صدها نفر در اعتراض ساکرامنتو برابر stay-در-خانه سفارش

ساکرامنتو — صدها نفر از معترضان بسیج در خارج از دولت و کنگره در روز شنبه در اعتراض به کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات حتی به عنوان ساکنان وارد آخر هفته روز یادبود به تازگی با گسترش گزینه های برای beachgoing, کباب کردن و خرید.

این تجمع که به تقاضای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom او محدودیت در کسب و کار اشاره کرده و دیگر فعالیت های در فضای سیاسی تجمع و جشنواره در یک بسته کردن خیابان.

California Highway Patrol افسران بسته کاپیتول چمن به تظاهرکنندگان بنابراین سخنرانان خطاب به جمعیت از پشت یک کامیون مسطح به عنوان یک هواپیما به پرواز در آمد بالا بکسل یک بنر با تصویر Newsom و کلمات “پایان استبداد!” معترضان دست تکان داد ده ها تن از پرچم ها و نشانه های بسیاری در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تعداد کمی از مردم عینک ماسک و کمی وجود دارد اتاق را برای اجتماعی فاصله در پیاده رو و یا بسته کردن خیابان.

“روانی و عاطفی تاثیر حتی نمی توان fathomed” گفت: نیتا بردی, 68, از مدستو که اضافه شده است که او عصبانی بود که دو تن از نوه های از دست رفته خود را در مدرسه و دبیرستان و فارغ التحصیلی است.

“من فکر می کنم آن را کاملا مضحک به تعطیل کردن مدارس و به خصوص برای ظهر که آنها را” او گفت:.

اقامت در خانه محدودیت کاسته سراسر دولت است. برخی از 45 58 شهرستانهای استان مجوز دریافت کرده اند به بازگشایی ترین فروشگاه — حداقل برای منظقه وانت — و بسیاری از فضاهای عمومی جلسه استانداردهای دولتی برای کنترل coronavirus.

برخی آن را دیدم به عنوان یک تست ایمنی به عنوان حالت آماده به جشن اول آن عمده تعطیلات آخر هفته پس از یک ایالت منظور در اواسط ماه مارس را پایین نگه داشته و در تمام اما ضروری سفر و کسب و کار.

اجتماعی فاصله شیوه شده اند ذکر شده به عنوان دلیل اصلی نرخ مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان را آهسته در بسیاری از استان ها و مردم خواست تا در حفظ و ماسک خود را در گارد خود را در حالی که با بهره گیری از به تازگی بازگشایی مسیرهای دوچرخه سواری, پیاده روی مسیرهای پیاده روی و سواحل است.

بسیاری از جنوب کالیفرنیا سواحل شد و باز تنها برای شنا کردن در حال اجرا و فعالیت های دیگر. حمام آفتاب و فعالیت های گروهی مانند والیبال ممنوع شد.

پلیس, نجات غریق و سایر مقامات هشدار مردم به یاد داشته باشید جدیت از این ویروس به عنوان آنها لذت بردن از جدید خود را به آزادی است.

“دیوانه نیست و ماندن تمام آخر هفته. نمی تواند به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید به عنوان بسیاری از مردم” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت. “آیا بیرون رفتن بدون ماسک. شما ببینید مردم بدون ماسک جلوگیری از آنها را.”

“این نیز چیزی است که فقط موجب صرفه جویی در زندگی می کند, از جمله, شاید, خود,” او گفت:.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

لس آنجلس کانتی این ایالت با 10 میلیون نفر شده است سخت ترین ضربه COVID-19 با بیش از 44,000 موارد و تقریبا 2,100 مرگ و میر. اما بستری شدن در بیمارستان و افزایش تست که اجازه می دهد تا برای سریعتر شناسایی و درمان انزوا از مردم که تست مثبت برای COVID-19 و نزدیک خود را با مخاطبین کمک کند گسترش عفونت مقامات بهداشتی میگویند.

شهرستان بازگشایی, ساحل, مسیرهای دوچرخه و برخی از ساحل پارکینگ. ده ها تن از شهرستانها نیز متهور اجازه می دهد تا برخی از رستوران ها که جان سالم به در تحویل و بایگانی اطلاعات دستور به بازگشایی محدود صندلی.

دولت هنوز هم از دیدن مشکل COVID-19 شعله ور شدن یو پی اس ، Imperial County, در سراسر مرز از مکزیک دیده است و خروش است. در شمال کالیفرنیا در سانتا کروز شهرستان مقامات بهداشت عمومی بودند بررسی چهار جداگانه خوشه COVID-19 موارد مربوط به جمع های خانوادگی از جمله چند نسل روز مادر و یک گردهمایی بزرگ که شامل افرادی که از سفر خارج از کشور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de