صدها نفر تخلیه به آتش سوزی در فلوریدا تکدی

  • FLORIDA DEPARTMENT OF AGRICULTURE AND CONSUMER SERVICES VIA AP Fire and smoke rise from trees alongside a road in Santa Rosa County, Florida.

    فلوریدا وزارت کشاورزی و خدمات مصرفی از طریق AP

    آتش و دود افزایش از درختان کنار جاده در سانتا رزا County, Florida.

پنساکولا فلوریدا. >> آتش سوزی مواج در فلوریدا تکدی مجبور نزدیک به 500 نفر به خارج از خانه های خود بروند.

یک آتش سوزی که شکست بعد از ظهر دوشنبه در سانتا رزا شهرستان شده است نام پنج مایل باتلاق آتش به بالا باد و رطوبت کم باعث شعله به گسترش 10 بار در اندازه فلوریدا خدمات جنگل در بیانیه ای گفت. آتش آغاز شده به عنوان یک تجویز می سوزاند اما به سرعت رشد خارج از کنترل با توجه به Tampa Bay Times.

خدمات جنگل گفت: چند سازه از دست داده اند در 2000 هکتار آتش و مقامات توصیه ساکنان جنوب بزرگراه میان ایالتی 10 به تخلیه. آژانس را ندارد روشن است که چگونه بسیاری از مردم شده اند تخلیه از منطقه است. تا کنون حدود 20 درصد از 2000 هکتار آتش سوزی شده است شامل, مقامات گفت.

تخلیه سفارش خود باقی خواهد ماند تا ظهر پنجشنبه و پس از آن خواهد بود مجددا در آن زمان وزارت کشاورزی فلوریدا و خدمات مصرفی در بیانیه ای گفت.

“این بسیار خطرناک است و حرکت سریع آتش سوزی وضعیت است که به سرعت در حال تحول بنابراین هر کس در منطقه آسیب دیده باید به دنبال دستورالعمل از دولت و مقامات محلی گفت:” فلوریدا کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده.

تقریبا همه از فلوریدا تا به حال کمتر از معمول بارندگی در این سال است. خدمات ملی آب و هوا هواشناس جک کالن گفت: بار است که این خشکی کمک می سوخت آتش سوزی در روز چهارشنبه. کالن است که بر اساس Mobile, آلاباما گفت باد است مقصر واقعی.

“آیا این (آتش) امروز باد به همراه شرایط خشک و کم رطوبت” کالن گفت.

آتش نشانان نیز مبارزه با یکی دیگر از 575 هکتار آتش سوزی در شهرستان والتون. مقامات گفت: حدود 500 نفر تخلیه شدند از این منطقه و چند سازه از دست داده بودند که در آتش.

شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب و یا مرگ و میر.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de