری برای اکثر پدر و مادر به خصوص در میان همه گیر همچنین می توانید آمار پدربزرگ و مادربزرگ با کودک-بالا بردن وظایف به خصوص سخت است. می توان آنها را به ویژه آسیب پذیر به این احساس که آنها به نحوی در حال سقوط کوتاه است.

“بودن پدربزرگ و مادر بزرگ گاهی اوقات من فقط لازم نیست که انرژی را سرگرم کند. گاهی اوقات احساس می کنم مثل من شکست آنها را به خاطر من بسیار سرگرم کننده” Smidt گفت. “من فقط احساس می کنم مثل شکست است.”

طوری او را هل می دهد و خودش را برای دیدن پوشش نقره ای. او می داند که بسیاری پدربزرگ و مادربزرگ ها هم از دیدن grandkids خود را در طول بیماری همه گیر. او خدا را شکر او نزدیک هستند. و او می داند که چرا او که آنها بی خطر هستند.

“بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ که دوست دارم به صرف زمان خود را با نوههایشان و نمی تواند” او گفت:. “من آنها را در اینجا با من است.”

طرفداران تماس پدربزرگ و مادر بزرگ نگهبان مانند Smidt قهرمانان.

“آنها باور نکردنی” Tapia گفت.

“من در تلفن با یک مادر بزرگ دیگر شب چون که زمانی که او می تواند بچه ها به خواب” او گفت: از یک ویدیو پشتیبانی تماس بگیرید. این قرار بود که مادر بزرگ را وقت تنهایی پنجره او را به ارتباط با بزرگسالان دیگر و پیدا کردن پشتیبانی می کند.

اما زندگی وقفه. نوزادان هم بزنید.

“او نشسته و پس از آن وجود دارد و پس از آن 2 سال در دامان او” Tapia گفت. “به تماشای او با چنین صبر و شکیبایی را از این کودکان در حالی که ما در ادامه به بحث سنگ آنها را به خواب و پرورش آنها ؟ این شگفت انگیز است که این خانواده ها انجام دهد.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کری Benefield در 707-526-8671 یا [email protected] در توییتر @benefield

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>