صدها نفر جمع آوری در سواحل رودخانه به ضرب و شتم روز یادبود گرما

جنگل خانواده نشسته اند در یک دایره پرتاب یک سنگ از رودخانه در هلدزبرگ Veterans Memorial, ساحل, پنهان از درخشان آفتاب ظهر تحت آرامش خود را سایه بان.

برای خانواده شش مهاجران ایرلندی آن را فقط دوم خود را غیر ضروری سفر فراتر از بهداشتی محدوده خود ویندزور خانه پس از سونوما کانتی اقامت-صفحه اصلی سفارش برای اولین بار به تصویب رسید در ماه مارس به سرعت گسترش coronavirus. اولین سفر بود یکشنبه شب به تازگی بازگشایی رستوران برای صرف شام گفت: مادر Roheisa جنگل.

آنها پیوست و صدها نفر از مردم به دنبال آب سرد چند شهرستان سواحل باز با محدودیت در روز یادبود. این اولین بار بود بعد از تقریبا یک هفته ای موج گرما در این هفته با درجه حرارت رود برای رسیدن به بالا 90s و برای بسیاری از یک شیب در رودخانه شد یک راه ایده آل برای صرف آخرین روز از تعطیلات آخر هفته.

“ما در حال نگه داشتن ما فاصله و نگه داشتن به خودمان” گفت: پل جنگل سر از ویندزور ،

سونوما کانتی به نظر می رسید بهتر رفتار در سواحل آن در طول تعطیلات آخر هفته حداقل در مقایسه با زمانی که به افراط مانند دریاچه از رشتهکوه اوزارک و Osage Beach در میسوری که در آن له از مردم بودند, مهمانی, بدون ماسک در نزدیکی.

مطمئن شوید که مردم به ماندن 6 فوت از هم جدا شد و دستور اولیه برای سونوما کانتی پارک رنجرز بودند که به طور فعال گشت هر ساحل و مستند جمعیت برای شهرستان رهبران به نقد و بررسی آنها به عنوان وزن گام های بعدی برای بازگشایی.

بسیاری از قوانین فعلی با هدف کاهش شانس اجتماعات بزرگ شد بیشتر به چالش کشیدن به اجرا در تعطیلات آخر هفته گفت: پارک رنجر Ryan Conradi. “ما در حال تلاش برای اجازه دهید مردم پلیس خود را … اما برای دو روز گذشته آن را احساس می کند مانند مردم تلاش کرده اند به فاصله اجتماعی در ساحل.”

اخیر بهداشت و درمان منظور ممنوع آفتاب بساط پیک نیک و کباب کردن در سواحل رودخانه. چتر سایه سازه های چادر کولر و صندلی ساحل نیز مجاز نیست.

Conradi متوقف چند بازدید کننده تخلیه کولر در راه خود را به هلدزبرگ shore, اما تا زمانی که beachgoers بودند احترام دیگران سایه سازه و صندلی ساحل به نظر می رسید برای دریافت یک پاس در یک سوزان روز یادبود.

“آن را به معنی آقا رنجر آمدن در اطراف” Conradi گفت. “ما همه در این با هم. من می خواهم به پارک باز است.”

با پارکینگ خدمت سواحل در طول سونوما ساحل هنوز بسته تحت سلامت عمومی در قوانین بسیاری از رنگی به سواحل کنار رودخانه روسی در طول تعطیلات آخر هفته.

پارکینگ باز بود در هلدزبرگ ساحل, Riverfront منطقه ای پارک Steelhead ساحل و غروب, ساحل, اگر چه هر بسته در نقاط مختلف در طول تعطیلات آخر هفته هنگامی که تعداد زیادی رسیده و ظرفیت آن را سخت تر شد به فاصله اجتماعی در امتداد ساحل. بسیاری از می تواند بازدید کنندگان تبدیل دور در حالی که مصمم تر رانندگان مسکونی مجاور پارک شده در خیابان و در راه می رفت.

بادی بزرگ rafts نقطه چین بخشهایی از رودخانه شرق Guerneville. در Steelhead riverfront که در آن درخت خطوط می تواند ایجاد تنگنا برای ساحل لکه های اجتماعی فاصله حتی سخت تر برخی از خانواده ها صید دیگران شنا کرد و گروه از دوستان جمع آوری شده به مناسبت تعطیلات آخر هفته.

براندون Montalbo, 26, از سانتا رزا پیوست زو Colaso, 23 و سیندی Pettibone, 34, از سونوما معلق در هوا در اطراف یک میان وعده میز به عنوان یک گروه از نزدیک به یک دوجین basked در ساحل. خود را راه اندازی, راه تنگ گره گروه از دوستان نزدیک به هم با کولر و صندلی و سایه ساختارهای ممکن است ایده آل در هر روز یادبود. اما در این یکی آن را در تضاد با بسیاری از سلامت فعلی قوانین برای ساحل.

Colaso شانه ای بالا انداخت شانه های او را. آنها احساس امن, او گفت:.

“هر کس در حال حاضر خود را در معرض خطر” Colaso گفت. “آن را سخت به ماندن در داخل و در طول روز یادبود هنگامی که آن را کامل آب و هوا.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de