چگونه غول های مدیریت امضای دوره?

هزاران نفر از بازیکنان بیس بال باید سال ها وقت صرف خواب در مورد این فرصت را به انتخاب در لیگ اصلی بیس بال پیش نویس است.

در سال 2020 این بیماری همه گیر کوروناویروس و کوتاه اندیش مقابله ساخته شده توسط لیگ و بازیکنان ارتباط سرقت صدها نفر از لحظه ای تعیین کننده در حرفه خود.

هزینه-صرفه جویی در اندازه گیری یکی از تعداد انگشت شماری از راه های MLB را کاهش جزئی لیگ استخر استعداد بیش از چند سال آینده اما برخی از بازیکنان بیش از گذشته در این هفته, پیش نویس نخواهد بود منصرف. در ساعت 6 صبح روز دوشنبه undrafted تازه بازیکن می تواند امضای قرارداد با باشگاه برای یک حداکثر امضای جایزه $20,000.

این جایزه که مبلغ ناچیز نسبت به آنچه که اکثریت قریب به اتفاق از پیش نویس بازیکنان قبول سنتی 40 دور پیش نویس اما این قرارداد را نشانه آغاز یک سفر برای یک گروه که بدون شک شامل چشم انداز که در نهایت کسب کار در لیگ های بزرگ.

“آن چندی است از بیس بال بوده و در یک وضعیت که در آن این کالیبر از بازیکن ها اساسا رایگان عوامل” غول جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی گفت.

پس از این غول را انتخاب هفت بازیکن در این هفته پنج دور MLB پیش نویس زیدی و تازه سراغ مدیر مایکل هولمز در حال اختصاص زمان برای ایجاد یک پست-پیش نویس هیئت مدیره از استعداد این تیم قصد دارد به دنبال این هفته است. MLB تیم شده اند در میان لیگ-تحمیل آرام دوره و نمی تواند تماس undrafted بازیکنان تا 6 صبح روز یکشنبه اما غول’ مقابل دفتر در حال حاضر صرف هفته با دقت گشتن استخدام زمینهای برای چشم انداز این تیم امیدوار به ثبت نام.

“من مطمئن هستم که چگونه بسیاری از سواحل غرب بچه ها می خواهید به شنیدن از من ساعت 6 صبح روز یکشنبه صبح” هلمز شوخی. “ما در کمی آرام دوره اینجا پست-پیش نویس بدون تماس پس همه ما بچه ها در مقابل دفتر ما شده است قادر به استفاده از بسیاری از منابع مختلف در سراسر سازمان است.”

غول قصد استفاده از هر منابع در اختیار خود را به زمین undrafted بازیکنان در پیوستن به این سازمان است. بسیاری از چشم انداز خواهد شد چشم پوشی حرفه ای فرصت این سال و امیدوار قابل توجه طلا در آینده, پیش نویس زمانی که تیم باید بیشتر بودجه در دسترس برخی از امضا خواهد کرد.

این undrafted بازیکنان که انتظار می رود به نوبه خود نرم افزار می تواند بشنود استخدام زمین از طیف گسترده ای از افراد در درون سازمان از جمله مدیر گیب Kapler بازیکنان در فهرست لیگ و به تازگی پیش نویس چشم انداز که باید قبل از رابطه موجود با یک بازیکن.

“زیبایی از آن است که ما قادر به واقعا استفاده از تعداد زیادی از افراد مختلف به عنوان بخشی از فرایند ما برای پیش نویس بلکه برای بیش از گذشته بخشی از پیش نویس” هولمز گفت. “این یک لذت به ارمغان بیاورد برخی از این افراد در استفاده از برخی از نقاط قوت خود و افکار و ایده ها.”

چند تا از پرطرفدار ترین بازیکنان را دریافت کشت قرارداد ارائه می دهد که عبارتند از $20,000 امضای پاداش اما غول خوشبین هستند آنها می توانند زمین تازه استعداد در فرصت هایی که وجود دارد در درون یک سازمان است که به طور کامل متعهد به توسعه بازیکن.

ساعت قبل از MLB پیش نویس آغاز شد چهار شنبه, غول خود مطلع تقریبا 200 جزئی بازیکنان لیگ آنها برنامه ریزی برای ادامه پرداخت آنها را در هفته 400 دلار حق الزحمه از طریق 7 سپتامبر اصلی برنامه ریزی شده پایان تاریخ جزئی لیگ فصل است. این حق الزحمه ممکن است تفاوت زیادی در چشم undrafted بازیکنان, اما این یک مثال دیگر چگونه تاکید سازمان مکان در ایجاد یک محیط برای چشم انداز برای رسیدن به پتانسیل کامل خود را.

“وجود دارد رفتن به یک فراگیر زمین ما شده اند که یک سازمان است که همواره بر توسعه بازیکن و ما در حال ادامه برای قرار دادن بسیاری از منابع سرمایه گذاری در این بازیکنان به عنوان افراد و به عنوان بازیکنان بیس بال” زیدی گفت. “من فکر می کنم از برخی از ما گفتگوهای غیر رسمی با عوامل آن را به عنوان اولویت برای این بازیکن است.”

غول طرح به دنبال undrafted بازیکنان از سراسر کشور اما زیدی و هلمز در حال قاطعانه در مورد موفقیت در حیاط خلوت خود را وجود خواهد داشت و تاکید بر بازیکنان با کالیفرنیا خبر داد.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما تمرکز بر روی بازیکنان ما در منطقه و نمی تواند ضرب و شتم برای کسانی که بچه ها” زیدی گفت. “من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت یک چند از آن بچه ها و بسیاری از آخر هفته ما قبل از Holmesy شروع به بیدار شدن از خواب در ساعت 6 صبح روز یکشنبه در حال رفتن به گرفتن هیئت مدیره ما در نظم و من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک بسیار قوی, West Coast نمایندگی در آن گروه است.”

سازمان نشده نشان داد که چگونه بسیاری از بازیکنان این طرح به امضای اما مدیران باید صرف مقدار قابل توجهی از زمان آماده شدن برای یک پست-پیش نویس امضای دوره است که انتظار می رود به هرج و مرج بود و پتانسیل بسیار پربار برای حق رای دادن است که در حال حاضر چندین بالا مشخصات چشم انداز در سال 2020 پیش نویس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>