“من عصبانی هستم” با مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا بازدید d. C. اسقفی اسقف می گوید

اسقف اسقف نشین اسقفی از واشنگتن به شدت انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای برگزاری یک دیدار تاریخی سنت جان کلیسا در سراسر از کاخ سفید برگزار شد جایی که او تا یک کتاب مقدس پس از مقامات تا به حال پاکسازی این منطقه از معترضان مسالمت آمیز.

برگرد. Mariann زمانی مشخص که اسقف سنت جان متعلق به گفته او “خشم” با مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید و اشاره کرد که او نمی دعا در حالی که توقف توسط کلیسا نقطه عطفی برای آن شناخته شده است به طور منظم بازدیدکننده داشته است از نشستن رئیس جمهور از اوایل قرن 19.

“او در زمان نمادهای مقدس به سنت ما و ایستاده در مقابل یک خانه از نماز در انتظار کامل است که می تواند یک جشن لحظه” زمانی مشخص در مصاحبه ای گفت: شنبه پس از بیانیه خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید نوشته شده بود به اسقف نشین را حساب توییتر.

“وجود دارد هیچ چیز من می تواند انجام دهد اما صحبت کردن در برابر, که,” او اضافه شده و خواستار تمرکز بر “عمیق تر زخم از کشور” در میان جریان تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید “را در خدمت روحانی خواسته یا نیاز اخلاقی رهبری است که ما نیاز داریم گفت:” ان بی سی “امروز” امروز”. “این آدرس نیست این زخم دردناک بودند که در برخورد با و عذاب کشور ما است.”

او گفت: کلیسا خاموش بود-گارد توسط بازدید.

به عنوان تظاهرات سراسری هایش زیر پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, St. john’s دچار آسیب جزئی یکشنبه شب از آتش سوزی در زیرزمین کلیسای. زمانی مشخص گفت: “ما درد و رنج بود حداقل” در مقایسه با کسب و کار است که نابود شدند اخیر غارت حتی به عنوان او در دفاع از اهداف صلح آمیز معترضان در پاسخ به فلوید را کشتن.

“ما می توانیم بازسازی کلیسا. ما می تواند جایگزین مبلمان مهد کودک,” او گفت: با اشاره به منطقه آسیب دیده. “ما نمی تواند زندگی یک مرد است.”

به ریاست اسقف کلیسای اسقفی, مایکل کاری صادر شده خود را در بیانیه ای گفت که تهمت بود “با استفاده از یک ساختمان کلیسا و کتاب مقدس برای اهداف سیاسی و حزبی.”

“این کار انجام شد در یک زمان از صدمه دیده و درد در کشور ما و در عمل چیزی به ما کمک می کند یا به التیام ما” اضافه کاری اولین زن آمریکایی آفریقایی نگه دارید که رهبری پست برای ایالات متحده پیروان کلیسا های اسقفی.

زمانی مشخص در زمان و موقعیت خود را در کلیسا در واشنگتن در سال 2011 پس از گذراندن 18 سال در مینیاپولیس.

“من می خواهم برای ساخت لیبرال کلیسای دوباره به طوری که ما می تواند مشروع شریک گفتگو در عرصه عمومی” او گفت واشنگتن پست در زمان.

اسقف که در سال گذشته پیوست دیگر کلیسای جامع ملی واشنگتن رهبران در بیانیه ای که excoriated مغلوب ساختن پیشی جستن “racialized شعارهای” بصورتی پایدار و محکم تراز ایمان خود را با اهداف صلح آمیز معترضان رانده شده توسط Floyd مرگ به نگرانی سیستمیک نژاد پرستی.

“به هیچ وجه ما از رئیس جمهور را آتش زا پاسخ به زخمی عزادار ملت” گفت زمانی مشخص در بیانیه ای. “در وفاداری به نجات دهنده ما که به زندگی یک زندگی غیر خشونت و قربانی عشق ما خودمان را با کسانی که به دنبال عدالت برای مرگ جورج فلوید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>