چگونه Jared کوشنر داوطلب نیروی رهبری بی مهارت شکار لوازم پزشکی

در این بهار که ایالات متحده با آن مواجه انتقاد از کمبود ماسک و دستکش و سایر تجهیزات حفاظتی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در کارولینای جنوبی پزشک رسیده به سازمان مدیریت اضطراری فدرال با پیشنهاد کمک کند.

دکتر جفری Hendricks تا به حال دیرین ساخت و تولید تماس با ما در چین و یک خط بر روی میلیون ها نفر از ماسک از تاسیس کنندگان. به جای مواجهه با چاشنی FEMA تهیه مقامات اطلاعات خود منحرف شد و به یک تیم از حدود ده جوان داوطلب شدند و رئیس جمهور son-in-law, Jared کوشنر و نظارت معاون سابق به کوشنر را Ivanka Trump.

داوطلبان سربازان در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید زنجیره عرضه نیروی کار تا به حال کمی به هیچ تجربه با دولت روش های تهیه و یا تجهیزات پزشکی. اما به عنوان بخشی از کوشنر را governmentwide فشار به امن دنده محافظ برای ملت ایران پزشکان و پرستاران داوطلب قرار داده شد در شارژ از الک را از طریق بیش از یک هزار ورودی آگهی و گفت: برای عبور از تنها بهترین آنهایی که برای بررسی بیشتر توسط FEMA مقامات.

به عنوان دولت فدرال در انبارها در حال اجرا بودند سر و پزشکی کارگران بداهه خود ایمنی دنده Hendricks در بر داشت خود را ارائه شده است. بسیاری از داوطلبان گفته شد به اولویت بندی نکات از متحدان سیاسی و همکاران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دنبال در یک صفحه گسترده به نام “VIP به روز رسانی” با توجه به اسناد و ایمیل های به دست آمده توسط نیویورک تایمز. در میان آنها منجر از اعضای جمهوری خواه کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن جوانان فعال چارلی کرک و سابق “شاگرد” شرکت کننده که به عنوان کمپین صندلی از زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان همچنین فشرده FEMA مقامات مستقیم: پنسیلوانیا, دندانپزشک, ویژه هنگامی که در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی کاهش یافته است نام رئيس جمهور را به او دادند و آژانس برای تهیه کیت های آزمایش از همکاران خود را.

چند آگهی VIP و یا در غیر این صورت panned با توجه به whistleblower یادداشت نوشته شده توسط یک داوطلب و ارسال به مجلس نظارت کمیته. در حالی که معاون رئیس جمهور مایک پنس کاهش داوطلبان’ پنجره مرکز فرماندهی داعش برای تشویق آنها اشتباه گرفته بودند و ضعف خود کار خلاف کاران گفت: در مصاحبه.

“ماهیت و مقیاس پاسخ به نظر می رسید به شدت ناکافی گفت:” داوطلب که صحبت تنها به شرط ناشناس ماندن و مانند دیگران, امضا توافقنامه nondisclosure. “این چرخه اداری از هرج و مرج است.”

بی مهارت جستجو برای منابع جدید — منادی تهمت و کوشنر به عنوان یک راه برای لوله های بخش خصوصی فشار و پاسخگویی به hidebound فدرال بوروکراسی — یک مطالعه موردی از مغلوب ساختن پیشی جستن سبک حاکم بر, که در آن روابط شخصی و وفاداری اغلب باارزش بیش از دولتی و تخصص و منافع خصوصی اعطا فوق العاده ای دسترسی و احترام.

مقامات فدرال بود که سال ها صرف ابداع اضطراری طرح لایه توسط کوشنر متحدان کار با و در داخل کاخ سفید coronavirus نیروی کار که اعتقاد خود را به بخش خصوصی تجربه می تواند به حل این کشور بلندی کمبود عرضه است. این داوطلبان جوان کشیده شده از سرمایه و شرکت های سهامی خصوصی — انتظار می رود به درخواست خود قرارداد ساخت تجربه به سرعت علف هرز آگهی خوب از کوه از آنهایی که بد مقامات دولت در مصاحبه ای گفت:. FEMA و سازمان های دیگر, با وجود سال اضطراری تهیه نمی شد و مجهز برای سابقه کار از یک بیماری همه گیر است که نهفته در تمام 50 ایالت گفتند.

اما مقامات اذعان کرد آن را دشوار برای شناسایی خاص قرارداد داوطلب با موفقیت منابع.

حداقل یک نکته داوطلبان فرستاده تبدیل به گران آمد ، در اواخر ماه مارس با توجه به ایمیل های به دست آمده توسط بار دو نفر از داوطلبان گذشت همراه تهیه فرم های ارسال شده توسط Yaron Oren-سنبه یک دره سیلیکون مهندس که گفت که او می تواند با ارائه بیش از 1000 هواکش.

کوشنر را داوطلبان گذشت این نکته به مقامات فدرال که پس از ارسال آن به مقامات ارشد در نیویورک که فرض Oren-سنبه شده بود بررسی و به او اهدا یک چشم ظاهر $69 میلیون قرارداد. نه تنها یک تحویل داده شد و نیویورک است که در حال حاضر به دنبال بازیابی پول.

“قدیمی وجود دارد گفت: در مدیریت اضطراری — فاجعه است زمان اشتباه به تبادل کارت های کسب و کار” گفت: تیم منینگ یک معاون سابق مدیر در FEMA. “و این کاملا اشتباه زمان به روش های جدید.”

سوابق و ایمیل های به دست آمده توسط بار — همراه با مصاحبه با فعلی و سابق FEMA مقامات سابق نیروی کار داوطلبان و دیگران مطلع در آژانس کار — ارائه تصویر دقیق و در عین حال از نحوه کوشنر-نصب پرسنل پیچیده دولت پاسخ میان مرگبار بحران است.

موسس یادداشت که ارائه شده به مجلس در یک خانه نظارت کمیته فاش شد امروز توسط واشنگتن پست.

در ماه آوریل به عنوان ویروس گسترش این کمبود ادامه داد و داوطلبان تلاش Hendricks منتظر مشتاق به جلو حرکت کند. برخی از پیام های خود را به داوطلبان رفت unreturned او گفت: او به عنوان خوانده شده اخبار و گزارش, دولت, ساخت, دیگر, مشکوک, معاملات.

“زمانی که من ارائه شده به آنها قابل دوام آگهی در قیمت مناسب از تایید فروشنده نگهداری آنها عبور من پایین خط و وحشتناک معاملات به جای” گفت: Hendricks, که پس از به فروش می رسد تجهیزات برای بیمارستان ها در میشیگان و جاهای دیگر.

یک تقلا برای تامین

Coronavirus بحران ارائه یک آزمایش منحصر به فرد برای FEMA سابق و مقامات فعلی گفت: 50-دولت اضطراری که در آن دستیابی به تجهیزات بسیاری از آنها از خارج از کشور شد و فارغ از نگرانی به جای کارآمد توزیع کالا به راحتی در دسترس در ایالات متحده است. در مصاحبه زمان FEMA مقامات و همکاران سابق که با آنها صحبت کرده است در هفته های اخیر منتقل احساسات متناقضی در مورد کوشنر تیم دخالت.

برخی از ستایش کوشنر برای حصول اطمینان از این که دیگر مقامات کاخ سفید نیست دخالت بیشتر در پاسخ به تلاش و سرعت بهره گرفتن از پنتاگون به لینک FEMA با نظامی تامین کنندگان. در جلسات برخی از گفته کوشنر به خوبی آماده شده با داده ها و تعیین می شود به سرعت عمل می کنند. معاونان او از جمله کوشنر و تهمت منصوب نام آدم Boehler بودند پاسخگو به سوالات و نگرانی های خود را.

در بیانیه ای عقب Adm. جان Polowczyk سر از زنجیره عرضه نیروی کار گفت: داوطلبان تا به حال در خدمت یک تابع مهم.

“اولین چیزی که ما می دانستیم که ما نیاز به انجام پیدا کردن بیشتر محصول در سراسر جهان به منظور خرید زمان برای افزایش تولید داخلی” دریاسالار گفت. “این گروه ساخته شده بسیاری از تماس و به دنبال آن در بسیاری از آگهی. آنها کمک در اب راه رفتن را از طریق صدها نفر از ادعاهای دروغین و تبدیل بیش از چند درست منابع به دولت عمل کردند. تلاش های خود را ذخیره بسیاری از دولت مرد-ساعت است.”

اما دیگر مقامات توصیف کوشنر تلاش به عنوان راه حلی برای یک مشکل از خود رئیس جمهور ساخت. تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن عمل زودتر از اواسط ماه مارس به اختصاص FEMA به رهبری دولت فدرال coronavirus پاسخ آژانس روش های طبیعی ممکن است قادر به مقابله با تورم و تقاضا. زمان مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم استراتژیک ملی ذخایر در حال حاضر در حال اجرا پایین در بحرانی منابع. FEMA تا به حال هیچ چاره ای اما به دنبال هر موجود منجر گفته مقامات مهم نیست چقدر دور از ذهن است.

و در حالی که داوطلبان که از آغاز ورود در اطراف مارس 20 قرار دادن چشم در هجوم راهنمایی در آژانس مقامات را درک نمی کنند که چرا کاخ سفید نیست استخدام بیشتر نیروی انسانی از ارتش و یا سازمان های دیگر با تدارکات تخصص به عنوان FEMA به طور معمول در یک بحران. دو فعلی و سابق FEMA رسمی در جریان این سازمان عملیات گفت که کاخ سفید تلاش منجر به فرصت های از دست رفته برای تهیه دنده محافظ شخصی از منابع مشروع.

کمک می رسد

آژانس شغلی کارکنان با جانبازان نظامی و فاجعه متخصصان که مشاغل ردیابی تاریخ اخیر آمریکا فجایع: کاترینا و سندی Deepwater Horizon, ایرنه. داوطلبان بسیاری در 20s خود بود, نام های مختلف در خود résumés: دانشگاه استنفورد, گلدمن ساکس, گوگل. یکی از کالج فارغ التحصیل شده فقط قبلی بهار. آنها به صورت تصادفی انتخاب و از بینش همکاران از ویلز کارسون Anderson & استو و از دیگر شرکت های سرمایه گذاری و شرکت های مشاور در شهر نیویورک است.

برای سه هفته بعد داوطلبان مشغول به کار 12 ساعت در روز تلاش برای نگه دارید تا با فروش قریب طریق FEMA در سایت و تلاش برای حرکت دولت فدرال بیزانس تهیه قوانین. اما کار خود را گرفتار تغییرات مکرر در روند تلاش های که تبدیل به هدر رفته ارتباط ضعیف و نصب ترس خود را در مورد عدم پیشرفت خلاف کاران گفت: در مصاحبه ها و تاول یادداشت.

“این مشکلات به کل زنجیره ای از فرمان مانع توانایی ما برای پاسخ و می تواند در بسیاری از آمریکایی ها از دست دادن زندگی خود را” موسس نوشت.

خود را سرپرست موقت شد Rachael Baitel یک 2014 پرینستون فارغ التحصیل که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک کاخ سفید دستیار برای مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از حرکت به یک موقعیت در آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی.

Baitel گفت: داوطلبان برای اولویت بندی آگهی از لحاظ سیاسی متصل با توجه به داوطلب سابق و اسناد و مدارک بررسی شده توسط بار. ارشد مقامات دولت گفت که کاخ سفید نیروی کار غافل بود که هر FEMA منجر شد که به ترتیب اولویت در لیست VIP. همه آگهی های در نظر گرفته شده توسط داوطلبان به ارزش پیگیری مقامات گفته اند reviewed by حرفه ای دولتی با یک قرارداد نهایی تصمیم گیری ساخته شده توسط FEMA تهیه کارشناسان.

زمانی که Oren-سنبه دنبال کرد تا با نیویورک مقامات در مورد یک پیشنهاد او کپی Baitel. BuzzFeed اولین گزارش در مورد شکست قرارداد.

لوازم دنده محافظ بهبود یافته است و در هفته های اخیر مقامات دولت گفت: با اشاره به توافق کاخ سفید زده با 3M در اوایل ماه آوریل به تهیه بیش از 160 میلیون ماسک بیش از سه ماه. اما بسیاری از کارگران پزشکی در سراسر کشور می گویند که کمبود باقی می ماند یک مشکل جدی است.

“وجود دارد ارائه دهندگان خدمات سلامت ترک شغل خود را زیرا آنها نگران بیمار شدن” دکتر گفت: والری Griffeth یک پزشک اورژانس در اورگان و بنیانگذار ما PPE داوطلب تلاش برای مطابقت با در دسترس لوازم پزشکی با بیمارستان ها و اورژانس کارگران است.

او و دیگر خط مقدم پزشکی کارگران همچنان به فشار تهمت به استفاده از دفاع تولید عمل می کنند و او با انتقاد به دولت اعتماد به بخش خصوصی به آدرس کمبود.

“به تجربه داوطلبان خنده دار است که وجود دارد تدارکات حرفه ای کارشناسان در دولت است که می تواند کمک کرده اند با تهیه و توزیع و دریافت ما منابع ما نیاز به,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de