چگونه نگران ما باید واقعا در مورد ‘قتل hornets’? کارشناسان وزن در

حشرات کارشناسان می گویند مردم باید آرام را در مورد این اشکال بزرگ با نام مستعار “قتل هورنت” — مگر اینکه شما در حال پرورش دهندهء زنبور عسل یا زنبور عسل.

غول های آسیایی اورلئانز در بر داشت در ایالت واشنگتن است که برداشت عناوین این هفته بزرگ نیست قاتلان انسان اگر چه این اتفاق می افتد در موارد نادر. اما بزرگترین اورلئانز آیا سر بریدن کل کندو زنبور عسل و مهم مواد غذایی گرده افشان در حال حاضر در دردسر بزرگ.

اشکال متعدد کارشناسان به اسوشیتد پرس گفت که آنچه به آنها تماس بگیرید هورنت “اعتیاد به مواد مخدره” آنها را به یاد 1970s ترس عمومی که Africanized زنبور عسل با نام مستعار “قاتل زنبور عسل” آغاز شده و در حال حرکت به شمال از جنوب امریکا. در حالی که این بیشتر تهاجمی زنبور عسل انجام آن را به تگزاس و جنوب غربی آنها زندگی نمی کنند تا به ترسناک-فیلم moniker. اما آنها همچنین آیا کشتن مردم در شرایط نادر است.

این بار آن را اورلئانز با ادمکش نام مستعار که اشکال کارشناسان می خواهید به خندق.

“آنها” قتل اورلئانز.’ آنها فقط اورلئانز” گفت: واشنگتن کشاورزی گروه حشره شناس کریس Looney که در حال کار بر روی دولت جستجو در این اورلئانز.

حقایق گفته کارشناسان دو مرده اورلئانز داشت در واشنگتن در ماه دسامبر گذشته تنها در کانادا زندگی می کنند لانه داشت و محو در سپتامبر گذشته و هیچ زنده اورلئانز نشده است دیده می شود این سال است.

Looney پیام برای آمریکایی: این اورلئانز در حال آمدن به شما. “تعداد افرادی که نیش زده و باید به دنبال توجه پزشکی فوق العاده کوچک” او در مصاحبه ای گفت:.

در حالی که نام مستعار خود را بزرگ نمایی سلامتی انسان را تهدید به گفته کارشناسان این هورنت است به خصوص بزرگ — دو اینچ طول— پس از آن حمل بیشتر و قوی تر سم.

“این واقعا تند و زننده نیش برای انسان” گفت: دانشگاه گرجستان زنبور عسل متخصص کیت Delaplane. “آن را مانند Africanized زنبور عسل… ده (نیش) شما خوب هستند; 100 بسیار است.”

دانشگاه ایلینوی حشره شناس ممکن است Berenbaum گفت: از این نگران است: “مردم می ترسند از چیزی که اشتباه است. ترسناکترین حشرات وجود دارد پشه. مردم فکر نمی کنم دو بار در مورد آنها. اگر کسی قتل حشرات, این امر می تواند یک پشه.”

پشه ها مسئول هستند برای میلیون ها نفر از مرگ و میر سالانه در سراسر جهان از مالاریا تب دانگ و دیگر بیماری های, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. آسیایی, غول پیکر اورلئانز در اکثر کشتن چند ده نفر در سال و برخی از کارشناسان گفت: این احتمالا به مراتب کمتر است.

زنبور, زنبور و نیش زنبور کشتن به طور متوسط 62 نفر در سال در ایالات متحده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در ژاپن و کره جنوبی و چین “مردم باید همکاری وجود داشته است با این هورنت برای هزاران سال” گفت: Doug Yanega دانشمند ارشد در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید حشره شناسی پژوهش موزه.

در عین حال اشکال کارشناسان سراسر کشور در حال نگران شدن تماس از افرادی که به اشتباه فکر می کنند که آنها را دیدم آسیایی, هورنت.

“این است که 99 درصد اعتیاد به مواد مخدره رسانه و رک و پوست کنده من خسته از آن گفت:” دانشگاه دلاور حشره شناس داگ Tallamy. “قتل هورنت? لطفا.”

بازنشسته دانشگاه مونتانا زنبور عسل متخصص جری Bromenshenk گفت: در یک ایمیل “یکی از لانه یک فرد هورنت امیدوارم نمی کند که یک تهاجم… آیا ما می خواهیم این هورنت — مطمئنا نه. اما اعتیاد به مواد مخدره رسانه است توربو شارژ.”

برای زنبورها و افرادی که با تکیه بر آنها برای زندگی, این می تواند در عین حال یکی دیگر از مشکل عظیم اما یکی نیست هنوز.

تعدادی از ایالات متحده زنبور عسل حذف شده است برای سال های سال با زمستان 2018-19 یکی از بدترین شرایط رکورد. که به دلیل مشکلاتی از قبیل کنه بیماری ها و آفت کش ها و از دست دادن مواد غذایی است.

جدید اورلئانز متفاوت خواهد بود. اگر آنها را به یک کندو آنها اشک سر کارگر زنبور عسل و کندو تقریبا می میرد. آسیایی, زنبور عسل باید دفاع — آنها شروع به وزوز بالا بردن درجه حرارت و طبخ حمله هورنت به مرگ — اما زنبورهای عسل در امریکا نیست.

نگرانی برای پرورش زنبور عسل در واشنگتن است که بر اساس بدترین سناریو است که مسئولان باید به طور جدی Looney گفت.

در عین حال حتی برای زنبورها تهاجمی اورلئانز به مراتب پایین در لیست تهدید واقعی نه به عنوان بزرگ به عنوان یک نگرانی انگلی “پرواز” از آنجا که بیشتر از آن دیده شده است در چند کشور Berenbaum گفت.

برای مردم اورلئانز ترسناک هستند چرا که جهان در حال حاضر وحشت زده coronavirus و ذاتی ما مبارزه یا پرواز های فعال, قرار دادن مردم در لبه گفت: خطر متخصص David Ropeik نویسنده کتاب “چگونه مخاطره آمیز در آن است واقعا؟”

“در این سال غیر قابل باور است در یک وحشتناک در راه است. چرا نباید وجود داشته باشد قتل اورلئانز?” Berenbaum گفت.

___

دنبال ست Borenstein در توییتر: @borenbears

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de