چگونه برای کمک به در شهرستان سونوما در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

اگر شما می خواهید برای کمک به افراد مبتلا به این بیماری همه گیر کوروناویروس اما مطمئن نیستید که چگونه در اینجا یک لیست از راه هایی برای کمک در حالی که اجتماعی فاصله. ما ادامه خواهد داد برای به روز رسانی این لیست پس از رسیدن به [email protected] با هر ارسال شده است.

اهدا

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ فراهم می کند که سالمندان با مواد غذایی می پرسد برای پول کمک مالی از شرکت کنندگان آن, اما همچنین روشن نیست کسی دور است. این برنامه است که به دنبال کمک های پولی برای کمک به پوشش هزینه های مواد غذایی. برای کمک اینجا را کلیک کنید.

ردوود امپراتوری بانک مواد غذایی

ردوود امپراتوری بانک مواد غذایی است که به دنبال هر دو مواد غذایی و کمک های پولی برای کمک به کسانی که نیاز دارند از جمله افرادی که تبدیل به بیکار در طول بیماری همه گیر.

مواد غذایی و کمک های مالی می تواند کاهش یافته در بانک غذایی در 3990 Brickway بلوار در سانتا رزا در روزهای هفته بین ساعت 8 صبح-4:30 p. m. آنها همچنین می تواند کاهش یافته است در یکی از مواد غذایی بانک بشکه مکان های که می توان در اینجا یافت نشد. ترین اقلام مورد نیاز عبارتند از: تن ماهی و کنسرو گوشت و کره بادام زمینی, کنسرو سوپ و خورش و فلفل قرمز و برنج و لوبیا خشک و غلات و حبوبات و کنسرو میوه ها و سبزیجات و پروتئین بالا میله گرانولی را کنار بگذارید مخلوط دنباله و آجیل.

اگر شما می خواهید برای کمک به بدون ترک خانه خود را, مواد غذایی بانک قبول کمک های پولی در اینجا.

——

پشتیبانی از رستوران های محلی و کسب و کار

این پناهگاه در محل سفارش ممنوعیت سونوما کانتی ساکنان از استفاده از خدمات غیر ضروری که شامل سینما و کافه ها و سالن های ورزشی. فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و بانک ها و فروشگاه های سخت افزار و دیگر خدمات ضروری برای زندگی روزانه باز باقی خواهد ماند.

رستوران ها هنوز هم می تواند ارائه takeout تحویل و درایو-از طریق خدمات پس از سفارش از یکی از راه های حمایت از آنها. یکی دیگر از راه برای حمایت از کسب و کارهای محلی است برای خرید آنلاین کارت هدیه به استفاده از در تاریخ بعد.

—–

اهدای خون

اهدای خون به مراکز مواجه هستند کمبود خون پس از درایوهای سراسر منطقه خلیج لغو شد با توجه به کوروناویروس.

Vitalant غیر انتفاعی جامعه خون ارائه دهنده خدمات باز باقی خواهد ماند در سراسر پناهگاه در محل سفارش و دلیل آن در نظر گرفته شده ضروری خدمات. مرکز پذیرش کمک های مالی از افرادی که 16 سال و بالاتر به عنوان طولانی به عنوان آنها نبوده است در معرض coronavirus و نیست و به تازگی از سفر به یکی از کشور در این لیست است. تماس 877-258-4825 و یا یک قرار ملاقات در اینجا. شش Vitalant مکان در منطقه خلیج از جمله یکی در سانتا رزا (3505 صنعتی جاده).

چگونه برای کاهش خطر ابتلا

محلی مقامات بهداشت اصرار تمرین خوب بهداشت برای کاهش خطر آلوده شدن به یک ویروس تنفسی مانند آنفولانزا و یا coronavirus. این شامل:

• شستن دست و اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه
• اجتناب از دست زدن به چشم و صورت
• سرفه یا عطسه به خود آستین آرنج
• ماندن در خانه هنگامی که بیمار
• دریافت واکسن آنفولانزا و آن را نه بیش از حد در اواخر این فصل

منبع: Sonoma County Department of Health Services

برای کسب اطلاعات بیشتر به sonomacounty.ca.gov/Health/Information-About-Coronavirus.

سوال یا نگرانی کارگردانی می شود به شهرستان 24 ساعته اطلاعات تدریس خصوصی در 211 یا 800-325-9604. شما همچنین می توانید متن “COVID19” به 211211 برای coronavirus اطلاعات است.

برای داستان های بیشتر در مورد کوروناویروس به اینجا بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>