چگونه coronavirus تاثیر می گذارد کودکان و نوجوانان? Sonoma County پزشکان ارائه مشاوره

تفاوت در زندگی برای کودکان در حال حاضر و سه هفته پیش به نظر می رسد مانند شب و روز: هیچ مدرسه محدودیت در دیدن دوستان و بستگان و جریان خانه نشین سفارشات از بابا و مامان — don’t touch است که دور ماندن از آنها را به بازگشت و دست خود را بشویید.

هفته گذشته به شدت از این واقعیت جدید رشد در میان تایید است که حداقل چهار شهرستان سونوما کودکان — افراد کمتر از 18 — تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به عمومی کانتی پرونده سلامت.

این شهرستان به عنوان آن را با فرد دیگر موارد را منتشر کرده است هر گونه اطلاعات در پزشکی, وضعیت, یا اینکه آیا آنها در بیمارستان بستری شده است.

در حالی که این بیماری همه گیر است آمار نسل های قدیمی تر و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی سخت ترین بچه ها رفته اند و نه صدمه ندیده است.

بسیاری از مردم جوان که قرارداد آن ممکن است نشان دهد فقط علائم خفیف است که می تواند از دست رفته یا اشتباه چیز دیگری کارشناسان پزشکی گفت.

“آنها می تواند یک سکوت, پخش,” دکتر گفت: Vincent Tamariz اطفال طب اورژانس دکتر با ساتر بهداشت مرکز پزشکی کالیفرنیا اقیانوس آرام در سان فرانسیسکو.

آن را هنوز هم روشن نیست که دقیقا به همین دلیل همه گیر شده است به طور نامتناسبی کمتر خطرناک برای کودکان است.

یک فرضیه با برخی از کشش Tamariz گفت: بر اساس این ایده که coronavirus ممکن است حمله از طریق یک نوع خاص از تلفن همراه گیرنده که بیشتر رایج می شود با سن.

در سونوما کانتی میان 111 coronavirus موارد مستند از طریق پنج شنبه شب چهار جوان تر از 18; 55 بین سنین 18 و 49; 33 بین 50 و 64; و 19 65 ساله یا مسن تر. همانطور که از شنبه, 160 کالیفرنیا 13,438 تایید موارد بیماران با سن کمتر از 18 — در حدود 1 درصد.

هیچ داده ای در دسترس بود در این سنین از 319 افرادی که فوت کرده اند در سطح ایالت از این بیماری است.

آنها ممکن است کمتر به شدت تحت تاثیر جسمی اما “بچه ها می دانید دقیقا همان چیزی است که در جامعه ما” گفت: دکتر هدر Iezza یک سانتا رزا متخصص اطفال با سنت جوزف سلامت. “این غیر ممکن است برای آنها نیست” با مهد کودک, مهدکودک های و مدارس می گذرانند.

یک نکته برای پدر و مادر به دنبال برای اطمینان نگران بچه های او ارائه شده است به تمرکز بر مزایای بهداشت و درمان از بیماری همه گیر قوانین مانند مناسب اجتماعی فاصله و بهداشت خوب و کمتر به عواقب ناشی از بیمار شدن.

“این است که واقعا دشوار است برای آنها را به دست زدن به چیزهایی که” Iezza اشاره کرد بنابراین پدر و مادر باید ترک کودکان در خانه هنگامی که جسارت در سفرهای خرید و یا دیگر کارهای.

“کودکان خوب هستند در حفظ فاصله از افراد دیگر به دلیل آن را بسیار غیر طبیعی برای آنها” او گفت:.

هنوز هم کودکان نیاز به زمان و فضا به بازی Tamariz گفت. او توصیه می شود آوردن ضد عفونی کننده دست در هوای گشت و گذار و اجتناب از مکان های که در آن افراد دیگر رفته اند.

“یک زمین بازی ممکن است خالی اما ممکن است لمس توسط هزاران نفر از دست” او گفت:. (و تقریبا همه بسته شده به هر حال.)

دکتر Deirdre برنارد-مروارید, مدیر پزشکی برای سانتا رزا جامعه سلامت کودکان دانشگاه اشاره کرد که کودکان و نوجوانان’ سلامت روان نیز باید یک نگرانی است.

آن است که یک موضوع خاص در میان نوجوانان است که ممکن است دچار سطوح بالاتری از اضطراب و انزوا را بدتر ساخته شده و در برخی موارد توسط رسانه های اجتماعی و حتی بدون یک بیماری همه گیر.

آن مهم است برای پیدا کردن جایگزین برای غذا خوردن با هم ورزش در گروه ها و یا دیگر فعالیت های مشترک که در حال حاضر ناپسند او گفت:.

“من فکر می کنم که با توجه به این همه گیر آن را واقعا مهم است که همه ما خلاق و پیدا کردن راه های ارتباط با هر یک از دیگر,” او گفت:.

بچه ها ژست یک مشکل روی حیله و تزویر برای ردیابی و رام کردن coronavirus. آنها کم اولویت برای, تست, داده, آنها تجربه علائم خفیف و عدم مسئولیت از بزرگسالان Iezza گفت. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از شهرستان 2,373 نتایج منفی آمده از آزمون از کودکان است.

Tamariz اشاره کرد که در حالی که کودکان ممکن است کمتر مستعد ابتلا به توسعه بیماری های جدی از COVID-19 مهم نیست به اتخاذ این دیدگاه غلط که سن آنها را محافظت می کند.

“ایده این است که بچه ها سیستم ایمنی هستند یا نه در خطر است نه یک ایده را در سر خود را,” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>