من معتقدم که در این محل’: سیل سالگرد کلاه سال از آشفتگی برای بارلو کسب و کار

Gia Baiocchi صاحب Nectary آبمیوه و اسموتی نوار و یک شریک در سرخس رستوران و سالن که سیل تشبیه تمدید بازیابی به دوستان هنوز روی پای خود پس از بیش از دو سال پس از شمال خلیج طوفان از 2017.

“به دنبال بازگشت بدیهی است که آن را کاملا ویرانگر تجربه برای بسیاری از ما حتی کسانی از ما که آیا مدیریت برای بازگشایی,” او گفت:. “من هنوز هم به صورت روزانه در برخورد با چیزی سیل-مرتبط است. من شده است در حالت مدیریت بحران برای یک سال واقعا حتی اگر من بازگشایی است.”

این بارلو بدبختی بود شاید حداقل پیش بینی جنبه های گسترده سیل رخ داده است که سال گذشته پس از یک جوی رودخانه متوقف بالای منطقه و ریخته 10 تا 15 اینچ از بارش باران بر روی رودخانه روسی آبخيز — حتی در مکانهای دیگر.

بارندگی زیاد مطرح رودخانه روسی به 45.4 پا بالاترین سطح خود در تقریبا یک ربع قرن و تحت فشار قرار دادند creeks و آبراه در اطراف منطقه به پر تبدیل چشم انداز به یک قهوه رنگ آب جهان است.

نتیجه این شد حدود 150 میلیون دلار در مالکیت خصوصی ضرر و زیان و حدود 77.9 میلیون دلار خسارت به زیرساخت های پاسخ اضطراری هزینه ها و حذف باقی مانده با توجه به Sonoma County پرسنل.

در 6 سال بارلو حدود دو سوم از رستوران ها و مغازه ها و کسب و کارهای دیگر را تشکیل می دهند که 12 هکتار مجتمع آب گرفتگی شدند.

تقریبا تمام شد بیمه با توجه به هزینه گران بیمه در سیل دشت و مواجه ویرانگر و زیان.

چند مستاجران کشیده سهام به عنوان یک نتیجه از جمله دو کلید مجریان Zazu و روستا نانوایی. دیگر خروج بلافاصله پس از سیل شامل آلوچه بوتیک Friedeman شراب بارلو رس سفال استودیو و دایره از دست, اسباب بازی و هدیه.

کیف دستی چرم و طلا و جواهر طراح Adelle Stoll در سمت چپ قرار می گیرند. MacPhail مزه سالن نیز آب گرفتگی بسته در ماه دسامبر.

در میان غم و اندوه و تباهی شخصی و اختلافات حقوقی نیز به وجود آمد بیش از بارلو مدیریت برنامه ریزی نگهداری و اجرای سیل طرح حفاظت از شهر سباستوپول مورد نیاز آن را به توسعه به عنوان یک بیماری از آن مجوز برای ساخت در سیل دشت از 1000 فوت از لاگونا.

یک بررسی در شهر به این نتیجه رسیدند بارلو به سادگی بیش از حد طولانی منتظر شروع به نصب پیش ساخته floodgates و حتی marshaling کار خدمه مورد نیاز برای انجام آن و شناسایی چند ساقط است که جلوگیری از این سیستم از اعزام به درستی.

به عنوان یک نتیجه از یک تعداد انگشت شماری از کارگران در رانندگی در باران بدون نور — طوفان قطع برق — دیوانه وار در تلاش برای نصب سنگین هم پیوسته موانع برخی از آنها وارد شده خارج از سفارش و یا وارونه دیگران هنوز هم انباشت اشیاء بدست آمده در زیر آب در سراسر پیچیده است.

صاحبان کسب و کار مانند Rosas مطمئن باشید این مجموعه با آن سیستم مانع شد سیل-اثبات از آغاز ورود قبل از طلوع آفتاب و به شدت پیوست نزاع به آب رو به افزایش بوده به خود واحد است. در پایان نه تنها ورودی مهر و موم شده بود ،

بارلو توسعه دهنده و صاحب بارنی Aldridge گفت: تیم بازرسی و نگهداری این طرح پس — از جمله اتخاذ زودتر ماشه نقطه برای استقرار آماده سازی برای شروع آوردن یک مدیر سابق که به ایجاد سیل طرح حفاظت از اتخاذ قوانین جدید برای سطح بالاتر سازی و دیگر اقدامات.

“من فکر می کنم ما به مراتب بهتر و آماده تر از همیشه در حال حاضر که ما زندگی می کردند از طریق یک” Aldridge گفت. “آن یک منحنی یادگیری, اما من فکر می کنم ما باید خیلی بهتر نتیجه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>