صدها نفر پیوستن به تظاهرات در 2 شهرستانها آلمان

اشتوتگارت آلمان — صدها نفر از معترضان پیوست و تظاهرات در دو شهر اشتوتگارت و برلین در روز شنبه در برابر مداوم محدودیت در زندگی عمومی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

سازمان دهندگان گفت: چندین هزار نفر از مردم به آنچه آنها به عنوان “غیر حزبی” هفته اعتراض در جنوب غربی شهر اشتوتگارت.

اعتراض آغازگر مایکل Ballweg ادعا 5000 نفر اومدند تظاهرات از چند صد هفته قبل از.

اشتوتگارت پلیس نمی خواهد برآورد اندازه جمعیت اما گفت: جمع آوری و رفت و بدون حادثه و تظاهرکنندگان تا حد زیادی حفظ فاصله لازم از یکدیگر است.

Ballweg گفت: “Querdenken” جنبش یک نام که تقریبا ترجمه به عنوان “تفکر جانبی” خواستار ترمیم حقوق اساسی مانند آزادی بیان و آزادی مذهب.

فن آوری حرفه ای در ابتدا ممنوع از برگزاری تظاهرات توسط شهر اما دادگاه قانون اساسی آلمان لغو ممنوعیت.

در جای دیگر در برلین پلیس گفت: حدود 300 فعالان در رزا-لوکزامبورگ-Platz در مرکزی Mitte منطقه.

پلیس شهر به تصویب رسانده و تنها دو تظاهرات با شرکت 20 نفر در هر. پانزده دقیقه قبل از دموی شروع به افسران هشدار داده می شود تظاهرکنندگان از طریق توییتر که این منطقه پر بود.

ثبت نام, هوای آزاد, گردهمایی مجاز در برلین از 20 نفر است. از دوشنبه این قانون خواهد بود آرام اجازه می دهد تا گروه تا 50 نفر است.

چند صد معترض با تجمع در برلین برای گذشته چند شنبه بعد از ظهر در میان آنها شناخته شده جناح راست populists و نظریه پردازان توطئه.

در همین حال رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر گفت که بحث در مورد میزان محدودیت مهم بودند.

“(بحث) ایجاد یک سالم تعهد برای سیاستمداران به توضیح روزانه چه مدت چنین اقداماتی می تواند توجیه” اشتاین مایر گفت که روز یکشنبه نسخه ای از این Frankfurter Allgemeine Zeitung.

هر چند او باور نمی کند این محدودیت بودند یک تهدید برای دموکراسی در آلمان اشتاین مایر گفت که در نظرات دیده می شود dpa پیش از انتشار جامعه نیاز به آزادی های اساسی “مثل هوا برای نفس کشیدن.”

دموکراسی بود که آسیب دیده اما هر جا که بحران سوء استفاده به عنوان بهانه ای برای تقویت ساختارهای استبدادی او گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد زمان نمونه از این عمل در اروپا است.

“اما من نمی بینم که این نگرانی موجه است با ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de