چگونه است که این فقیر روستایی کالیفرنیا منطقه نگه داشتن بچه ها در مدرسه ؟

کودکان در مرکزی San Joaquin Valley برخی از بالاترین آسم نرخ در دولت است. دره مرکزی نیز بالاتر از میانگین نرخ از کودکان در فقر متمرکز مناطق و نامشخص و یا دسترسی محدود به مواد غذایی کافی به گفته دکتر سرنا یانگ رئیس اطفال در UCSF فرزنو.

کسانی که مسائل مرکب در یک منطقه که به اندازه کافی ندارد ،

در سال 2015 San Joaquin Valley تا به حال حدود نیمی از تعداد توصیه می شود از پزشکان مراقبت های اولیه و متخصصان با توجه به کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه و اساس است. وجود دارد تنها 65 متخصصان برای هر 100,000 نفر. در منطقه خلیج با مقايسه در حالی که وجود دارد 138 متخصصان برای هر 100,000.

“متخصصان تمایل دارند به گروه در شهرستانها و یا مکان های که در آن وجود دارد در یک بیمارستان” یانگ گفت. “بنابراین اغلب خانواده ها به مسافرت های بسیار دور برای رسیدن به متخصص. می توان آن را دشوار برای یک خانواده است که در اولویت قرار دادن مواد غذایی در جدول زمانی که شما لازم نیست که یک پزشک در این نزدیکی هست.”

حتی در فرزنو قرار دادن بیمارستان ها در سمت شمال شهر تقویت نابرابری با توجه به تانیا Pacheco-Werner, co-دستیار کارگردان در مرکز بهداشت و درمان دره موسسه سیاست در فرزنو امور خارجه.

هرندون خیابان در شمال فرزنو استفاده می شود فقط جاده های کشور تا زمانی که وجود دارد ى استثنا برای ساخت سنت اگنس بیمارستان در 1970s, او گفت:. Kaiser Permanente فرزنو مرکز پزشکی را دنبال کرد. به زودی کل مراقبت های بهداشتی hub جوانه زده از جمله تصویربرداری مکان و متخصصان فراتر از بیمارستان دیوار.

“نه بیش از حد طولانی پس از redistricting مدارس شامل مدارس در آن منطقه” Pacheco-ورنر گفت. “پس از آن جای تعجب نیست که کلوویس بهتر مدارس و نتایج بهتر برای کودکان و نوجوانان.”

در آخرین سال تحصیلی تنها 8 درصد از کلوویس یکپارچه مدارس مزمن وجود ندارد.

در حالی که پارلیر کلینیک نشده ردیابی سلامت در جامعه و مقامات می گویند اضافه کردن متخصصان پزشکی به یک جامعه تنها می تواند کمک کند.

محل سکونت ،

بنابراین چگونه یک درمانگاه محل مهم است ؟

دکتر جان Moua اطفال pulmonology متخصص و دستیار استاد بالینی در UCSF گفت: حمل و نقل “گنده گنده” موضوع است.

“بسیاری از بیماران من زندگی می کنند در پنج مایل شعاع بیمارستان ما. آنها لازم نیست که حمل و نقل به طوری که آنها نمی تواند خیلی دور” Moua گفت.

برای آسم, تشخیص زودرس کلید است. اگر یک کودک زندگی می کند در نزدیکی یک بیمارستان و یک قسمت در طول دوران کودکی آنها می تواند توسعه مدیریت رژیم است. اما دیگر آن طول می کشد برای تشخیص سخت تر از آن می شود برای مدیریت یک مشکل مزمن در مراحل بعدی زندگی.

“بنابراین آنچه ما می بینیم این است که بچه ها گرفتن و تجویز تنفس درمان است اما نمی خواهد در حال انجام یک طرح درمان از آنجا که آنها دسترسی ندارید در مناطق روستایی” Pacheco-ورنر گفت. “و چون از راه زمین-استفاده از سیاست های کار کرده, از آن خواهد بود که مردم در فقر و مردمی و بدون بیمه و مردم از رنگ با موانع زبان.”

با توجه به یانگ ایالت کمبود پزشک تنها بدتر خواهد شد در چند سال آینده. و به عنوان دولت بیشتر می شود متنوع و اکثر ارائه دهندگان باقی می ماند سفید وجود دارد به احتمال زیاد حتی بیشتر فاصله بین ارائه دهندگان و بیماران بیش از زمینه های فرهنگی و زبان گفتاری.

اما تحقیقات نشان می دهد مردم کار که در آن آنها به آموزش و جایی که آنها در خانه تماس بگیرید. بنابراین یانگ معتقد است راه حل نهفته در ایجاد خطوط لوله برای کودکان و نوجوانان علاقه مند در پزشکی, مشاغل مانند پزشکان آکادمی و در هل دادن برای کمک به اقامت و برنامه های وام دانشجویی بخشش مانند CalMedForce برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>