“من می تواند کمک زیادی در حال حاضر’: دانش آموز محلی پرستاران شیفت از مدرسه به صرفه جویی در زندگی

مدارس پرستاری مانند دیگر برنامه ها را انتقال به آموزش آنلاین. اما مرکزی به یک پرستار آموزش تجربه مستقیم با بیماران تحت نظر یک حرفه ای است.

دولت موقت سست برخی از محدودیت ها برای کمک به دانشجویان پرستاری را در این زمینه و به طور مستقیم کار با COVID-19 بيمار اما دستورالعمل قرار داده و دانشجويان پرستاری در نقش چنین به عنوان دستیاران پرستاری بر اساس دستورالعمل های منتشر شده در این هفته توسط هیئت پرستاری ثبت نام.

دولت با قرار دادن بار بر روی برنامه های پرستاری به تصمیم می گیرید که آیا این کار تعداد نسبت به درجه خود را.

رگولاتور “در حال آگاه و دلسوز به مخمصه برخی از دانشجویان پرستاری در هستند و همچنین نیاز به مراقبت های بهداشتی کارگران در طول همه گیر” ورونیکا مضرات معاون مدیر ارتباطات با وزارت امور مصرف کننده, که نظارت بر هیئت مدیره از ثبت نام پرستاری گفت: در یک ایمیل.

“هدف ما با این پیشنهاد چشم پوشی است برای به دست آوردن دانشجويان به طور مستقیم مراقبت از بیمار تجارب به کمک” مضرات اضافه کرد که دولت “تشویق موسسات دانشگاهی که این دانشجویان پرستاری مشغول به تحصیل هستند به آنها اجازه می دهد برای دریافت اعتبار علمی برای وقت خود را صرف کمک در مراقبت از ما COVID-19 بيمار.”

Newsom صادر اجرایی خود را سفارش دوشنبه ایجاد کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه به کررل افزایش نیروی کار است. به عنوان بخشی از پاسخ تلاش فرماندار موقت سست صدور مجوز و صدور گواهینامه قوانین اجازه می دهد تا بازنشسته پزشکان, دانشجویان پرستاری و دیگران به کار در تنظیمات بالینی.

تا کنون بیش از 70,000 مراقبت های بهداشتی کارگران اعمال می شود. فرماندار منظور است که به منظور ایجاد یک نیروی کار قادر به مراقبت از بیماران که می تواند پر کردن حدود 50,000 بالینی تخت پیش بینی شده برای دیدار با اوج ویروس’ گسترش در کالیفرنیا که دولت مدل برآورد می رسد در اواسط ماه مه.

در سراسر کالیفرنیا تعداد زیادی از مردم شناخته شده است به COVID-19 پیشی گرفته 10,000 شنبه از جمله نزدیک به 2000 نفر در بیمارستان بستری مبتلا به این بیماری Newsom در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. از آن 816 نفر از بيماران تحت درمان در بخش مراقبت های ويژه می باشد برای جدی ترین موارد است.

در اوایل تا اواسط ماه مارس بسیاری از بیمارستان ها شروع به بستن برنامه هایی که آورده در دانشجويان پرستاری برای کار با بیماران به امکانات شروع به شدت محدود کردن هر بازدید کننده که ممکن است این ویروس را به مراقبت از تنظیمات.

“ما این تصمیم را به آرامی” کریستینا هریس سخنگوی سنت جوزف سلامت اجرا می شود که سانتا رزا یادبود بیمارستان پتالوما دره بیمارستان و ملکه دره بیمارستان در نپا گفت: در یک ایمیل.

اما این حرکت ساخته شده حس به عنوان بهداشت عمومی افسران در سراسر منطقه خلیج شروع سفارش مردم به ماندن در خانه و بسته مدرسه و دانشگاه و پارک ها. بیمارستان در زمان مراحل برای محافظت از بیماران و کارکنان.

“در حالی که ما می دانیم که ارزش دانش آموز ما پرستاران را به بیمارستان ما و درک چقدر مهم است تجربه بالینی است که به دانش آموزان ایمنی ما مراقبان و دانشجویان و بیماران و بازدید کنندگان اولویت ما است” هریس گفت: در یک ایمیل.

یک استثنا است مندوسینو جایی که آن 24 فارغ التحصیل از سالمندان قادر خواهد بود برای تکمیل خود را ساعت بالینی در مراقبت از تنظیمات کمتر به احتمال زیاد شامل coronavirus بیماران مانند بیماران قلبی که نیاز به تله متری پرستاران به بررسی داده ها از نظارت بر تجهیزات برای ردیابی اعضای حیاتی و موثر بدن با توجه به پگی Goebel موقت اجرایی دانشکده پرستاری.

Goebel گفت او شروع به پیش بینی این مشکل در ماه گذشته و با شروع به کار کردن یک توافق با بیمارستان یادبود به دانش آموزان بازگشت به تنظیمات بالینی با خطر کمتر قرار گرفتن در معرض.

“آنها در حال رفتن به خود را به انجام برسانند ساعت قادر به فارغ التحصیل و پیوستن به نیروی کار که یک معجزه است” Goebel گفت.

Goebel خدمت در ماموریت های بین المللی با نیروی دریایی ایالات متحده پزشکی کشتی آسایش و رحمت است که از منوی view در بندر لس آنجلس و در زمان خود بیمار برای اولین بار در روز شنبه. او همچنین به عنوان یک صلیب قرمز سرپرست در عمده بلایای طبیعی مانند طوفان هاروی و داوطلب وقت خود را در طول عمده آتش سوزی که آمار سونوما کانتی در سال 2017 و 2019.

او می داند که ارزش کار داوطلبانه مهارت های خود را در طول یک بحران و به عنوان یک مربی او معتقد است که ضروری است برای رسیدن پرستاران به نیروی کار بدون تاخیر.

“اگر کسانی که دانش آموزان نمی تکمیلی آن خواهد بود 14,000 پرستاران که اصلا وارد نیروی کار” Goebel گفت. “هنگامی که ما نیاز به آن به شدت.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>