چقدر باید ما در مورد فردی Covid-19 موارد ؟

“گزارش مثبت آزمون با یک سرشماری دستگاه و یا نام شهرستان فراهم می کند داده ها است که مفید نیست” اسمیت گفت. “در واقع چنین داده است که خطر stigmatizing مناطق و مناطق کشور در راه است که کمک نمی کند.”

اما دیوید Cortese, یک عضو از شهرستان هیئت ناظران گفت که مردم حق دانستن بیشتر است و بیمار هویت بعید است به نشان دادن تفکیک موارد توسط شهرستان.

“من فکر می کنم زمانی که مردم نمی توانند دریافت اطلاعات آنها از عجایب آنها فکر می کنم چیزی است که از آنها پنهان توطئه نظریه های رشد, سوء ظن, رشد,” او گفت:. “من فکر می کنم همیشه بهتر است به عنوان راستگو با آرامش و شفاف با مردم به عنوان شما می توانید.”.

سرخوردگی بیش از این قحط و غلا از داده ها نیز گسترش به اپيدميولوژيستها در تلاش برای درک پویایی از گسترش ویروس.

یوسف Lewnard استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه برکلی دانشکده بهداشت گفت: محققان صالح در ایالات متحده با فقدان داده های خاص در تست و در علائم بیماران نشان می دهد.

به فقدان اطلاعات عمومی, محققان خراش دادن اطلاعات در مورد از اخبار رسانه ها و دیگر حساب های رسانه های, او گفت:. آنها عمدتا با تکیه بر داده ها از کره جنوبی و چین و ایتالیا را امتحان کنید به پیش بینی گسترش ویروس.

“ما در حال حاضر یادگیری و تلاش برای پروژه آنچه که اتفاق می افتد در اینجا در ایالات متحده تقریبا به طور کامل بر اساس مشاهدات از این کشورهای دیگر” Lewnard گفت.

Moritz, Kraemer یک محقق در دانشگاه آکسفورد است که رهبری یک تیم از محققان در نقشه جهانی گسترش کروناویروس گفت: چین اطلاعات “ارائه جزئیات باور نکردنی” از جمله سن بیمار, رابطه, سفر, تاریخچه و سابقه بیماری مزمن و همچنین به عنوان که در آن مورد گزارش شد و تاریخ شروع علائم بستری شدن در بیمارستان و تایید عفونت است.

ایالات متحده گفت: “آهسته بوده است, در جمع آوری داده ها در یک روش سیستماتیک.”

دکتر Jason C. Wang یک محقق در دانشگاه استنفورد که مورد مطالعه چگونه تایوان به کار گرفته شیوع کروناویروس گفت: برخی از اقدامات انجام شده در تایوان به احتمال زیاد پذیرفته نمی شود در ایالات متحده با توجه نگرانی های حریم خصوصی. دولت به عنوان مثال ادغام فرودگاه مهاجرت پایگاه داده ملی پزشکی پایگاه داده به طوری که پزشکان می تواند بلافاصله ببینید که اگر یک بیمار تا به حال سفر خارج از کشور است.

اما وانگ گفت: رویکرد پیشگیرانه است که تایوان را به این ویروس از جمله تهاجمی ردیابی از موارد به کمک نگه داشتن تعداد کل تایید عفونت — 283 روز شنبه — بسیار پایین تر از کارشناسان در ابتدا انتظار می رود. با مقایسه این کویینز در شهر نیویورک با یک دهم جمعیت تایوان است 10,000 موارد است.

برخی از اطلاعات منتشر شده به مردم در تایوان و سنگاپور به احتمال زیاد خواهد بود uncontroversial در ایالات متحده, او گفت:.

تایوانی, مقامات, برای مثال, با اشاره به ارتباط بين ناشناس موارد از جمله خانواده خوشه های تلاش برای هشدار دادن به مردم چگونه به راحتی این ویروس منتقل می شود در درون خانواده.

کاپلان از دانشگاه نیویورک دانشکده پزشکی گفت: آن متناقض است که ایالات متحده کمتر ارائه اطلاعات دقیق به شهروندان خود در شیوع بیماری از سنگاپور قرار می دهد که محدودیت در گسترش اطلاعات از طریق اینترنت کنترل.

“در اینجا ما انتظار برای دریافت اطلاعات بنابراین ما باید انتخاب های ما و ما را در تصمیم گیری های ما,” او گفت:. “تصور ما این است که اطلاعات اکسیژن برای دموکراسی است. آیا ما می خواهید برای دریافت اطلاعات بیشتر از آنها؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>