‘صدها میلیون نفر’ در ساختگی مزایای بیکاری پرداخت

المپیا بشویید. >> شبه باید مورد استفاده قرار گیرد به سرقت اطلاعات دهها هزار نفر از مردم در واشنگتن به متقلبانه دریافت صدها میلیون دلار در مزایای بیکاری از دولت اشتغال و امنیت گروه امروز گفت.

کمیسر سوزی لوین گفت: دولت در حال کار با اجرای قانون فدرال و موسسات مالی و وزارت کار ایالات متحده برای بررسی تقلب کنید و سعی کنید برای بازیابی پول پرداخت می شود در طول سنبله بزرگ در افزایش بیکاری در طول coronavirus بحران است.

لوین گفت که او نمی تواند از انتشار شماره های خاص و یا جزئیات این حال بررسی است. اما او گفت که اقدامات صورت گرفته توسط دولت را “مانع صدها میلیون دلار اضافی از بیرون رفتن به جنایتکاران و مانع هزاران نفر از ادعای جعلی بودن واصل شده است.”

لوین گفت که در علاوه بر این به دیگر اقدامات این سازمان در حال حاضر گرفته شده آنها ادامه خواهد داد برای به تاخیر انداختن پرداخت — یک گام آنها برای اولین بار در زمان هفته گذشته به تمام متقاضیان به منظور برداشتن گام های اضافی برای بررسی ادعا می کند. قبلا متقاضیان برای واریز مستقیم دریافت پول خود را در عرض 24 تا 48 ساعت. در حال حاضر آنها نیاز به صبر اضافی دو روز.

نیویورک تایمز و سیاتل تایمز که قبلا گزارش شده است که یک سرویس مخفی آمریکا هشدار صادر شده در هفته گذشته شناسایی واشنگتن به عنوان هدف برتر تا کنون از نیجریه تقلب حلقه به دنبال ارتکاب تقلب در مقیاس بزرگ در برابر دولت بیمه بیکاری برنامه های. لوین گفت که او نمی تواند صحبت می کنند به جزئیات این تحقیقات گفت: این سرویس هشدار نیست به طور مستقیم با او به اشتراک گذاشته اما که آژانس دریافت آن از طریق منابع دیگر.

اما لوین گفت: مقامات آژانس متوجه چیزی شد و اندکی قبل از آن هشدار هنگامی که آنها شروع به دریافت ارتباطات از کارفرمایان و یا کارکنان که دریافت اطلاعات در مورد مزایای بیکاری که کارمند نیست به دنبال.

بیش از 1.1 میلیون نفر از مردم در واشنگتن زمینه را برای مزایای بیکاری از کسب و کار آغاز شده و بسته شدن در ماه مارس به دلیل COVID-19 اما مقامات وزارت امور خارجه گفت: امروز آنها معتقدند بخشی از افزایش در ادعا دیده می شود در هفته گذشته با توجه به اصطلاح “دغل تقلب” ادعا می کند.

لوین گفت که قبلا وجود داشته است بدون نقض داده در آژانس و اخیر تلاش تقلب در مواردی که کسی به اطلاعات شخصی قبلا به سرقت رفته از منابع دیگر مانند طول سال 2017 Equifax نقض و در حال حاضر استفاده می شود به فایل برای منافع.

“این بسیار پیچیده جنایتکاران که خیلی قوی مجموعه ای از اطلاعات در مورد مردم و آنها در حال فعال شدن و کسب درآمد از آن اطلاعات,” او گفت:.

بیش از 1.6 میلیون ادعا می کند برای مزایای بیکاری — با برخی از این شماره منعکس افرادی که در زمینه های متعدد ادعا — واصل شد برای هفته ممکن است 10-16 و بیش از 1 میلیارد دلار پرداخت شده بود هفته گذشته به 565,764 فردی ادعا می کند. تا به امروز دولت به پرداخت نزدیک به 3.8 میلیارد دلار در منافع به بیش از 768,000 مردم از جمله پول فدرال است که ارائه بیکار با اضافی $600 در هر هفته در بالای دولت هفتگی سود حداکثر تا $790 در هر هفته است.

لوین اشاره کرد که واشنگتن دولت هفتگی حداکثر سود در رتبه دوم در کشور — به علاوه اضافی فدرال هفتگی پول “آیا ما را جذاب تر هدف کلی است.”

واشنگتن اقامت در خانه سفارش در محل پس از 23 مارس — تمدید شده است از طریق حداقل مارس 31. دولت نرخ بیکاری افزایش یافته و به رکورد 15.4% در ماه گذشته و دولت را در اقتصاد از دست 527,000 شغل در ماه گذشته. لوین گفت که یک پرش در جدید بیکاری ادعای هفته گذشته بعد از اینکه اکثر کسب و کار بسته شدن رخ داده است — نقطه به نقطه اضافی تقلب تلاش در سراسر صنایع مختلف است.

“آن است که طیف گسترده ای از کارفرمایان در هر دو بخش عمومی و بخش خصوصی که تا به حال این تأثیر خود را کارکنان” لوین گفت.

بیش از دو ماه گذشته نزدیک به 39 نفر در سراسر کشور ثبت شده اند برای کمک بیکاری با توجه به اثرات اقتصادی از coronavirus.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد چهار مرحله بازگشایی طرح در اوایل این ماه و مجاز شهرستانهای با کمتر مورد جدید به درخواست برای پرش به آینده به مرحله دوم که اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار برای بازگشایی, از جمله ناهار خوردن در رستوران در نیمی از ظرفیت. ده شهرستانهای در حال حاضر تایید شده است و Inslee اعلام کرد که از 10 بیشتر شهرستانهای استان در حال حاضر واجد شرایط برای درخواست.

بیش از 19,115 مردم در ایالت واشنگتن باید آزمایش مثبت برای coronavirus و حداقل 1,044 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de