صدها خط برای جورج فلوید مراسم یادبود در هوستون

هوستون — صدها نفر از عزاداران به انتظارنشسته بودند تا در خارج از یک کلیسا در جورج فلوید بومی هوستون برای نهایی مشاهده عمومی دوشنبه به عنوان مرگ او دو هفته پیش به دست پلیس ادامه شکنجه معترضان رهبران و شهرستانها در سراسر جهان به عمل بیش از خواسته های به آدرس نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

به عنوان درب باز در چشمه ستایش کلیسا در هوستون که در آن فلوید صرف بیشتر از زندگی خود فلوید بود دروغ گفتن در یک کفش طلا-رنگی تابوت لباس پوشیدن و در کت و شلوار قهوه ای و آبی کراوات. جسد او را همراهی می کردند به آنچه که سازمان دهندگان می گویند خواهد بود شش دقیقه مشاهده عمومی است که انتظار می رفت به رسم هزاران نفر از عزاداران است.

عزاداران بسیاری از پوشیدن ماسک و تی شرت با کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” ایستاده بود 6 فوت از هم جدا به عنوان آنها متوقف شد به طور خلاصه برای مشاهده تابوت. برخی از ساخته شده علامت صلیب به عنوان آنها گذشت. در این مرحله پشت تابوت دو یکسان نقاشی های دیواری از فلوید با پوشیدن یک کلاه سیاه است که به عنوان خوانده شده “هوستون” و فرشته بال کشیده پشت سر او.

در میان کسانی که انتظار می رود برای حضور در این سرویس جمهوریخواه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت است که به نام فلوید مرگ یک “وحشتناک عمل خشونت پلیس.”

Comill Adams, شوهرش لامار اسمیت و کودکان 8 ساله Shermame و 10 ساله Saniyah سوار 7 1/2 ساعت از شهر اوکلاهما به حضور در این مکان یادبود.

“ما تا به حال مشاهده شده است تظاهرات در تلویزیون. ما شده ایم در خانه احساس خشم. در آن زمان ما به ارمغان آورد به اشک,” آدامز گفت. “واقعیت این یکی باعث تغییر, ما تا به حال آمده بود بخشی از.”

آدامز و خانواده اش به تن تطبیق سیاه و سفید تی شرت بود که “جورج فلوید 1974-2020” و “من نمی توانم نفس بکشم” در پشت. آدامز گفت: او تا به حال پیراهن ساخته شده برای یادبود.

فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه حتی پس از متوقف پاسخ. مرگ او الهام گرفته از اعتراضات بین المللی و کشیده جدید توجه به درمان آفریقایی آمریکایی ها توسط پلیس و نظام عدالت کیفری.

حتی به عنوان خدمات آغاز شد, تاثیر مرگ او ادامه داد: به طنین بین المللی است. در پاریس فرانسه را بالا مقام امنیتی گفت: پلیس دیگر نمی خواهد انجام chokeholds که متهم شده است که چند مورد از خفگی و آمده اند تحت تجدید انتقاد فلوید پس از مرگ است. و در واشنگتن دموکرات ها در کنگره پیشنهاد یک جارو تعمیرات اساسی از پلیس نظارت و مراحل یک برنامه به طور بالقوه گسترده قانونی در واکنش به تظاهرات توده محکوم به مرگ آمریکایی های سیاه و سفید در دست اجرای قانون است.

قبل از تابوت کارگران در خارج از کلیسا مونتاژ زیادی آرایش گل با رز سفید در یک طرف به شکل قلب و با حروف “پل” برای سیاه و سفید زندگی می کند و ماده آفریده شده از گل رز آبی و قرار داده شده در بالا از قلب است. از طرف دیگر گل های ساخته شده از گل رز قرمز و به نظر می رسد در شکل مطرح مشت.

اکثریت مینیاپولیس شورای شهر قول داده است برای از بین بردن این شهر 800-عضو آژانس پلیس. “روشن است که سیستم ما از پلیس نیست ما نگه داشتن جوامع امن” رئیس شورای شهر لیزا بندر گفت:. “تلاش های ما در افزایشی اصلاحات شکست خورده اند،”

در دوشنبه, Derek چوین — افسر فیلم برداری با فشار دادن زانو خود را در Floyd گردن و یکی از چهار به اخراج از گروه در پس از فلوید مرگ برنامه ریزی شده است را برای اولین بار حضور در دادگاه از این اتهام علیه او شد به روز رسانی به قتل درجه دوم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>