چگونه بلومفیلد نام خود را?

بلومفیلد یک جامعه واقع در گوشه جنوب غربی این شهرستان در نیمه راه به عنوان کلاغ مگس بین سباستوپول و Tomales در مارین. چند داستان بازشماری منشاء نام آن است. یکی نگه می دارد که لارکین Cockrill که سازمان یک واگن قطار از میسوری به شهرستان سونوما در سال 1853 ساخته شده خانه دوم وجود دارد و به نام پس از حل و فصل یک خانه سابق در بلومفیلد, Kentucky. و یا آن را بلومفیلد میسوری? لارکین بود از کارولینای جنوبی و هیچ ثبت نوشته شده است که او و یا همسرش, Didamia تمبر تا کنون زندگی می کردند در آن Bloomfields. اما دو ازدواج کرده بودند در کنتاکی و آیا زندگی در میسوری در راه خود را از غرب است.

جورج Woodson, یکی دیگر از اوایل مهاجر نیز شایعه را از Bloomfield, Kentucky. اما همسرش ربکا را به یاد می آورد که زمانی که مهاجران درخواست برای یک اداره پست در سال 1856 جورج پیشنهاد نامگذاری آن پس از فردریک Gustavus Blume, صاحب رانچو کانادا د Pogolimi که شامل زمین که در آن شهر نشسته است.

تصادفا یا نه blume در آلمانی به معنی “بلوم” و یا “شکوفه.” بومی زاکسن (در حال حاضر بخشی از آلمان) Blume آموزش دیده بود به عنوان یک جراح و مشغول به کار در کشتی های صید نهنگ در اقیانوس آرام. در طول یک سفر او سوار همراه در هارپون قایق. به عنوان آنها با نزدیک شدن یک نهنگ آن خرد پیشه با آن باله ارسال همه به آب است. با اخاب مانند ناامیدی Blume برداشت بر روی نهنگ. یک نیزه از دیگر قایق به سختی از دست رفته خود را سر و تصویب از طریق قسمت پایین دست خود را. نجات Blume با مته سوراخ کردن نیزه اسکار برای بقیه عمر خود را.

پس از آن Blume رفت به بورس کسب و کار در هاوایی و سپس سان فرانسیسکو قبل از راه اندازی فروشگاه در سونوما پلازا. او ملاقات وجود دارد و ازدواج ماریا داوسون بیوه رانچو کانادا د Pogolimi را صاحب اصلی.

در حال حرکت به رانچو, Blume آورده سهام کوچکی از تجارت کالا. یک شب در سال 1849 یک گروه از مردم بومی از بازگشت از طلا کشور معترضان در نزدیکی خانه خود را. آنها به پایان رسید تا خرید همه چیز Blume تا به حال به فروش 18 پوند از گرد و غبار طلا — ارزش نزدیک به یک و نیم میلیون دلار امروز است.

پس از بلومفیلد (یا Blumefield) اداره پست بود تاسیس یک شبکه خیابانی گذاشته شد. به عنوان یک نتیجه از گرسنگی در حال رشد, سان فرانسیسکو, آن را به طور خلاصه شد در این شهرستان دومین شهر سوخت توسط یک “سیب زمینی بوم.” تقاضا آنقدر زیاد بود برای “Bodega قرمز” که یک رشد دریافت از 1000 هکتار از زمین های 1000 کیسه سیب زمینی. بلومفیلد شد سیب زمینی پایتخت کالیفرنیا.

همه چیز حل و فصل شده توسط 1880. با جمعیت حدود 250, بلومفیلد افتخار تلگراف دفتر و فروشگاه ها هتل ها و کلیساها آهنگر و wagon مغازه ها یک آسیاب آرد یک مدرسه و یک وکیل. روزانه دلیجان ارتباط آن با بقیه از شهرستان. اما بدون آب یا راه آهن دسترسی به آن پیش بینی شده بود که “شهر هرگز خواهد شد بسیار بزرگتر از آن است که در حال حاضر به عنوان ارتباطی با شهر است که بیش از حد از راه دور است.” در گذشته تعداد در سال 2010 بلومفیلد جمعیت دارد و هنوز هم فقط 345.

دیگر تفسیر این نام هیچ ربطی به کنتاکی یا میسوری و یا یک پزشک آلمانی در یک صید نهنگ قایق. هر سال در مورد این زمان آن را بدست آورده و نام خود را بار دیگر از “بسیاری از و متنوع گلهای وحشی است که در بهار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>