‘من می توانم بگویم که آنها هیجان زده هستند’: Sonoma County parks جلب بازدید کننده برآمدگی در روز مادر

گابریل Hildebrand, 9, تا به حال یک پیام مهم برای ارائه به مادر در روز مادر.

“من یکی” گفت: گابریل کسی که خود را قطب ماهیگیری sans ماهی در پارک در کنار رابرت دریاچه در رونرت پارک. “من تقریبا یکی. این اما و سپس آن را درهم است.”

او به قطب به مادر خود را به صورت شفاف و ملیندا Hildebrand شروع به مرتب کردن چندپاره و فاقد تأثیرگذاری رشته است.

“خوب,” او گفت: با یک لبخند. “نیش به نیش می زنند.”

در مورد آن زمان گابریل برادر کوچک 3 ساله رونالد, صعود یک حوض نرده یک گام بیش از حد بالا برای مامان و راحتی.

او به نام او سپس گفت: گابریل به بهانه برادر کوچک خود را. به عنوان او کار می کرد خط ماهیگیری به شکل او اذعان کرد چالش های این سال است مطرح شده برای سانتا روزا ، این پناهگاه در محل سفارشات مدارس انجام آموزش آنلاین و لغو کودکان فصل تابستان اردوگاه را فشار نامحدود تابستان بر پدر و مادر است. حتی در طول روز آن را OK به اعتراف به روز بهتر شده است.

“آره” او گفت: فقط به عنوان پسر جوان آغاز شد اعتراض برادر خود را نجات تلاش است. “این قطعا هیچ سرگرم کننده است.”

در سونوما کانتی اولین روز مادر در طول یک بیماری همه گیر از آنفلوآنزای اسپانیایی جاروب جهان شروع در سال 1918 بود روشن و روشن توسط, بعد از ظهر. که باعث شد بسیاری از مادران و خانواده های آنها به دنبال یک حس عادی در شهرستان پارک ها که باز به عابر پیاده و دوچرخه ترافیک در هفته گذشته.

بیست دقیقه شمالی از رونرت پارک دریاچه در کنار بزرگراه 101, Sonoma County منطقه ای پارک های کمک فضل Knighten نشسته در ورود به کوهپایه های منطقه ای پارک در ویندسور. 4 p. m. او تا به حال شمارش چند صد نفر است.

“مردم فوق العاده هیجان زده است که ما پارک دارای یک نرم باز” Knighten گفت. “من می توانم بگویم که آنها هیجان زده به در آمده اینجا و پیاده روی و ورزش. بسیاری از مردم شده اند cooped در خانه خود را برای ماه, آنها به من گفت که آنها بوده ام واقعا به دنبال به جلو به این. پس از آن خوب است که ما قادر به باز کردن آن برای مردم است.”

خطوط از اتومبیل های پارک شده در کنار جاده در نزدیکی کوهپایه پارک یک شاخص واضح و روشن بسیاری از ساکنان نمی شد غذای روح, پارک, باز, به معنای بیشتر برای همسایه ساکنان. یک قاب ثبت نام در ورودی پارک انجام warning: “شلوغ پارک منجر به بسته پارک ها.”

Knighten گفت: اکثر افرادی که به این پارک به حال ماسک که لازم است در تنگ مسیرهای پیاده روی است که اجازه نمی دهد برای شش فوت از جدایی.

“با خانواده ها و گروه ها در آینده آن سخت است به فاصله اجتماعی به خصوص در دنباله باریک,” او گفت:. “همین دلیل است که ما از مردم به همراه ماسک با آنها.”

در تیلور کوه یکی دیگر از Sonoma County regional park, Novato ساکنان کریستین اندرسون و دختر آریل Anderson, 16, آمپول زدن به بالا قبل از گرفتن گرسنه و داشتن نیش خوردن توسط رابرت دریاچه در رونرت پارک.

کریستین اندرسون گفت که او و شوهرش هر دو هنوز هم شغل خود را, اما او نمی تواند کمک کند اما غم انگیز در مورد چیزهایی که کودکان خود را در حال از دست رفته — به ویژه بسکتبال برای او و دبیرستان فارغ التحصیلی برای او 17 ساله پسر Cassius.

“وقتی که من بیدار شد صبح روز بعد بیدار شدم و سعی کنید احساس می کنید به عنوان طبیعی که ممکن است,” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de