چگونه coronavirus مؤثر است و ورزش در سراسر جهان

با مرگ و میر از coronavirus بیش از 3 ، 000 در سراسر جهان انشعابات را به تقریبا هر جنبه ای از زندگی ورزشی قاعده مستثنی نیست. حوادث عمده و جزئی لغو شده است نقل مکان کرد و یا به تعویق افتاد, به عنوان ورزشکاران مسئولان و تماشاگران نگرانی در مورد گسترش ویروس.

در اینجا نگاهی که در آن همه چیز ایستاده با ورزشی که از امروز صبح:

بازی های المپیک

تابستان بازی ها, بازی عظیم و مربوط به مسافرت های بین المللی توسط دهها هزار نفر از ورزشکاران و مقامات اخبار رسانه های اعضا و تماشاگران را به طور طبیعی شده است یکی از بزرگترین نگرانی ها در پی این ویروس. این است تقویت شده به دلیل آن است که برنامه ریزی شده برای ماه های ژوئیه و اوت در توکیو در نزدیکی به چین است.

در حال حاضر آن را در تمام سیستم برای بازی, مقامات می گویند.

توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک گفت: مسئولان به طور کامل متعهد به موفقیت در بازی های المپیک.

یکی از اعضای کمیته بین المللی المپیک, کیر پوند کانادا گفت که تصمیم گیری را به اواخر ماه مه و لغو این بازی شد و به احتمال زیاد بیشتر از به تعویق انداختن و یا حرکت آنها را. اما سازمان دهندگان از این بازی ها و این کمیته را به عقب رانده است که گفت: آماده سازی شد و در ادامه و است که آنها عبارتند از اقدامات متقابل در برابر گسترش این ویروس در صورت لزوم.

بزرگترین مزیت بازی های المپیک به نظر می رسد که زمان به عنوان بسیاری از مقامات بهداشت امیدوار است که این ویروس بهتر خواهد شد موجود از تابستان است.

باشگاه فوتبال

ایتالیا به تعویق افتاد پنج بالا پرواز بازی های لیگ برنامه ریزی شده بیش از آخر هفته تا مارس 13. ایتالیایی فینال جام حذفی نیز برای یک هفته به تعویق افتاد. اینتر میلان اجرایی جوزپه Marotta گفت: فصل ممکن است قادر به پایان خواهد رسید. در شمال کشور که در آن شیوع بیشتر شدید از دولت گفت: مسابقات باید بدون طرفداران تا روز یکشنبه تاثیر بالقوه پنج بازی. سوئیس خود را به حالت تعلیق لیگ تا 23 مارس پس از باشگاه حاضر به بازی برای خالی می ایستد.

در چین, لیگ فصل بود که شروع Feb. 22 اما هنوز آغاز نشده است. لیگ قهرمانان آسیا بازی های مربوط چینی تیم شده اند به تعویق افتاد تا آوریل است.

کره جنوبی به تعویق افتاد شروع خود در لیگ فصل و ژاپن بازی یک دور از بازی های لیگ در اواخر فوریه و قبل از توقف آن فصل است.

فوتبال بین المللی

مقامات در لیگ اروپا فوتبال, فدراسیون گفت: آنها نگران coronavirus با رویکرد یورو 2020 برنامه ریزی شده در چند سایت های اروپایی ابتدا در ماه ژوئن. در حال حاضر هیچ اقدام گرفته شده است.

چین در مقدماتی جام جهانی بازی های این ماه منتقل خواهد شد به تایلند و بازی بدون فن.

بیس بال

لیگ اصلی بیس بال است که در صبر و انتظار دیدن حالت به عنوان بهار آموزش بازی شروع در فلوریدا و آریزونا.

در ژاپن پیش فصل بازی در حال بازی در خالی ورزشگاه ها و بحث همچنان درباره سرنوشت از شروع فصل برنامه ریزی برای 20 مارس.

المپیک بیس بال مقدماتی رویداد برنامه ریزی شده برای تایوان در ماه آوریل به تعویق افتاده است تا ماه ژوئن.

بسکتبال

هفته قبل از آن مردان و زنان کالج بسکتبال مسابقات که برگزار می شود در سایت های سراسر کشور NCAA گفت: آن نظارت ویروس و هماهنگی با دولت فدرال و ایالتی و محلی مقامات بهداشتی.

برایان Hainline انجمن افسر ارشد پزشکی نوشت: در یک ایمیل به همکاران در ماه گذشته که NCAA کارکنان را “اضافه کردن مناسب پادمان” عنوان مناسب “را به عنوان آنها را با هر گونه بحران بهداشت عمومی.”

بیش از آخر هفته Ramogi Huma اجرایی مدیر کالج ملی بازیکنان انجمن خواست “یک بحث جدی” در مورد برگزاری رویدادهای ورزشی بدون تماشاگر. Huma همچنین گفت که کالج ها و NCAA باید لغو اتفاقاتی که نیروی بازیکنان در تماس نزدیک با مردم از جمله ملاقات و خوش آمد می گوید فرصت ها و اخبار همایش ها.

تنیس

زنان تور رویداد برنامه ریزی شده برای شیان, چین در ماه آوریل لغو شد. چین ضبط در جام دیویس به جای سفر به رومانی برای بازی جمعه.

مسابقات قهرمانی جهان

جهان داخل سالن دو و میدانی قهرمانی برنامه ریزی شده برگزار می شود در نانجینگ چین, مارس 13 تا 15 شده است به تعویق افتاد, یک سال. جهان تیم تنیس روی میز قهرمانی در بوسان کره جنوبی در این ماه شده اند تحت فشار قرار دادند به ماه ژوئن است. جهان کوتاه-آهنگ speedskating قهرمانی در این ماه در سئول شده اند به تعویق افتاد و برگزار خواهد شد در ماه اکتبر در اولین, اگر آنها در تمام برگزار شد.

ورزش های زمستانی

جام جهانی بیاتلون رویداد در Nove Mesto na Morave, جمهوری چک, این هفته برگزار خواهد شد اما بدون تماشاگر. مارتین Fourcade فرانسه که منجر جام جهانی شد انتقاد از این تصمیم گفت در توییتر: “تناقض همچنان ادامه دارد. چک طرفداران نمی تواند در حالی که وجود دارد هیچ مشکلی برای کل بیاتلون کاروان به سفر وجود دارد با وجود این واقعیت است که ما همه در ایتالیا کمتر از 14 روز پیش.”

موتور مسابقه

فرمول یک جایزه بزرگ چین, برنامه ریزی برای 19 آوریل به تعویق افتاده است با تاریخ جدید مجموعه. موتور سواری جایزه بزرگ لغو آن دو مسابقه فصل در قطر و تایلند است.

در حال اجرا

توکیو ماراتن روز یکشنبه محدود آن زمینه به چند صد دوندگان نخبه و گفت: ده ها هزار نفر از کسانی که تا به حال ثبت شده در خانه بمانند. تماشاگران نیز خواست به ماندن در داخل پس از این رویداد برگزار شد در بیشتر خیابان های خالی.

گلف

تور LPGA لغو سه متوالی حوادث در ماه های فوریه و مارس در چین و تایلند و سنگاپور است. تور رزومه در آریزونا در اواخر این ماه.

راگبی

یک بازی بین ایرلند و ایتالیا در سالانه شش کشور مسابقات برگزار شود شنبه در دوبلین به تعویق افتاده است و با هیچ آرایش تاریخ و در عین حال مجموعه ای. هنگ کنگ و سنگاپور حوادث در rugby sevens series شده اند تحت فشار قرار دادند به ماه اکتبر است.

دوچرخه سواری

دو پا از امارات متحده عربی تور لغو شد پس از دو سواران از ایتالیا آزمایش مثبت برای ویروس. رهبر پس از پنج مرحله آدام یاتس برنده اعلام شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de