چگونه متحده ramping تا coronavirus آماده سازی در تلاش برای اطمینان دادن به مردم

با نگرانی رو به رشد در مورد جدید کروناویروس در آمریکا و مقامات دولتی هستند ramping تا تلاش برای آماده شدن برای یک ممکن است شیوع در حالی که به طور همزمان در تلاش برای اطمینان از این که آنها به خوبی می چرخاند و آن را اداره کند.

فرمانداران و قانونگذاران در کشورهای مختلف پیشنهاد پمپاژ میلیون دلار به برنامه های مبارزه با ویروس است که باعث COVID-19 بیماری است. مقامات بهداشتی دولت در حال بررسی در انبارهای لوازم مانند ماسک و ماسک و تنظیم بالقوه انزوا سایت برای افراد بیمار.

بسیاری از ایالات نیز در حال پیگیری فدرال تصویب به انجام آزمایشات ویروس خود را در آزمایشگاه که می تواند تایید یا رد موارد بالقوه به سرعت بیش از انتظار در نتیجه از فدرال labs.

فرمانداران در چندین ایالت از جمله سه پرجمعیت ترین ایالت کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا — برنامه ریزی برای برگزاری, اخبار همایش روز شنبه برای رسیدگی به نگرانی در مورد کوروناویروس. مقامات دولتی در حال راه رفتن در یک خط خوب بین بین نمی تکان دهنده اضطراب غیر ضروری در حالی که هنوز نگه داشتن مردم آگاه است.

جمهوری خواه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برای مثال متعهد به اطلاع عموم اگر کسی تست مثبت برای این ویروس جدید در دولت خود را. اما دولت جراح عمومی کاهش یافته و به تایید اگر هر گونه موارد مشکوک شده بود مورد بررسی قرار گرفت. او و فرماندار ذکر شده در قوانین ایالتی برای خودداری از هر گونه اطلاعات آماری.

که نمی نشستن به خوبی با برخی دیگر از مقامات منتخب. دموکرات در کنگره ایالات متحده استفانی مورفی که نشان دهنده منطقه اورلاندو به نام برای شفافیت بیشتر.

“به عنوان یک مقصد توریستی و خانه را به بسیاری از سالمندان آسیب پذیر فلوریدا است منحصر به فرد در معرض خطر از خطر این بیماری,” او گفت: پس از فرماندار کنفرانس خبری.

بالا مقامات بهداشتی از بسیاری از کشورهای ملاقات این هفته در واشنگتن با مقامات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داده و نهادهای عمومی کسب و کار و افراد به آماده شدن برای این بیماری برگ برنده دارد و بدون نیاز به وحشت و آمریکا است “بسیار بسیار آماده” برای رسیدگی به هر گونه شیوع.

این ویروس باعث تب و سرفه و در موارد جدی, تنگی نفس یا ذات الریه. برخی از علائم شبیه به آنفلوانزا است که CDC می گوید بیمار دهها میلیون نفر از ساکنان ایالات متحده و منجر به هزاران مرگ و میر ناشی از پاییز گذشته.

هر چند تعداد COVID-19 موارد کم باقی مانده است در آمریکا از گسترش این ویروس از چین از طریق آسیا و جاهای دیگر نگران برخی از دولت و مقامات محلی است.

“من فکر می کنم ما وارد یک مرحله جدید از نظر آماده سازی. … آن را در یک ماده از ‘اگر’ آن ‘که'” مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “ما در حال شروع به قدم تا ما هماهنگی میان سازمان.”

جدید کروناویروس مورد اعلام کرد روز شنبه در کالیفرنیا می تواند برای اولین بار در ایالات متحده آمریکا است که هیچ ارتباط شناخته شده برای سفر خارجی و یا یکی دیگر از شناخته شده مورد ممکن است نشانه این ویروس در حال گسترش در آمریکا, جامعه, سلامت, مقامات گفت. حتی قبل از آن برخی از شهرها و استان ها در کالیفرنیا باید پیشگیرانه اعلام محلی بهداشت و درمان اضطراری.

مقامات بهداشتی فدرال در حال حاضر سوخته از طریق $105 میلیون دلار بودجه اضطراری در حالی که آماده شدن برای coronarivus. مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست اضافی $2.5 میلیارد دلار برای مبارزه با ویروس در حالی که دموکرات کنگره پیشنهاد کرده اند تقریبا چهار برابر این مبلغ است. اما برخی از مقامات دولتی در حال انتظار برای کنگره به عمل می کنند.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: درخواست نمایندگان مجلس برای تصویب 40 میلیون دلار برای پاسخ به این تهدید از جمله استخدام اضافی دولت بهداشت و درمان کارگران و خرید لوازم از قبیل ماسک محافظ و دستکش. در شهر نیویورک به تنهایی بیش از 1.5 میلیون ماسک محافظ در حال حاضر شده است با توجه به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان و شهر است که به دنبال بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>