“من نمی توانم نفس بکشم’ resurfaces به عنوان تجمع گریه برای پلیس تظاهرات در آمریکا

واشنگتن — “من نمی توانم نفس بکشم.”

اریک گارنر این کلمات ادا شش سال پیش قفل شده است و در پلیس سبد. آن را تبدیل به یک پاره ای پس از مرگ او به تظاهرکنندگان در سراسر کشور که در اعتراض به کشتار سیاه پوستان توسط پلیس.

پس از آن انتخابات ریاست جمهوری 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان شکاف سیاسی گسترده تر شد خیلی رقابت برای توجه کشور — روسیه دخالت در انتخابات بحث بیش از مهاجرت و استیضاح و با وزارت دادگستری تغییر حقوق مدنی اولویت های لحظه ای به آرامی پژمرده از مرحله ملی.

تا این هفته. جورج فلوید ادا دقیق همین کلمات در حالی که دستبند به دست و دوخته در گردن و در زیر زانو از یک افسر پلیس گالوانیزه حرکت از نو و باعث تظاهرات گسترده در سراسر کشور است.

“چیزی است که اتفاق می افتد در این لحظه گفت:” فعال Carmen Perez. “این نیست که پلیس در قتل, متوقف شد, و این درست است که ما تمرکز مجدد جهت ما به سوی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که ما نیز احساس این نیاز به گرد هم می آیند به او تماس بگیرید ،

این امکان وجود دارد هر چند با ملت فقط در حال ظهور از هفته اقامت در خانه سفارشات تحمیل شده به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس مردم باید حواس او را پرت کمتر و می توانید تمرکز بر روی این موضوع, او گفت:.

سریع شلیک ماموران درگیر همدلانه پاسخ از مینیاپولیس شهردار که همچنین به نام برای اتهامات جنایی و غیر معمول انتقاد از افسر اقدامات از اجرای قانون در سراسر کشور انجام داده اند چیزی به سرکوب خشم و یا تماس برای عدالت است.

که در بخشی به دلیل قتل در ادامه به اتفاق می افتد. فلوید مرگ آمد و پس از Ahmaud Arbery به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در گرجستان توسط یک سابق دادستان منطقه محقق و پسرش که بازداشت نشده تا بعد از فیلم ظهور ماه بعد. و یک EMT در کنتاکی Breonna تیلور کشته شد در ماه مارس زمانی که سه افسر پلیس وارد آپارتمان او با زور به خدمت یک حکم جستجو در مبارزه با مواد مخدر بررسی است.

“این در جریان بوده است برای راه بیش از حد بسیاری از سال است و این زمان برای یک تغییر” گفت: اریکا Atson معترض در مینیاپولیس پنج شنبه. “از آنجا که ما خسته هستند.”

اعتراضات آغاز شد که با شعار و راهپیمایی در مینیاپولیس روز پس از اخلال تصویری پدید آمده است که نشان داد فلوید دوخته هشت دقیقه رشد کرده اند به جرم تظاهرات برخی از خشونت در مینه سوتا و اطراف کشور است.

قانونگذاران در سراسر کشور در حال دوباره صحبت کردن در مورد چگونه برای جلوگیری از این مرگ و میر در آینده است. خشم بر روی تصاویر از فلوید آخرین لحظات حتی از کسانی که سابقه دفاع از پلیس مانند مغلوب ساختن پیشی جستن.

حقوق مدنی وکیل در سه مورد اخیر گفت: آنچه که الهام بخش خشم است در بخش, است که مقامات در ابتدا تبلیغ روایات که Arbery تیلور فلوید مسئول بودند خود را برای مرگ و میر قبل از تصویری و 911 تماس در غیر این صورت نشان داد.

“وجود دارد نادرست است روایت … قرار دارد خارج وجود دارد” گفت: حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump.

در سال های قبل از سال 2016 انتخابات, اگر چه آن را مانند احساس policing شد تغییر.

مادران برخی از مردان کشته شده توسط پلیس با حضور در کنوانسیون ملی دموکرات ها. وزارت دادگستری غالبا با انتقاد از خشونت پلیس به درگیری و باز یک سری از حقوق مدنی تحقیقات محلی شیوه اجرای قانون.

اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد آن منتقل شده است.

دادستان کل سابق جف جلسات مرتب بررسی رضایت در احکام حقوقی توافق به معنای اثر تغییر که اوباما در دوران وزارت دادگستری استفاده کرده بودند به مبارزه با سوء رفتار پلیس در بخش, بیش از یک باور است که دولت دموکراتیک بود تخطئه پلیس. این حکم شامل کسانی که با پلیس در فرگوسن میسوری پس از کشته شدن مایکل براون و در بالتیمور پس از بازداشت پلیس مرگ 25 ساله آمریکا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>