چگونه offseason اتحادش را تغییر توازن قدرت در NFC غرب

یک سال پیش در لس آنجلس قوچ بودند تازه کردن یک سوپر باول سفر و بازگشت به عقب NFC غرب عنوان احساس خوبی در مورد جایی که آنها ایستاده بود در بخش.

در حال حاضر به نظر می رسد آنها به دنبال در این رقابت ها در NFL سخت ترین بخش است. در حالی که قوچ رو از شر سنگ بنای بازیکنان تاد Gurley و Brandin آشپز به دلیل پف کرده قراردادها و کاهش تولید همتایان خود رو قوی تر است.

آریزونا کردم امیدوار دوم-سال کارفرمایی Kyler موری یکی از این بازی را با استعداد ترین گیرنده های دستیابی به DeAndre هاپکینز از هوستون. سپس فرود آمد یک بازیکن دفاعی در پیش نویس در انجام همه چیز اشعیا سیمونز.

سیاتل اضافه کرده است مکمل قطعات و همیشه یک تهدید با راسل ویلسون در کارفرمایی.

دفاع از NFC قهرمان 49ers پر از دو سوراخ بزرگ در دور اول زمانی که آنها پیش نویس دفاعی مقابله با Jevon Kinlaw و گیرنده براندون Aiyuk. سپس مربی Kyle Shanahan قادر بود به جای گذاشت شش-زمان Pro کاسه چپ مقابله با جو Staley با هفت بار نرم افزار کاسه ترنت ویلیامز — در هزینه تنها یک جفت از اواسط دور میدارد.

که دقیقا نمی توان قوچ مربی شان McVay هیجان زده برای دوست خوب.

“اوه آره, من نمی تواند شادتر در مورد یکی از بازیکنان بهتر که در آن موقعیت رفتن به یک بخش حریف او گفت:” sarcastically. “پس از اخراج کردن برای 49ers. شما می دانید, آن را واقعا بزرگ برای آنها است. من واقعا خوشحال هستم برای کاردینالز به DeAndre هاپکینز. اما دیگر از آن, با تشکر برای یادآوری من نیاز به نوشیدن یک زن و شوهر بیشتر آبجو.”

NFL بهترین بخش واز بهتر است پس از ارسال یک .602 ترکیب درصد برنده بستن برای ششم بالاترین برای هر بخش در زمان هشت بخش با فرمت آغاز شد که در سال 2002. که هیچ چیز جدید برای NFC غرب است که تا به حال بهترین رکورد در هر بخش بیش از گذشته نه فصل با پنج گذشته هشت NFC قهرمانان.

پر کردن چاله ها

The 49ers می خواستم به نگه داشتن به عنوان بسیاری از قطعات از سال گذشته NFC قهرمانان به عنوان امکان پذیر است. سه بازیکن اصلی را از دست داده بودند آنهایی که بزرگ: ستاره DT DeForest Buckner معامله به Indianapolis, گیرنده امانوئل ساندرز ترک در آژانس رایگان برای نیواورلئان و Staley گذاشت.

آنها باور دارند که آنها یافت می شود قابلیت تعویض در Kinlaw, Aiyuk و ویلیامز.

“ما احساس می کنیم ما باید برنده سوپر باول در سال گذشته و ما می خواهید به یک فرصت برای برنده شدن در آن را دوباره” Shanahan گفت. “پس هر تصمیم ما ساخته شده بود نیز با چگونه ما کمک به این سازمان برای آینده ؟ اما هنوز هم احساس می کند مانند ما در یک موقعیت به همان تیم اگر نه بهتر است در این سال از ما بودند سال گذشته است. … آن را یک چالش بود اما زمانی که این همه گفته و انجام داده, آن را سرگرم کننده بود و من مانند تصمیم گیری های ما ساخته شده ایم.”

حفاظت از راسل

سیاتل را در اولویت رایگان آژانس و پیش نویس این محور تا حد زیادی در خط حمله. در یک نقطه و پس از تهیه پیش نویس دیمین لوئیس در دور سوم سیاتل به حال 19 O-linemen در فهرست خود را. سپس جانبازان D. J. Fluker و جاستین بریت منتشر شد, پاکسازی 12 میلیون دلار در حقوق و دستمزد کلاه فضا. اما تعمیرات اساسی به این معنی سیاتل دارای سه یا چهار غذای جدید در آن خط.

Seahawks نیز فرود آمد presumptive جدید استارت در بازار ثانویه معامله برای Quinton دانبار با واشنگتن و باور آنها می تواند یک شروع linebacker در دور اول انتخاب کنید Jordyn بروکس. آنها هنوز هم می تواند با استفاده از یکی دیگر از لبه حمله کننده حتی پس از امضای جانبازان بنسون Mayowa و Bruce Irvin و تهیه پیش نویس دارل تیلور و آلتون رابینسون. آنها می تواند به عقب Jadeveon Clowney یا ثبت نام Everson Griffen.

کلاه تلفات

قوچ’ فشار برای یک عنوان در آمد با قیمت. آنها باید قابل توجهی پول مرده درپوش بسته کردگی در آشپز معامله به هوستون و Gurley, قطع و در حال حاضر در آتلانتا. پرتاب در دور اول انتخاب آنها داد تا فصل گذشته برای به دست آوردن cornerback Jalen رمزی و قوچ کمی توانایی ایجاد پیشرفت های قابل توجهی در فهرستی که رفت از سوپر باول در سال 2018 فصل به خارج از برگشتی سال گذشته است.

کاردینالز پرواز

چند تیم تا به حال به عنوان موفق offseason بر روی کاغذ به عنوان کاردینالز 5-10-1 در اولین فصل مربی Kliff Kingsbury و موری. آریزونا اضافه پویا گیرنده در هاپکینز که باید کمک به از بند باز کردن بازی در حال عبور. در حال اجرا پشت کنیا دریک ماند و تیم با جذاب هفتم طفیلی Eno بنیامین. توهین آمیز Rookie از سال موری باید زمان بیشتری برای پرتاب با تشکر LT D. J. Humphries و rookie جاش جونز با کمال تعجب هنوز هم در دسترس است در دور سوم.

آریزونا اضافه شده سه بالقوه دفاعی استارت در نمایندگی رایگان پوند دوون Kennard و د’Vondre کمپبل و DL اردن فیلیپس. بزرگترین افزایش می آمد از سیمونز به Clemson standout که نشان داده توانایی درخشش در پوشش به عنوان یک بلیتزر و برابر اجرا شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>