Humboldt County شیپور خاموشی ترمز در بازگشایی

شهرستان هومبولت بود در میان برای اولین بار در دولت به فرماندار نور سبز به باز کردن رستوران ها و فروشگاه ها پس از دو ماه در سطح ایالت coronavirus مستند.

با تنها حدود 50 مورد تایید در تمام ماه مارس در شهرستان 130,000 بسیاری از تنفس آه امداد است که آنها می خواهم جان سالم به در بدترین آن. به زودی هر چند مسئولان شهرستان شاهد روند نگران کننده: نزدیک به 30 مورد جدید در یک دوره دو هفته ای و دو مرگ.

که باعث شده است تا شهرستان هومبولت مقامات را محتاط تر رویکرد به بازگشایی در چه ممکن است منادی “ضامن سوئیچ” مقامات محلی احتمال زیاد به مذاکره به عنوان آنها ظهور از مستند.

“ما باید به رسمیت شناختن است که با توجه به برخی بسیار جدی را افزایش می دهد که ما دیده ایم در موارد و به تازگی دو مرگ است که آن را محتاطانه به یک واقعا روش دقیق و باز کردن چیزهای کمی آهسته تر از ما واقعا می خواهم به گفت:” سرپرست ویرجینیا باس که منطقه شامل Eureka این شهرستان بزرگترین شهرستان با 27,000 مردم است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را تایید کرده است 45 کالیفرنیا 58 شهرستان برای بازگشایی برخی از کسب و کار ممکن است پس از 8 هنگامی که او شل اصلی اواسط ماه مارس اقامت در خانه سفارش دهید. لس آنجلس که در آن بیش از 2400 فوت کرده اند در حال حرکت است با احتیاط بیشتر در روز جمعه اجازه می دهد منظقه وانت به سر در داخل مراکز. روستایی Modoc, شهرستان, که در آن هیچ مورد گزارش شده بازگشایی کسب و کار هفته اول ممکن است.

در Humboldt County, شناخته شده برای آن مناظر زیبا و پررونق ماری جوانا زمینه های شماره شده اند کم است. اما coronavirus کمین نیز وجود دارد و روز شنبه در این شهرستان تا به حال 93 موارد است. مقامات شهرستان گفت: دو نفر از کارکنان در تسهیلات زندگی کمک شد آخرین موارد تایید شده.

کسب و کار مورد نیاز برای ارسال بهداشت و ایمنی طرح ها و دیدار با یک لیست از الزامات مورد نیاز قبل از آنها گواهی برای بازگشایی شده است. در یک ویدئوی منتشر شده در این هفته شهرستان هومبولت سلامت افسر ترزا Frankovich گفت: این شهرستان ادامه خواهد داد پذیرش برنامه های کاربردی اما ممکن است نیاز به کم کردن سرعت گواهینامه به “مطابقت با آنچه که اتفاق می افتد بر روی زمین است.”

از آنجا که شهرستان خود را دریافت کرد May 13, go-ahead, صدها نفر از 6,500 مجوز کسب و کار اعمال می شود به راه اندازی مجدد کلانتر ویلیام Honsal گفت: در این هفته که در آن وی در پاسخ به سوالات خبرنگاران. شهرستان, وب سایت را نشان می دهد 255 گواهی شد به بازگشایی همانطور که از جمعه.

“مردم می خواهند به کسب و کار خود را باز کنید و من با شما موافقم … این زمان برای برخی از کسب و کار است اما درک آن است که رفتن توان روند آهسته” Honsal گفت.

حدود 100 رستوران ها را اعمال کرده اند اما هیچ کدام تایید شده اند به سر ناهار خوردن در سرویس, او گفت:.

نه Frankovich یا Honsal در پاسخ به درخواست مصاحبه از آسوشیتد پرس.

Frankovich گفت: در این ویدئو که موارد جدید هستند و با توجه به چندین ویروس خوشه عمدتا ناشی از تجمع مردم در خارج از خانواده خود و ساخت غیر ضروری سفر به خارج از شهرستان است.

“مردم در حال حرکت در مورد بیشتر در جامعه ما در وجود ما پناهگاه در محل سفارش و مردم در حال جمع آوری به حدی,” او گفت:. “و برخی از مردم در حال سفر برای سفر غیرضروری.”

یکی از کسانی که شیوع بیماری در توسکا بای زندگی کمک, که در آن یک 97 سال درگذشت on May 17 و ساکن یکی دیگر از درگذشت سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de