نحوه دریافت بیمه بهداشت و درمان اگر شما نگران در مورد کوروناویروس و یا از دست داده اند کار خود را

بیشتر در سن کار آمریکایی ها دریافت بیمه خود را از طریق کارفرمای خود. که به معنی از دست دادن شغل در طول coronavirus همه گیر می تواند به معنای از دست دادن بیمه درمانی خود را.

در گذشته بحران اقتصادی گزینه ها برای خرید بیمه درمانی مقرون به صرفه محدود شد. اما مقررات در قانون مراقبت مقرون به صرفه همراه با اقدامات صورت گرفته به تازگی توسط کنگره و برخی از کشورهای معنی فرصت های بیشتر برای پوشش گرفتن. در اینجا یک راهنمای به گزینه های متفاوت باشد که بسته به شرایط خود را.

من فقط از دست من بر اساس پوشش, اما من واقعا می خواهم به آن را نگه دارید.

شما می توانید نگه دارید خود را پوشش زمانی که 18 ماه تحت قانون فدرال شناخته شده به عنوان تثبیت اتوبوس بودجه آشتی عمل (کبرا). اما تنها اگر شما مایل به پرداخت تا آنجا که کل مبلغ حق بیمه خود را (ماهیانه) — هر آنچه شما به طور معمول پرداخت و آنچه کارفرمای خود را در حال کمک به سوی حق بیمه خود را.

اگر چه در شرایط خاص متفاوت است پوشش کبرا تمایل به گران تر از پوشش در Obamacare به بازار. این ممکن است به خصوص گزینه مطلوب برای هر کسی که در وسط درمان به صورت حاد یا مزمن بیماری به دلیل آن اجازه خواهد داد که شما را به نگه داشتن دیدن همان پزشکان. کارفرمای شما همچنین ممکن است مایل به کمک مالی به برخی از هزینه ماهانه برای یک دوره.

من فقط از دست من شغل و درآمد من است نزدیک به صفر است.

در 36 متحده (به علاوه منطقه کلمبیا), شما به احتمال زیاد واجد شرایط برای فدرال-دولت برنامه بیمه درمانی شناخته شده به عنوان پزشکی. به دلیل Obamacare اکثر متحده در حال حاضر اجازه می دهد تا به تمام ساکنان واجد شرایط برای مدیکید اگر خانواده خود را درآمد ماهانه زیر یک آستانه خاص — حدود 1400 $برای یک فرد مجرد یا $2,950 ماهانه برای یک خانواده چهار.

برای تا حدودی پیچیده دلایل, بهترین راه به درخواست برای مدیکید اگر شما در این وضعیت این است که برای رفتن به طور مستقیم به دولت خود را مدیکید آژانس نیست Healthcare.gov سایت.

پوشش مدیکید به طور معمول هیچ و یا بسیار کم حق بیمه و بسیار کم copayments زمانی که شما رفتن به دکتر و یا پر کردن نسخه. اما این گرایش به پوشش کمتر پزشکان از کار مبتنی بر پوشش بیمه می کند.

اگر شما زندگی می کنند در یک حالت است که گسترش آن برنامه مدیکید واجد شرایط برای پوشش ممکن است سخت تر است. شما ممکن است نیاز به پدر و مادر و یا دیگر مدارک تحصیلی. فرزند شما ممکن است واجد شرایط برای پوشش حتی اگر شما نمی.

اگر درآمد ماهانه خود را به اندازه کافی کم است برای واجد شرایط برای مدیکید اما از شما انتظار می رود درآمد سالانه خود را به بالاتر از بالاتر از درآمد آستانه, شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای خرید یک Obamacare, بازار, برنامه, احتمالا با یارانه قابل توجهی. پایین را نگاه کنید.

من فقط از دست من کار با مزایای اما خانواده من هنوز هم تا به برخی از درآمد.

اگر شما به تازگی از دست داده و کار خود را مبتنی بر پوشش شما می توانید واجد شرایط برای دوره ثبت نام ویژه برای خرید بیمه در قانون مراقبت مقرون به صرفه بازار. پوشش وجود یارانه در مقیاس کشویی با توجه به درآمد و با وجود گزینه های مختلف از برنامه های در بسیاری از بازارها است.

به دنبال در گزینه های خود را Healthcare.gov خوب است ابتدا متوقف شود. برخی از ایالت ها لیست بیمه گزینه های روی وب سایت خود را, اما فدرال سایت شما را در مسیر درست.

بسته به اینکه در کدام ایالت زندگی می کنند شما ممکن است نیاز به ارائه اسناد و مدارک نشان می دهد که شما به تازگی خود را از دست داده است. شما همچنین ممکن است نیاز به ارائه مدرک است که درآمد خود را در حال حاضر پایین تر از آن بود که شما ظ آخرین اظهارنامه مالیاتی اگر آن کاهش یافته است.

من در حال حاضر خرید Obamacare بیمه, اما من با پول کمتر از حد معمول است.

یارانه مردم برای بیمه در Obamacare بازار محاسبه می شود در ابتدای سال بر اساس برآورد درآمد که در آن سال. اما اگر شما خریداری بیمه و درآمد شما تغییرات شما می توانید رفتن به بازار و تنظیم کنید. شما ممکن است نیاز به ارائه اسناد و مدارک اثبات درآمد تغییر مانند یک ختم یا نامه اخیر چک.

در پایان سال یارانه خود را حل و فصل خواهد شد هنگامی که شما فایل خود را مالیات. اگر شما اشتباه محاسبه و دریافت بیش از حد در یارانه ها, شما را مجبور به بازپرداخت تفاوت سپس.

من نمی خرید بیمه بهداشت و درمان در این سال, اما من می خواهم برخی از در حال حاضر در مورد من coronavirus.

به طور معمول, شما می توانید ثبت نام برای بیمه تنها یک بار در سال مگر اینکه چیزی مهم در زندگی خود را تغییر می مانند از دست دادن شغل و طلاق و یا یک حرکت جدید در بازار بیمه. اما به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس برخی از کارفرمایان و دولت در حال شل شدن این قوانین است. تا کنون 11 ایالت و ناحیه کلمبیا اجازه می دهد ایجاد ساکنان به ثبت نام برای Obamacare برنامه های در حال حاضر بدون در نظر گرفتن که چرا آنها در حال ایجاد. ایالات متحده California, کلرادو, کانکتیکات, مریلند, ماساچوست, مینه سوتا, Nevada, New York, رود آیلند, ورمونت و واشنگتن و شما می توانید به بیمه خود را, بازار, وب سایت است.

برخی از کارفرمایان در حال انجام همان طوری که ممکن است آن را به ارزش چک کردن را با بخش منابع انسانی شرکت اگر شما هنوز هم به کار و واجد شرایط برای کار مبتنی بر پوشش.

من کوتاه مدت طرح بهداشتی در این سال, اما در حال حاضر من می خواهم یک مطلب جامع یکی.

کوتاه مدت محدود-مدت برنامه های بهداشتی کمتر احتمال دارد برای پوشش تست و درمان coronavirus از جامع تر برنامه های ارائه شده از طریق خدمات درمانی Obamacare به بازار و یا محل کار. اگر شما خریداری یک برنامه مثل این و می خواهید به سوئیچ به گسترده تر یکی از گزینه های خود را شبیه به کسانی که برای مردم بدون بیمه. اگر شما در یک دولت با یک ویژه ثبت نام دوره, شما می توانید ثبت نام برای Obamacare بیمه در حال حاضر. اگر کارفرمای شما ارائه می دهد یک دوره ثبت نام ویژه, شما همچنین ممکن است قادر به ثبت نام در این نوع پوشش.

اما اگر شما در یک دولت است که تغییر نکرده عادی خود سیاست شما خواهد بود واجد شرایط برای ثبت نام در جدید پوشش تنها اگر شما واجد شرایط رویداد زندگی مانند طلاق و یا اگر درآمد شما کم است به اندازه کافی است که شما واجد شرایط برای پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>