چگونه به صحبت کردن با بچه های خود را در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس

این یک روال بازی معلمان دانش آموزان tag — به جز کودکان تا به حال دوبله این نسخه “کوروناویروس.” بچه ها زد در اطراف و برچسب یکدیگر اما به جای اینکه “آن” آنها “گرفتار” ویروس.

کودکان مانند آنهایی که یک خبرنگار را دیدم بازی به تازگی در یک مدرسه در واشنگتن دی سی در حال تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از coronavirus — هر چند آنها ممکن است به طور کامل آن را درک کنند یا می دانید که چگونه به طور جدی به آن را — آن را به عنوان شروع به تحت تاثیر قرار زندگی روزانه خود را با تعطیلی مدارس و رویداد لغو محدودیت در سفر و NBA nixing بقیه فصل آن.

بسیاری از والدین در حال حاضر تصمیم گیری چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد ویروس. گفت: برخی از آنها در حال چک کردن روزانه, در حالی که دیگران نگران صحبت کردن در مورد آن می توانید بچه های خود را بیشتر اضطراب یا ترس.

“ما در مورد آن صحبت زیادی است. من تماشای اخبار هر روز صبح و آنها همیشه به تماشای آن بیش از حد” گفت: Nicole Poponi مادر کلارا 10 و جین 12 در حومه شهر فیلادلفیا از Audubon, New Jersey.

هر دو دختر گفت: آنها صحبت کردیم کمی در مورد این ویروس در مدرسه اما جین که چند نمرات پیش رو گفت: او به صحبت در مورد آن بسیار بیشتر از جمله در درس علوم.

“من واقعا می ترسم از آن است. آن را هنوز هم حتی که بسیاری از مردم بیمار شدن در اینجا. و آن را کمتر خطرناک از آنفولانزا” جین گفت. “یکی از دوستان من واقعا می ترسم از آن اما او صادقانه واقعا می ترسم همه از بیماری است.”

بث جوان که زندگی در فورت آسیاب کارولینای جنوبی گفت که او تصمیم گرفته است به منظور محدود کردن مکالمه با کودکان چهار سنین 8, 10, 12 و 15.

“من نمی خواهم به عذاب و دل تنگی آنها را به ترس از بیمار شدن به دلیل اجازه دهید آن صورت, بچه های مریض بسیار اغلب,” او گفت:. “و من نمی نیاز به یک sniffle به نوبه خود به آنها هیچ گونه نگرانی در مورد در حال مرگ است.”

برای بسیاری از افراد — از جمله کودکان — جدید کروناویروس که باعث بیماری به نام COVID-19 نتایج در تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی است که اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

روانشناسی کودک کارشناسان مشاوره این است که به اطمینان تمرکز بر فعال مراحل و انجام تحقیقات صادقانه جواب سوالات کودک را.

در کاتلین McEvoy خانه در نورتون ماساچوست او و شوهرش تام دالی تصمیم آنها می خواستم به صحبت کردن با خود 8-year-old daughter کندی قبل از اینکه چیزی شبیه به یک قرنطینه یا مدرسه بسته اعلام شد.

“ما فکر این امر می تواند گیج کننده و ترسناک برای یک بچه اگر به آنها گفته شد که مدرسه بسته می شود و به مدت دو هفته” McEvoy گفت. “ما احساس مهم بود … به او مقدار زیادی از اطلاعات در مورد چگونگی این تاثیر ممکن است زندگی خود را حتی اگر ما نمی دانیم دقیقا چگونه است.”

McEvoy, 38, با این نسخهها کار به عنوان یک paraprofessional در مدارس مختلف منطقه و گفت: برخی از دانش آموزان کلاس دوم در حال صحبت کردن در مورد چگونه آنها فکر می کردند که ویروس پخش شد. برخی فکر می کردند که می تواند به گرفتن آن از خوردن مواد غذایی چینی و یا از دست خفاش ها یا خوک ها.

معلم صرف برخی از زمان در جستجوی یک سن مناسب تصویری برای کمک به آنها را درک کنند که چگونه این ویروس در واقع گسترش McEvoy گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im