چگونه خانه های پرستاری شد داغ مناطق

لس آنجلس — تلفات ترسناک است در ردوود چشمه مرکز بهداشت و درمان در ویسالیا, سایت, کالیفرنیا, مرگبارترین شیوع کروناویروس در یک خانه سالمندان است. به عنوان روز پنج 115 ساکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19, 61 کارکنان آلوده شدند و 26 ساکنان مرده بودند.

در هانتینگتون دره مرکز بهداشت و درمان در اورنج کانتی 64 نفر و 36 کارکنان بیمار بودند. شش فوت کرده است.

در دره چشمه پس حاد در شهرستان سانتا کلارا, 69 بیماران و کارکنان 30 تا به حال آزمایش مثبت و شش ساکنان مرده است.

“ما آماده نیست” گفت: یک ردوود چشمه پرستار که آزمایش مثبت است. “ما از دست داده کنترل اوضاع از آنجا که ما نمی صحبت کردن در مورد آن است.”

تمام امکانات به اشتراک گذاری همان شرکت مادر: آلو بهداشت و درمان گروه کالیفرنیا نهاد که کنترل حدود 50 پرستاری ماهر امکانات در دولت است. آلو حاکی از دولت خانه سالمندان صنعت به طور کلی — شرکت های بزرگ زنجیره ای تیره مالکیت ساختار سهل انگاری دولت نظارت overworked و underpaid کارکنان و مخلوط رکورد مطابق با کنترل عفونت مورد نیاز مانند کارگران شستن دست های خود را.

آلو کاهش یافته است به نظر جزئیات وقوع جز به می گویند آن را حفظ استانداردهای بالا و شده است “دقیق” با کنترل عفونت از جمله اضافه کردن پروتکل جدید در ماه مارس ،

“ایمنی و رفاه مشتریان و تلاش خود را برای مراقبت و همچنین محافظت از بیماران و مراقبان هستند اولویت های ما در طول این ملی اضطراری” گفت: آلو سخنگوی دیوید اوتس در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

اما بیمار طرفداران می گویند اپراتورها مانند آلو ممکن است ایجاد شرایط که در آن عفونت می تواند به سرعت گسترش کشف نشده با چند پیامدهای به دلیل نادر دولت بازرسی. از 192 پرستاری ماهر امکانات با شیوع بیماری در کالیفرنیا لس آنجلس تایمز بررسی سوابق حداقل 13 متصل به آلو, حسابداری برای حداقل 500 نفر از COVID-19 و 43 مرگ و میر. زنجیر دیگر نیز شیوع بیماری های متعدد.

در سراسر کشور حدود 380,000 مردم در پرستاری ماهر و امکانات زندگی کمک می میرند هر سال از عفونت های, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“خانه های سالمندان می خواهم به فکر می کنم این فقط برای آنها اتفاق افتاده است اما آن را نمی گفت:” UC San Francisco استاد بازنشسته شارلین هارینگتون که مطالعات پرستاری ماهر امکانات. “زنجیر بد بودند برای شروع و سپس آنها را نه فقط آماده برای این بیماری همه گیر.”

پرستاری خانه صنعت هنگامی که متشکل بود از اپراتورهای کوچک محلی مالکیت و مدیریت و اغلب غیر انتفاعی. اما این صنعت بدل به یک شبکه پیچیده زنجیره ای با قوی لابی حضور در ساکرامنتو و واشنگتن برای هفته صنعت شده است و فشار رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای محافظت از آنها را از مسئولیت بالقوه استدلال آنها می تواند به موجی از دعاوی در نظر گرفتن دور تخت مورد نیاز برای از بین بردن فشار در بیمارستان.

این زنجیره هستند که اغلب متعلق به سرمایه گذاران که مبهم نقش خود را از طریق شرکت با مسئولیت محدود و یا شرکت و متراکم کردن ده ها تن از خواص که در قرعه کشی صدها میلیون نفر در مدیکر و مدیکید بودجه. این صنعت به ارمغان می آورد بیش از 10 میلیارد دلار درآمد سالانه در کالیفرنیا بیشتر از دولت های ایالتی و فدرال برای پرداخت مورد 119,000 تخت در حدود 1200 امکانات.

Harrington گفته او تحقیقات خود و دیگران پیدا کرده است که امکانات متعلق به سود زنجیره های پایین نیروی انسانی و بیشتر مشکلات نظارتی از سازمان های غیر انتفاعی یا دولتی امکانات — اغلب از جمله ساقط اساسی در بهداشت. نزدیک به 90 درصد از کالیفرنیا خانه های سالمندان متعلق به بخش خصوصی هستند و در سال 2015 مطالعه Harrington یافت که حدود 75 درصد از کالیفرنیا امکانات متعلق به زنجیر — یکی از بالاترین درصد های هر دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de