صدها نفر جمع آوری در دادگاه مربع در اعتراض به مرگ جورج فلوید

صدها نفر از حامیان Black Lives Matter جنبش محوری شنبه در دادگاه مربع در سانتا رزا اعتراض به مرگ سیاه مردان و زنان در دست اجرای قانون است.

اعتراض آغاز شد که حدود 1 بعد از ظهر است در پاسخ به مرگ جورج فلوید درگذشت دوشنبه پس از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن در حالی که او بر روی زمین و گفت او نمی تواند نفس بکشد. افسر درک چوین دستگیر شد جمعه به ظن قتل فلوید.

تظاهرات شده اند مداوم در سراسر منطقه خلیج و کشور فلوید پس از مرگ است. برخی از تظاهرات بزرگ شده اند خصمانه و پلیس با استفاده از گاز اشک آور و flashbang نارنجک به سرکوب جمعیت در سن خوزه و اوکلند در شب جمعه آسوشیتد پرس گزارش داد.

معترضان در سانتا رزا شعار “به اندازه کافی به اندازه کافی است” و فلوید نام به عنوان ماشین سوار گذشته است. چندین برگزار می شود نشانه هایی است که خواندن “نه صلح بدون عدالت” و “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

سازمان دیده بان سانتا رزا اعتراض در اینجا:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>