صدها نفر از اتاق های هتل ها, تریلر, به دنبال سرپناه بی خانمان محلی در میان شیوع

جنیفر Tori پارک خاکستری او تویوتا Yaris صبح روز چهارشنبه با ماسک و دستکش را بیرون کشیده کامپیوتر کپی و دارو کیسه و او نورد لوازم پزشکی به Samuel L. Jones پناهگاه بی خانمان.

در گذشته Tori یک پرستار پزشک را مستقر خودش را در داخل تلفن همراه درمانگاه بهداشت به طور معمول پارک شده در خارج از 213-تخت غرب سانتا رزا پناهگاه.

اما این درمانگاه در حال حاضر نشسته در کنار سانتا رزا بیمارستان یادبود خدمت به عنوان یک منطقه تست برای رمان coronavirus نیز آلوده کرده است که نزدیک به نیم میلیون نفر در سراسر جهان است و فقط شروع به افزایش در شهرستان سونوما.

ساکنان تماس Tori “جن” آگاه هستند از این ویروس شناخته شده به علت بیماری تنفسی COVID-19. آنها بوده ام در آینده بیشتر خود را اغلب در روزهای اخیر در میان شیوع.

“آنها می گویند شما بررسی متوسط?’ “Tori گفت. “یا” آیا ذهن شما گوش دادن به ریه ها من?’ “

Tori آیا این چک ، اما تسریع سرعت coronavirus’ گسترش ممکن است به زودی منجر به تغییرات چشمگیر به کار روزانه خود. سام جونز مقامات را کنار بگذارند یک اتاق کوچک برای Tori’ چهار نفر تیم و 45 نفر از ساکنان منتقل شدند روز شنبه به کیفیت هتل در شمال سانتا رزا اجازه می دهد برای بهتر عمل اجتماعی فاصله داخل پناهگاه.

این حرکت نشانه مهم ترین گام در عین حال بی خانمان توسط ارائه دهندگان خدمات برای محافظت از مردم و پناه بردن داخل پناهگاه محلی سیستم در میان coronavirus اضطراری است.

رهبران محلی می گویند بیشتر باید انجام شود برای اطمینان از ایمنی از یک گروه دو بار به عنوان به احتمال زیاد به نیاز به بستری در بیمارستان و دو تا سه بار به احتمال زیاد به مرگ از یک بیماری عفونی مانند COVID-19 با توجه به مطالعه منتشر شد پنج شنبه از دانشگاه بوستون مدرسه مددکاری اجتماعی, UCLA و دانشگاه پنسیلوانیا است.

Sonoma County امیدوار به تضمین 450 اتاق های هتل و استقرار حداقل 10 اضطراری تریلر به خانه بزرگتر به اشتراک گذاری این شهرستان جمعیت بی خانمان در میان همه گیر. آن را در حال حاضر بسته شده بسیاری از مدنی هاب که افراد بی خانمان در تکیه می کنند در زندگی روزمره از جمله پارک ها و دستشویی های عمومی و کتابخانه های شاخه.

دسترسی به مراقبت های پزشکی است که یکی دیگر از نگرانی جدی است.

“ما یک جمعیت بزرگ بیش از 60. آنها مزمن ریوی شرایط مانند COPD و آسم و آنها افراد سیگاری” Tori گفت. “و آنها در شرایط زندگی است که اجازه نمی دهد برای 6 فوت از فضا در همه زمان ها. پس از آن یک جمعیت آسیب پذیر برای اطمینان حاصل کنید.”

گزارش جدید از محققان دانشگاه پیش بینی 3,400 مرگ و میر در کشور را بی خانمان جمعیت از coronavirus. در شکست از نیازهای شهرستان نویسندگان بینی سونوما کانتی نیاز به $88 میلیون با خیال راحت به خانه و مراقبت از شهرستان جمعیت بی خانمان در طول بیماری همه گیر.

آن را نمی افتراق بین شهرستان کل جمعیت بی خانمان — تقریبا از 3000 نفر به فقدان سرپناه دائمی در یک نقطه داده شده در سال — و به اصطلاح مزمن جمعیت بی خانمان که نشان دهنده افرادی که به زندگی در خیابان برای بیش از یک سال است. نزدیک به 700 مزمن افراد بی خانمان زندگی می کنند در شهرستان سونوما.

این گزارش شرح زیر است رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام سهشنبه از 150 میلیون دلار در بودجه برای دولت های محلی برای تقویت بی خانمان خدمات در اورژانس. سونوما کانتی دریافت $1 میلیون نفر است.

مقامات در حال کار “در سرعت فوق العاده خطرناک” برای پیدا کردن جایگزین پناهگاه گزینه های خود را بیشتر در معرض خطر بی خانمان ساکنان کسانی که مسن تر هستند باید عوارض پزشکی و یا باردار هستند در میان عوامل دیگر گفت: Michael Gause منطقه سونوما کانتی را بی خانمانی مدیر برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>