بزرگ بیکاری در واشنگتن تقلب هشدار به کشورهای دیگر

سیاتل >> اولین کلمه سیاتل مشاور سیاسی Dayna Lurie بود که کسی ظ برای مزایای بیکاری در نام او را زمانی که رئیس خود را به نام.

“آیا شما را ترک بدون گفتن من؟” “ما یک بیکاری فرم از دولت واشنگتن گفت: شما همین حالا در اینجا کار کنم.”

معلوم شد که مانند هزاران نفر از واشنگتن ساکنان Lurie هویت استفاده شده توسط مجرمان به دنبال سرمایه گذاری بر روی سیل مشروع تعداد مدعیان بیکاری با رخنه در آنهایی که جعلی.

واشنگتن مسابقه برای کمک به تازه گذاشته و ساکنان به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ویران اقتصاد چپ آن را در معرض چنین کلاهبرداری و هفته گذشته مقامات اشاره در حوزه آسیب انجام می شود: صدها میلیون دلار پرداخت جعلی ادعا می کند. بسیاری از آن ظاهرا رفت و به غرب آفریقا تقلب حلقه با استفاده از هویت به سرقت رفته در قبل از نقض داده مانند عظیم 2017 Equifax نقض.

مقامات ایالتی و فدرال سعی کرده اند به پنجه بازگشت پول تا آنجا که ممکن است و می گویند که مسدود شدن صدها میلیون نفر بیشتر از بودن پرداخت می شود اما واشنگتن تجربه است با این وجود داستان احتیاطی.

“ما اینتل می گوید واشنگتن برای اولین بار بود دولت آنها رفت و پس از اما ما شاهد تعداد متحده مورد حمله گسترش روز به روز گفت:” پاتریک پترسون مدیر اجرایی کالیفرنیا cyber security شرکت Agari که نظارت نیجریه گروه تقلب دوبله پراکنده قناری.

اواخر هفته گذشته حملات شده بود شناسایی شده در حداقل نه متحده اخیرا اوهایو و هاوایی ، در بسیاری از موارد کلاهبرداران با استفاده از هویت افرادی که دارای شغل خود را از دست — به طوری که آنها به احتمال زیاد به بلافاصله متوجه شخص دیگری تشکیل پرونده در نام خود را. بوده و قادر به ارسال پول به کارت اعتباری بدهی در ارتباط با حساب های بانکی که از آنها می توانید آن را منتقل بین المللی و یا به سرعت رد و بدل شده برای بیت کوین و یا کارت های هدیه پترسون گفت.

واشنگتن ممکن است به سادگی با بدشانسی در حالت اول هدف قرار داده اما آن را نیز شناخته شده در سطح بین المللی به عنوان خانه از مایکروسافت و آمازون آن را ارائه می دهد دوم سخاوتمندانه ترین مزایای بیکاری در کشور, و آن را یکی از اولین متحده برای اجرای فدرال coronavirus کمک لایحه ارائه شده است که پول اضافی برای کارگران بیکار.

Suzi LeVine, کمیساریای امور خارجه اشتغال امنیت بخش گفت: در هفته گذشته وجود ذاتی تنش میان عجله از مزایای در شرایط اضطراری و به طور کامل بررسی صلاحیت ادعا می کند برای جلوگیری از هر گونه تقلب پرداخت. “اتهام ما این است که برای پیدا کردن تعادل مناسب,” او گفت:.

اما به عنوان یک بسیار زیاد تعداد مدعیان هولناک سیستم — تعداد بارگیری در این هفته مدعیان در صدر 180,000 در مقایسه با یک نمونه متوسط از حدود 6000 — که تعادل بود سخت به آمده است. برخی از 2 میلیون مدعیان واصل شده اند در واشنگتن پس از هفته اول در ماه مارس و دولت پرداخت 3.8 میلیارد دلار در مزایای پس از آن.

“ما باید یک کار اساسی موظف به حفاظت از پول برای محافظت از یکپارچگی فناوری اطلاعات در سیستم, و ما شکست خورده است” گفت: دولت بهداشت ، روون Carlyle. “مردم خوب بسیار سخت کار می کرد برای شناسایی آن به عنوان بهترین ما می تواند اما این 100 سال سیل یک حمله توسط برتر کلاهبرداران در جهان شده اند که جمع آوری داده ها بر روی مردم این کشور برای سال.”

LeVine کاهش یافته است به شناسایی برخی از اقدامات دولت گرفته شده برای دفع به اصطلاح غاصب تقلب و گفت او نمی خواهم به نکته خاموش بازیگران بد اما او گفت که این گروه شده است هشدار کشورهای دیگر در مورد چگونه آن را سقوط طعمه. دولت پاسخ شامل تاخیر در پرداخت به ارائه زمان بیشتر به منظور بررسی ادعای یک گام او در نظر تاسف با توجه به چگونه بسیاری از مردم نیاز به پول است.

آنها عبارتند از نیکیتا گیلبرت 29 ساله مادر تنها در اسپوکن که از دست داده است کار به عنوان یک متخصص حسابداری. او گفت که این دولت شروع به پرداخت مزایای بیکاری اما متوقف پرداخت مارس 15 و نیاز بیشتر تایید. پدر و مادر او باید از کمک مالی و, اما او نمی داند که اگر او را به اجاره.

“من در تلاش برای به دست آوردن مواد غذایی برای دختر من و خودم” گیلبرت گفت. “من حتی نمی توانید خرید بروید چون من اصلا گاز است.”

جورج Wentworth ارشد مشاوره در کشور قانون استخدام پروژه گفت که او نگران متحده ممکن است overcorrect در پاسخ به تقلب نگرانی های ساخت آن را دشوار برای کسانی که از کار برای دسترسی به منافع خود.

دامنه تقلب در واشنگتن شده است تا در سراسر کشور گفت: اندرو Stettner که مانیتور بیمه اجتماعی برنامه برای قرن بنیاد مترقی فکر می کنم تانک.

“پیشگیری از تقلب تلاش شده است تمرکز منحصر به فرد برای وزارت کار و آمریکا,” او گفت:. “این ناامید کننده است که آن کار نمی کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de